847 Shares 8646 views

Gdzie można odpocząć podczas świąt majowych

Niech święta – to świetna okazja, aby odpocząć przez kilka dni z przyjaciółmi i bliskimi. Ktoś wybiera wizytę w kraju, otwiera sezon grillowania, ogród warzywny zaczyna przetwarzać, podczas gdy inni wolą wybrać się na wycieczkę za granicą.

Co do zasady, w weekend w sumie 9 dni w pierwszej połowie maja. Wiele osób woli wziąć urlop w tym czasie, i skorzystać z okazji do odpoczynku przez co najmniej dwa tygodnie. Ale najbardziej interesujące pytanie: „gdzie spędzają wakacje Rosjan”

Turcja. Wolisz zmierzone i spokojny pobyt w hotelu all inclusive? Chcesz popływać w Morzu Śródziemnym i trochę opalenizny? Ten kraj jest dla ciebie. Śmieszne animatorzy, pyszne jedzenie, dobra obsługa, budżet na wakacje – to wszystko Turcji! Niech święta dla obywateli Rosji – wielką szansę, aby odwiedzić południowe kurorty, nie wydając zbyt dużo pieniędzy. W tym okresie wiele biur podróży oferują swoim klientom last minute w ciepłych krajach.

Tajlandia. Niech święta – szansa do odwiedzenia egzotycznych krajów. Na przykład w Tajlandii, tygodniowe wakacje w hotelu trzygwiazdkowym będzie kosztować około 1500 euro (w zależności od lotu). Niestety, w maju w Pattaya zaczyna się pora deszczowa, ale wybrzeże jest suchy w tym czasie, więc święto nie zepsuje klimat wilgotny. Cieszę się również, że wizę można otrzymać bezpośrednio przy granicy, ale paszport musi być ważny.

Europa. Chcesz, aby Twój urlop był nie tylko relaks, ale również interesujące? Europejska trasa do świąt majowych – to jest to, czego potrzebujesz! Wycieczka do Włoch, Hiszpanii, Francji, Anglii będzie niezapomniany i niezwykle bogaty! Zakupy wycieczkę w stolicy mody – to kolejna popularna forma rekreacji Rosjan. można sobie pozwolić, aby iść do butików w Mediolanie i Paryżu? Jeździć bezpiecznie w Europie nową letnią kolekcję na świecie, gdzie czekasz na znanych marek.


Emiratach Arabskich. Chcesz odpocząć luksusowo i zanurzyć się w świat Wschodu? Dubaj i Abu Dhabi – to jest to, czego potrzebujesz! Każdy wie, że jeśli się w czasie wakacji maja w ZEA, aw kieszeni masz 100 $, wówczas nie może żyć dwa dni. Ale jeśli możesz sobie pozwolić na tydzień w kraju piasku i wieżowców, wakacje będą niezapomniane! Arabskie – oazą, gdzie kultura jest bardzo różni się zarówno od strony rosyjskiej i europejskiej. Jeśli nigdy nie odwiedził krajach Wschodu, Dubai, wygrasz!

Ale nie ważne jak atrakcyjne lub były zagranicznych ośrodków, na wycieczkę z przyjaciółmi do lasu lub do kraju niczego nie zastąpi. To z tego powodu, że większość obywateli rosyjskich w czasie wakacji mogą pozostać w kraju. Ponad połowa populacji nie podróżować poza swoim rodzinnym miastem i uczcić ich małe wakacje w domku lub mieszkania. Wiele iść na wycieczkę po kraju i odwiedzić Sankt Petersburgu, Moskwie i innych dużych miastach.

Chcesz majowy pamiętny przez długi czas, ale nie chcesz wydawać tysiące dolarów w ośrodku? Zorganizować uroczystość dla siebie i swoich bliskich! Zbierz rodzinę w domku lub w lesie w pobliżu rzeki, mięso gotować i przekąsek, zabawiać firmowe konkursy i zabawy żartów! Piosenki z gitarą i cieszyć się absolutnie wszystko!