361 Shares 9025 views

Jak szybko i prosto uformować plastelinę od psa?

Pies jest niewątpliwie najbardziej popularny i kochany przez osobę. Dawno temu te przyjazne zwierzęta służyły ludziom. W tym artykule dowiesz się, jak wylewa plastynę psem własnymi rękami.


Materiały i narzędzia

Przed oślepieniem psa z plasteliny należy dokładnie wybrać materiały i narzędzia. Szczególnie dotyczy to przypadków, gdy jesteś zaangażowany w modelowanie zawodowe i chcesz odleić pracę.

Kreatywność dzieci najlepiej kupić prostą glinę, którą można zobaczyć w każdym biurze. Po pierwsze jest niedroga. Po drugie, jest wielobarwna.

Ponadto, zapasy na stertach. I nie, aby się poplamić plastelinowym stołem, kup specjalną plastikową płytkę. Być może w procesie modelowania potrzebna jest też mokra szmatka, ponieważ czasami plama plastyczna skórę rąk.

Jak zrobić psa z plasteliny z dzieckiem?

Jeśli masz zamiar wycisnąć z dzieckiem, nie musisz tworzyć realistycznego zwierzęcia. Najważniejsze jest to, że klasa lubiła lekcję i była ciekawa. Dlatego też zabieraj kolorową plastynę i wybierz kolory najbardziej podobne do dziecka.

Po pierwsze, oślepnij ciało na szyję. Jest możliwe utworzenie od razu ciała, szyi i głowy z jednego kawałka. Następnie z czterech małych piłek ułóż łapy i przyklej je do bagażnika. Smaruj krawędzie. Weź stos i zaznacz je palcami. Następnie przyklej ogon wykonany z cienkiej kiełbasy. Nie zapomnij o uszach. Ułóż usta. Oczy niewidomne z dwóch małych kul czarnego koloru. Możesz wziąć wykałaczkę i wystawić fakturę wełny. Pies jest gotowy!

Robimy trójwymiarową postać psa z ramką?

Nauczy się teraz, jak tworzyć plastelinę z psa w etapach. Po pierwsze, decydujesz o wielkości przyszłej postaci. Jeśli zastanawiasz się, jak wytworzyć duży rozmiar psa z plasteliny, być może będziesz musiał utworzyć bazę drutu i folii. W tym celu najpierw wykonaj ramę z drutu, a następnie wepchnąć zmiażdżone kawałki folii do niej. Więc twoja postać będzie bardziej solidna i stabilna.

Następnie zacznij delikatnie leczyć ramę. Zrób tę warstwę po warstwie. To będzie bardzo dobre, jeśli weźmiesz anatomiczny atlas i będziesz przez niego kierować. Więc twój pies będzie bardzo realistyczny i piękny. Nie zapomnij o oczach. Po oślepiając oczy, utwórz cienkie powieki. Następnie omówisz je bardziej szczegółowo.

Po wykonaniu pierwszej "mięśni" warstwy, przejdź do skóry i płaszcza. Po pierwsze, jeśli pies jest łysy, spłaszcz przestrzeń pomiędzy mięśniami. Po drugie, na tym etapie można zacząć rzeźbić wełnę. Aby zapewnić realistyczne pokrycie wełny, użyj różnych narzędzi. W przypadku nici można wziąć na stosy stosy kulek, a do badania wełny można użyć prostej igły lub wykałaczki. Teraz wiesz jak zrobić psa z plasteliny.

Co jeszcze możesz zrobić z figuryną z plasteliny?

Więc oślepiłeś psa i podobało ci się to. Ale, jak wiadomo, plastelina jest krótkotrwała. Wykonana z niej figurka może spaść na podłogę, kruszyć lub topić w upale. Ponadto kurz przywiera do gliny. Dlatego szczególnie udana figura plasteliny może być wklejana ze złomami gazety lub papieru. Użyj kleju PVA. Warstwy muszą być wykonane dwa lub trzy. Następnie wynij figurę na pół i wysuń glinę. Przyklej rysunek do tyłu i przykryj go kilkoma warstwami papieru. Taka postać będzie Ci służyć dłużej. Ponadto można go urządzić.

Mamy nadzieję, że teraz rozumiesz, jak tworzyć plastelinę z psa. W razie potrzeby glina może być wymieniona na polimerową glinę, która po wypieku staje się twarda i trwała w dotyku.