796 Shares 9014 views

Jeśli zastosujemy się do znaków zodiaku: kwiaty horoskop

Wydaje się, że świat zostanie wpisany sporo kobiet, które są obojętne dla roślin wewnątrz pomieszczeń. A większość ludzi wciąż docenia i kocha komfort w domu, piękna, jasności i pogody ducha, która osiedlenie się w domu ze skrzynek kwiatowych. Urządzając swój pokój, my je przede wszystkim wedlug wlasnego gustu i upodobań. I mało kto myśli, że każdy znak zodiaku odpowiadają swoimi wewnętrznymi roślin.


astrologowie doradzić

Druidzi uważali, że wszyscy mamy talizmany roślinne odpowiadające konstelacji pod którym się urodziliśmy. Astrologów różne czasy, aby to potwierdzić i doradzić w przednich ogrodów i domów odpowiednich rosnąć kwiaty na horoskop. Dlaczego? To bardzo proste. Po osiedlili się obok zielonej kapusty z domu masz zodiakalnych elementy, można dostać w twarz potężnego przyjaciela i pomocnika, dobry czas odnawiania energii. Ta doniczka zwierzę będzie harmonizować swoje zalety i cechy, aby dostosować ogólną atmosferę psychologiczną rodziny i domu. Jaki rodzaj kwiatów na horoskop nas pasuje? Rozważmy kilka przykładów.

Baran

Znak jasny, gorący, mówiąc, ognia. I roślin, co odpowiada mu, rzeźbione z długich liści, kształt podobny do ognia, a kolor – pomarańczowy kolorze brązowo, z kwiatami w kolorze fioletowym, czerwonym, różowym. Od baranów dumny z ich kwiatów horoskop jest zwykle wysoka, nogi. To nie jest nawet kwiaty i małych drzewek. A gdy Baran w zodiaku reprezentuje osobę ludzką, a następnie posadzić wzmocnić naszą wiarę w siebie, we własne siły, aby pomóc osiągnąć cele w życiu osobistym i publicznym. IT begonie, azalie, karzeł granat i inne.

Byk

Jest to pierwszy znak ziemi w zodiaku okręgu, a jego obszar zainteresowań materiału wrażliwego. Byk gospodarka ostrożnie, mocno stoi na nogach. Dlatego jej kwiaty horoskop przyczynić się do stabilności ekonomicznej rodziny, pieniędzy i dochodów gospodarstw domowych. Ponadto, jest to w astrologia Byk symbolizuje zdrowie, siłę i wytrzymałość ciała. I przechowywać w zakładzie, co odpowiada ona – znaczy wspierać system odpornościowy i właściwości ochronnych organizmów wszystkich gospodarstw domowych. Ale nie tylko – cielęta chroni Wenus, bogini miłości i piękna. Dlatego są one tak chętny do perfekcji! Ponieważ krajowe kwiaty na horoskop cielęcia, choć niewymiarowe, ale z ozdobnymi liśćmi, pąkami pięknych kwitnących. To wszystkie odcienie fioletu, cyklamen, dekoracyjny begonii, kalanchoe.

Bliźnięta

Zarejestruj zmienny, ruchomy, łatwe, jak powiew wiatru, przepływ powietrza, że w rzeczywistości symbolizuje. Patronem bliźniaków – Mercury, z Nim, i związał ich niestały charakter. Odpowiednie rośliny znak – kręcone, z gęstym „cap” bujnej roślinności. Będą one pomóc w tworzeniu harmonii w rodzinie i ciepłe stosunki będą wzmacniać przyjaźń ze starymi przyjaciółmi i nowy wciągnięty w domu. Od Gemini – to niezwykły umysł, nietypowe operacje umysłowe, rośliny z ich sfery wpływów, aby pomóc poradzić sobie z ich badań, z przyswajaniem nowej wiedzy. Jest to zarówno małych jak i dużych roślin doniczkowych, wszystkie znajome: tradeskatsiya, szparagi, różne rodzaje bluszczu, a nawet palmy daktylowej.

Posłowie

Jak należy odebrać rośliny do ogrodu zimowego lub w ogrodzie w oknach? Oczywiście, biorąc pod uwagę siedlisko kwiaty samodzielnie, a także w jaki sposób są one ze sobą połączone „dołączył”. I starać się, aby każdy członek rodziny ma kilka zielonych asystentów osobistych. Ponadto, wiele kwiatów są uniwersalne i zapewniają wsparcie energii nie tylko dla swojej rodziny „Zodiak”, ale także inne objawy.