525 Shares 5221 views

Aquapark Jasieniewo działa ponownie

Jest to jeden z największych obiektów sportów wodnych w stolicy. Aquapark Jasieniewo nazywa się „Morion”, i że znajduje się w miejscu istniejącej tu niegdyś „Transwalu Park”. Kompleks budynków został radykalnie przebudowany. Kompleks w swojej obecnej formie otrzymał swoje pierwsze odwiedzających tej wiosny.

Aquapark Jasieniewo

„Moreon” – wielofunkcyjny kompleks. Oprócz wielu atrakcji wodnych są tu łaźnie parowe i wanny z różnych tradycji narodowych, łaźni i basenów gidroaeromassazhnye falowych, fitness i spa. Wielu w różnych park wodny rekreacyjnych, w tym bary i restauracje na każdy gust i kieszeń. Projektanci, programiści, zaprojektował park wodny Jasieniewo może być dumny jak dobrze byli w stanie połączyć w jednym urządzeniu sześciu głównych rozrywki kompleks sportów wodnych. Slajdy są różnej wysokości i różnym stopniu trudności, ale stoki są skręcone w nieoczekiwany sposób. Przechodzą przez niektórych obszarach otwartych przestrzeni i ulicy pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji. Aquapark Jasieniewo różni się zarówno do jego wielkości i różnych treści. W ciągu jednego dnia, cała jego praca wokół jest praktycznie niemożliwe. W tej sytuacji istnieje dodatkowy efekt pozytywny – odwiedzający mają okazję dowiedzieć się czegoś nowego i ciekawego, nie są zauważane na pierwszej wizycie. Całkiem naturalnie rozliczane projekt kompleksu sportów wodnych – nie wspinać się na pierwszy plan, a nie przyciągnąć niechcianą uwagę zwiedzających. Moskale i goście mieli czas, aby docenić nowy park wodny w Jasieniewo. Opinii o nim przeważają pozytywne, pomimo pewnego krytycyzmu w konkretnych sprawach. zarządzanie kompleks sportowy nie spoczywa na laurach i pracuje stabilnie na poprawę obsługi. Stałą wagę przywiązuje się do kwestii bezpieczeństwa. Funkcjonowanie kompleksu w sposób ciągły w celu świadczenia usług technicznych, personelu medycznego i wykwalifikowanych ratowników.

Aquapark Jasieniewo. Ceny i godziny otwarcia

Polityka cenowa w parku wodnym „Moreon” ma swoje własne cechy i zróżnicowana w zależności od wielu kryteriów. Bilet dla dorosłych jednej trzygodzinnej sesji na dzień powszedni kosztuje 1250 rubli do 1800 rubli – do wyjścia. Koszt biletu dla dzieci w tej samej sesji na dzień powszedni jest 870 rubli do 1250 rubli – do wyjścia. Dzieci w „Morion” nie różnią się wiekiem, ale w rozwoju. Osoby, których wysokość nie przekracza 120 cm, to przywilej wolnego dostępu do góry wody. Istnieje system świadczeń dla studentów, seniorów i osób niepełnosprawnych. W tygodniu od 12-00 do 17-00 tych grup ludności ma dostęp do parku wodnego „Moreon” za 630 rubli. Turyści powinni być także świadomi kar przewidzianych za utratę osobowych bransoletką. park wodny pracuje w dni powszednie od 12-00 do 21-00, w weekendy – od 9-00 do 23-00. Jest to kompleks rozrywki wodnej w pobliżu Mkad, na którym Najłatwiej dostać się do niego. Ale można tu przyjść i Metro: najbliższa stacja „Jasieniewo” i „Nowojasieniewskaja”.