371 Shares 1712 views

Jak zabawa spaść święto w szkole podstawowej

Autumn Festival wakacje w szkole podstawowej są zawsze żywe i niezapomniane wydarzenie dla młodszych uczniów. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do pierwszej równiarki. To właśnie w tym dniu w wielu szkołach wziąć swoich uczniów do szeregów i wręczył z tej okazji odpowiedni certyfikat. Dlatego ten dzień jest konieczne, aby spędzić w specjalny i starannie przygotowane.


Jesienny urlop w szkole podstawowej powinny być prowadzone w odpowiednio urządzonym holu. Wszystko powinno wskazywać, że upadek przyszedł. Można narysować duże wielobarwne liście drzew i powiesił je wokół klasy na sznurkach, można przypiąć klastrów czerwonego popiołu, organizuje różne warzywa i owoce. Skrypt powinien być odpowiedni. Lepiej jest, jeśli jest napisane w formie poetyckiej. Aby wziąć udział należy aktywnie zaangażować dzieci. I wiersze będą pamiętać o wiele lepiej niż prozy.

Autumn Festival wakacje w szkole podstawowej musi towarzyszyć wykonywaniu piosenek na temat jesieni. znajdziesz dużą liczbę odpowiednich tekstów i podkładów w Internecie, jeśli instytucja nie są tak pożądane. Możliwe jest również, aby ćwiczyć taniec z rzeźbionymi liśćmi w swoich strojach. Nie myśl, że czas nie jest nowym roku, jest to możliwe do zrobienia bez kostiumów. Poproś dzieci, aby ubrać się w kostium jabłko, gruszka lub kapustą, a zobaczysz, jak szczęśliwie zgadzają. To takie zabawne!

Organizowania inscenizacji kilka małych scen. W nim udział musi wziąć wszystkie chłopaki, jeden po drugim w odcinkach hotelowych. Można przewidzieć na podstawie przebiegu działania niektórych piosenek. Głównym zainteresowaniem dzieci i upewnić się, że pamiętają te wakacje na długi czas.

Trudno jest wyobrazić sobie imprezę bez żadnych dzieci różnego rodzaju konkursach. Na jesieni święto w szkole podstawowej stoi na zakup pamiątek i prezentów dla bliskiej tematu. Można spędzić konkurs żart. Umieścić wewnątrz skrzynki warzyw lub owoców, i opisać jego wygląd. Dziecko, które domyślił się, co się dzieje, zdobyć jako nagrodę. Po prostu nie kupić kapustę i arbuza o wadze około 5 kg. Wystarczające 1 kg. Wyobraź sobie, jak zabawa i żarty nastąpią zdarzenia. A co najważniejsze, co przeżyć zwycięzcę, który otrzymał kapustę i jak łopatka będzie publiczność.

Na święto jesieni w podstawowym scenariuszu szkolnego powinny być pewny, aby zapewnić końcowy element w postaci wspólnej partii herbaty. Ponieważ sprawa odbędzie się we wrześniu – listopadzie, na stole powinno być dużo owoców i upewnij się, szarlotki zamiast ciasta. Można go piec czyjąś matkę, jeśli nie są skłonni do kulinarnej kreatywności, lub można ją zamówić w stołówce szkolnej. Ta ostatnia możliwość jest korzystna. Pozwólcie dzieciom cieszyć się serce i świętować początek tak pięknej porze roku. Święto musi okresowo przerwać różnych konkursach. W przeciwnym razie bardzo szybko znudzi i zacząć oddawać i hałasować. Zawody mogą być aktywne i ze skoków połowu, jak i psychicznie. Próbować zgadywać zagadki o jesieni i wszystko z nim taki czy inny sposób połączone. Get zabawy konkurencji. Najważniejsze jest przedstawiony zwycięzcy zasłużone nagrody. Staraj się odnosić liczby ofert do liczby uczestników. nie powinny zostać zaproszone do wzięcia udziału w tych samych facetów.

Na jesieni święto w szkole podstawowej powinny również zaprosić rodziców. nie będą po prostu milczeć widzów, ale również być w stanie pomóc w końcowej fazie: pomoże ustawić stół, patrz na zamówienie i pomóc sprzątać ze stołu. Rodzice będą mogli również wziąć udział w konkursach i wygrać nagrody.

To święto dzieci będą pamiętać przez długi czas i zawsze zabawa do zapamiętania.