364 Shares 3437 views

Do najbardziej znanych niemieckich aktorów. Top 10

Nowoczesne kino niemiecki jest bogaty w obu światowych znanych aktorów i młodych talentów, którzy właśnie zadeklarowało. Niemieccy aktorzy, których zdjęcia są podane poniżej, umieszczone są w zależności od ich oceny popularność w odwrotnej kolejności.

10. Maks Rimelt

Niemieccy aktorzy coraz częściej pojawiające się w międzynarodowych projektach i międzynarodowych festiwalach. To odnosi się do tej kategorii Maks Rimelt. W trakcie swojej kariery aktorskiej szybkiego otrzymał wiele nagród, w tym „Najlepszy aktor”, „najlepszego młodego aktora”, „Nagroda Günter Rohrbach” i wielu innych.

Umiejętności działające Max zaczął objawiać się w dzieciństwie. Grał w sztukach szkolnych i wystąpił w niemieckim serialu w 13 lat. Zwrócił uwagę na siebie, a on został zaproszony na główną rolę w tym projekcie w ciągu roku. Po tym, jego kariera aktorska zaczęła się gwałtownie rozwijać. Oprócz filmowy i telewizyjny, aktor bierze również udział w przesłuchaniach, artykulacji różnych projektów, a także dużo czasu na ich przygotowanie fizyczne.

9. Tom Schilling

Podobnie jak wielu aktorów kina niemieckiego, jego kariera Tom Schilling zaczął wcześnie – w wieku 12 lat. Zaczął z teatru, a następnie z częściami bitowych w projektach telewizyjnych. Od 2000 roku zaczął działających w filmach dać pozytywne opinie i liczne nagrody.

Szczególną uwagę należy zwrócić na rolę młodego Adolfa Hitlera w sensacyjnym filmie „Mein Kampf”. Do tej pory, konto aktora kilkadziesiąt udanych filmów, a także nominacje i nagrody.

8. Mattias Shvayghefer

Rodzice Matthias – znanych niemieckich aktorów, tak aby wybrać swój przyszły aktor zawód określony w dzieciństwie. Studiował w słynnej szkole teatralnej, studiował dramat. Matthias zaczął karierę w serialu. W krótkim czasie grał w dziesiątkach programów telewizyjnych i filmów, mając jednocześnie pracować z najbardziej znanych reżyserów w Niemczech.

Od 2004 roku aktor odgrywa również aktywnie na scenach najsłynniejszych teatrów berlińskich. Mattias otrzymał wiele wyróżnień i nagród i jest obecnie uważana za jedną z najbardziej znanych i najbardziej obiecujących aktorów europejskiego kina i teatru.

7. Alexander Fehling

Jeden z najbardziej utalentowanych i obiecujących młodych aktorów kina niemieckiego. Alexander ukończył słynną Szkołę Teatralną Pięknych w Berlinie, a następnie zagrał w serialu telewizyjnym aktywny i brał udział w produkcjach teatralnych. Po tym, jak zauważył, a aktor zaczynają się poważne role.

2009 przyniósł aktorowi sporą popularność, ponieważ brał udział w filmie Kventina Tarantino. Po tym, o Aleksandrze nie dowiedziałem tylko w Niemczech. Alexander zagrał w wielu filmach młodych niemieckich reżyserów, który również udział innych młodych niemieckich aktorów. Alexander ma wiele nominacji i nagród, w tym na szczeblu międzynarodowym.

6. Ronald Tserfeld

Popularny niemiecki aktor, który do niedawna był zaangażowany głównie w serii. W ciągu ostatnich kilku lat, jednak aktor musiał być oświetlone w udanych projektów, które zostały zaprezentowane na międzynarodowych festiwalach. To sprawiło, że Ronald coraz bardziej popularny aktor, jak i rozpoznawalny poza granicami Niemiec.

Jak również innych znanych niemieckich aktorów Ronald ukończyli szkoły teatralnej w Berlinie Ernst Busch. Teraz aktor aktywnie w filmach i innych dużych projektów.

5. Daniel Brühl

Przyszły aktor urodził się w Barcelonie. Ze względu na obecność hiszpańskiej i niemieckiej matki ojca, aktor mówi w dwóch językach, a także biegle językiem angielskim i francuskim. To daje mu możliwość pracy w wielu różnych krajach. Aktor otrzymał kilka nagród niemieckiej, hiszpańskiej i międzynarodowej.

Daniel rozpoczął karierę aktorską w serialu, została następnie pracy w filmie. Od 2004 roku aktor wystąpił w filmach anglojęzycznych, w tym znanych brytyjskich aktorów, za co otrzymuje liczne nominacje. Teraz aktor usunięte dużo i pracy z reżyserami z całego świata.

4. Avgust Dil

Przyszły aktor urodził się w Berlinie w rodzinie niemieckiego aktora i projektant kostiumów. Podczas gdy on badał, jego rodzina przeniosła się dużo, więc jakiś czas w sierpniu przebywał w Paryżu, Wiedniu, Hamburgu i Dusseldorfie. Wkrótce zainteresował się sztukami teatralnymi i absolwentem słynnej berlińskiej szkole aktorskiej nazwie Ernsta Busha.

Od 1997 roku aktor dużo jest usuwany, otrzymał liczne nagrody, w tym Bavarian Film Award, Berlinale i Krytyków Filmowych German Association przyznało mu wysokie noty za działając rolę.

3. Morits Blaybtroy

Urodził się w rodzinie niemieckich aktorów. Od najmłodszych lat był bardzo niezależny, pracujący w wielu miastach na całym świecie, m.in. w Nowym Jorku, Paryżu, Rzymie, gdzie również odbyła lekcje aktorstwa. Od 1994 roku zaczyna szybko karierę aktorską, co jest szczególnie godne uwagi w filmie „Biegnij Lola”.

Aktor otrzymał wiele nominacji i nagród, w tym prestiżowych międzynarodowych festiwalach. Teraz aktor jest zaangażowany głównie w dramatycznych ról i różnych projektów filmowych.

2. Jürgen Vogel

Jednym z najbardziej udanych i popularnych aktorów współczesnego Niemczech. Jürgen rozpoczął karierę jako model, a następnie zaczął grać w serialach telewizyjnych i filmach. Od połowy 1980 roku, aktor wciela setki ról w filmie i telewizji.

Od 2006 roku, zdobył wiele międzynarodowych nagród. Ze względu na jego nominacji i nagród międzynarodowych, w szczególności, był nominowany do Europejskiej Akademii Filmowej w kategorii „Najlepszy aktor”.

1. Til Shvayger

Niemiecki aktor Til Shvayger – z pewnością najjaśniejszą gwiazdą współczesnego kina niemieckiego. Był nie tylko utalentowany aktor filmowy i teatralny, ale także dobrze znany pisarz i reżyser. Od 1997 roku, jego popularność uciekł poza Niemczech i pozostaje tam do dziś. Szczególnie sukces przyniósł mu sensacyjny film „Knockin 'on Heaven, który został uznany za jeden z najbardziej udanych w różnych międzynarodowych festiwalach.

Future niemiecki aktor Schweiger urodziła się we Fryburgu, a po ukończeniu studiów udał się śladami rodziców i studiował germańskich. Ostatecznie stracił zainteresowanie w szkole i postanowił poświęcić się medycynie, jednak i to nie trwało długo. Jego dziewczyna, która studiowała w szkole teatralnej, przekonał go, aby spróbować swoich sił jako aktor. Z jego pomocą, rozpoczął naukę w szkole aktorskiej w Kolonii, po czym został zaproszony do pracy jako aktor w teatrze w Bonn.

Na ekranach zadebiutował w serialu, a zaraz po pierwszych ról w kinie, stał się niewątpliwą gwiazdą Niemczech. Światową sławę przyniósł do aktora filmu „Knockin„on Heaven”, gdzie Thiel zagrał rolę chorego na raka, który rozpoczął się w biegu karnej.

Od 1997 roku aktor pracuje również jako reżyser. Jego film „Barfuss” stał się najbardziej kasowym filmem w Niemczech w 2005 roku. Na jego aktorstwo i reżyserię kredytowej kilkadziesiąt udanych filmów. Jego dzieło kontynuuje również jego czworga dzieci, który pojawił się także w telewizji iw filmach.

Nowoczesne kino niemiecki jest bogaty w obu młodych i znanych aktorów o międzynarodowej renomie. W ostatnich latach zainteresowanie niemieckiego kina znacznie wzrosła, w związku z udziałem aktorów w europejskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Niemieccy aktorzy uhonorowany licznymi nagrodami i nominacjami, nie tylko w Niemczech, ale także za granicą.