720 Shares 8925 views

Jak skopiować Warface charakter TCP

Każdy wie, że rozwój gry – jest to bardzo trudne zadanie i drżenie. A jeśli mówimy o rodzaju projekty FreeToPlay, ich rozwój jest zawsze. Oraz do wykrycia poważnych błędów lub błędów w nowej wersji, uaktualnienie, przeprowadzono próbny wcześniej, ale nie na głównym serwerze i testu.


W niniejszym artykule koncentruje się na FreeToPlay projekcie zwanym Warface. Lub dokładniej, w jaki sposób skopiować znak z TCP. wszystkie niuanse, a jeśli ta kwestia jest przedmiotem zainteresowania będzie zakłócone, przeczytać artykuł do końca.

Czym jest PTSD

TCP oznacza Public Test Server. Serwer ten został zaprojektowany w celu zapewnienia, że nowe aktualizacje Warface przeszedł szereg testów w celu wynikach z głównych serwer pobiera pełną build bez wad. W tym przypadku badanie jest udział regularnych graczy z serwera głównego, ale, oczywiście, się na to nie wszystko, co można, ale o tym później.

TCP tylko odpowiedzialne gracze dozwolony zamierzają poprawić projekt poprzez identyfikację braków w nim. Tak, wpuszczając do PTS, deweloperzy czekają na zwroty zwrotne: trzeba napisać na formach wszystkich wykrytych niedociągnięć, tak że w krótkim czasie, przed wydaniem, czas, aby je naprawić.

W Warface dostać do PTS kopiując jedną z jego postaci z serwera podstawowego. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest proste, ale żąda danych z wielu ludzi zaskoczony. Dlatego w tym artykule, będziemy analizować w jaki sposób skopiować znak z TCP.

Kryteria doboru TCP

Teraz możemy analizować, kto i w jaki sposób można dostać się na serwerze testowym. Jest to konieczne, ponieważ kopia charakteru TCP nie może każdy gracz.

Początkowo, należy stwierdzić, że kryteria wyboru dla każdej aktualizacji są różne. Tak, tylko z serwerem Charlie może działać graczy w tym miesiącu, ale następnym wejściu do nich przyznać. Również ma duże znaczenie i poziom komponentu. Średnio i często zawsze brakuje graczy powyżej 40 poziomu, ale wyjątki były obserwowane podczas otwierania wejście do znaków na poziomie 20.

Dlatego przed pójściem do skopiowania charakter TCP, wprowadź odpowiednią sekcję na oficjalnej stronie i uważnie przeczytać wszystkie jego kryteria.

Ale w międzyczasie możemy przejść do następnego napisów.

Jak skopiować znak

Po prostu chcę powiedzieć, że TCP (serwer Warface) skopiować postać łatwe. A jeśli po wypróbowaniu do siebie nadal nie można zrobić, zapoznaj się z naszymi instrukcjami, będą wszystko malowane w szczegółach.

  1. Początkowo zalogować się na oficjalnej stronie projektu. Można to zrobić poprzez „Gry Mail” lub po prostu wpisać nazwę gry w pasku wyszukiwania przeglądarki.

  2. Zalogować. Powyższe uprawnienie jest przycisk „Zaloguj się”, kliknij go i podać swoje dane: nazwę użytkownika i hasło (dane, które używasz do uzyskania dostępu do poczty e-mail).

  3. Po zalogowaniu się zalogować do swojego konta. Zamiast „znakiem” jest teraz zapisać w postaci nazwy użytkownika, kliknij na nim i na liście rozwijanej wybierz „Moje konto”.

  4. Płyty układa je wszystkie możliwe operacje, jesteśmy zainteresowani płytek o nazwie „serwer testowy”. W czasie pisania to znajduje się na samym dole.

  5. Na „serwerze testowym” odnoszą się do kryteriów. Ponadto, nie jest czas trwania testu można znaleźć.

  6. Przed wy dwaj żołnierze obrazu. Z lewej strony – na serwerze podstawowym, po prawej – TCP. Lewa izolowane, a prawy przyciemniony. W menu rozwijanym w obszarze lewego obrazu, wybierz swój charakter, który chcesz skopiować na serwerze testowym. Następnie kliknij przycisk „Kopiuj”.

  7. Gdy wszystkie operacje zostały przeprowadzone rozpocząć kopiowanie. Może to zająć trochę czasu.

Jak wspomniano powyżej, skopiuj charakter TCP Warface jest bardzo prosta, mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci dobrze, a w międzyczasie ruszamy dalej.

Skąd pobrać TCP Warface

Po skopiowaniu charakter TCP, należy pobrać samego serwera TCP (jeśli jeszcze go nie masz). Można to zrobić bezpośrednio z centrum gier Mail.

Wpisz je, a górny panel, wybierz „Katalog gier.” Zanim otworzysz wszystkie gry z Poczty, ale jesteśmy zainteresowani TCP. Kliknij „Tytuł” w pasku wyboru kategorii, aby je przeglądać.

Na nowej stronie, poszukaj Warface gry i kliknij na nim. Otwiera okno, w którym będzie oferowane do pobrania z serwera testowego. Rozpocząć pobieranie i czekać po instalacji. Wszystko.