459 Shares 6654 views

Miska toaletowa

Miska toaletowa na dziś jest szeroko stosowana w instalacjach wodociągowych. Bez użycia, czasami niemożliwe jest zainstalowanie toalety od zagranicznego producenta, którego konstrukcja została stworzona specjalnie z otworem dla tego typu połączenia. Postaram się wyjaśnić w tym artykule, co to jest falistość. Poniżej to pytanie jest bardziej szczegółowo omawiane.

Miska toaletowa to giętki, plastikowy kran z muszli klozetowej do rury kanalizacyjnej, przez którą usuwane są wszystkie odpady i stołki. Ten rodzaj połączenia z kanalizacją jest miękki i twardy, o różnej długości (od 200 mm do 1200 mm), z płatkami i bez, pod różnymi kątami, bez adaptera, z chromowanym zaciskiem, z rowkiem, z uszczelką. Sadzenie otworów w fałdach ma różne średnice. Różnią się także rodzajem zagęszczania. Łuki faliste mogą być nie wzmocnione i wzmocnione. Ten ostatni wkłada się wewnątrz zwory, czyli drutu o małej średnicy. Koronki wykonane są z gumy i różnego rodzaju tworzyw sztucznych.

Konstrukcja tego plastycznego połączenia jest dosyć prosta. Na jednym końcu znajduje się otwór, który jest uszczelniony wewnętrznymi membranami, co zapewnia lepsze uszczelnienie i wytrzymałość połączenia. Ten otwór jest umieszczony bezpośrednio na wylocie WC. Po drugiej stronie falistości znajdują się pierścienie uszczelniające. Używając drugiego końca, jest on zamontowany w ściekach.

Korzyści

Koraliki do toalety nie są na próżno popularne. Konstrukcja tego typu ma wiele niezaprzeczalnych zalet. Można je łatwo ubrać i wyjmować po wymianu. Elastyczność i elastyczność polipropylenu, z którego wykonano falowanie, umożliwia zainstalowanie toalety w dowolnym dogodnym miejscu w toalecie, niezależnie od oddalenia i położenia rury kanalizacyjnej. Teraz nie ma potrzeby instalowania toalety bezpośrednio za otworem kanalizacyjnym, a więc za rurą kanalizacyjną. To się zgadzasz, nie wygląda bardzo estetycznie, nawet jeśli rura jest pokryta panelem lub ozdobną zatyczką. Kanalizacja może znajdować się z boku toalety. W tym przypadku konstrukcja falistości jest dostarczana pod prostą linią lub kątem 45 °. Dzięki nowoczesnemu, plastikowemu kranu, łatwo jest przymocować muszla klozetową do przewodów kanalizacyjnych wykonanych z tworzywa sztucznego i żeliwa. W przypadku żeliwnych pionów konieczne jest użycie mankietu podczas instalacji.

Jeśli charakteryzujesz fałdy w wartości, to fałdy rosyjskich producentów są dużo tańsze niż niemiecki, francuski i angielski. Ale importowane faliste zakrętki do toalety odznaczają się najlepszą jakością i wysoką wydajnością, a także dłuższą żywotnością.

Instalacja

Jedną z wielu zalet tych urządzeń jest ich konstrukcja, co ułatwia instalację. Miska toaletowa wykonana jest z miękkiego i elastycznego materiału, który łatwo rozciąga się. Dlatego koniec rury plastikowej do zewnętrznych pierścieni uszczelniających jest włożony do rury kanalizacyjnej do oporu bez znacznego wysiłku i ściśle ją ściska. Drugi koniec noszony jest na górze, około 5 centymetrów, na wylocie WC. Natychmiast umieścić złącze za pomocą środka uszczelniającego i posmarować pleksem. W ten sposób zapewnia się szczelność połączenia, co uniemożliwia pojawienie się szczelin dla perkolacji wilgoci.

Oczywiście, jeśli rozmiar i średnica falistości są nieprawidłowo wybrane, może pojawić się wyciek. Wejście powinno być niewielkie. Jeśli falbanka do toalety jest zbyt długa, to z faktu, że leży ona na podłodze, może wystąpić odkształcenie, a tworzenie się pęknięć nie może być wykluczone z tworzywa sztucznego. Krótka pofałdowanie (tak rozciągnięte) może pęknąć i spowodować wyciek.