522 Shares 3796 views

Bag „eco” – posiada dodatek dla tych, którzy cenią sobie życie

Dziś ludzkość pilnie dba o środowisko. W każdym razie, to jest akceptowany tak myśleć. Słowo „eco” stała się Maine-stream i odnosi się do wszystkiego, co nie ma nic wspólnego z ochroną środowiska z globalnego rządu ekologii do niepozornych dodatkowych programów. Na przykład, torby na zakupy. Tak, wyborze torebkę, aby przyczynić się do zbawienia Ziemi i każdy może.


Live, planeta!

Jaka jest zasada działania? Worek „eko” może być więc przydatna? Mimo pozornej oczywistości odpowiedzi na to pytanie nie jest taka prosta.

Chodzi o to, że wybierając taką torbę wielokrotnego użytku, rezygnujesz toreb jednorazowych. Wszakże każdy odrzuca pakiet – ciosem dla ekologii planety. Oczywiście, może się wydawać, że jedna mała kulechek nie może stać się zagrożeniem dla wszystkich żywych stworzeń. Ale jeśli myślisz o tym, co każdy z siedmiu miliardów Ziemian będą usuwane codziennie przez okres co najmniej jednego … A potem jeszcze jeden i pamiętaj, że celofan nie jest związkiem organicznym, okres pełnej ekspansji jest bardzo duża, a dostać się do gleby, to zatruwa ITS , W szczególności, proces ten zachodzi szybciej w wyższych temperaturach.

To świetna alternatywa do tego bez radości perspektywą jest stosowanie toreb wielokrotnego użytku. A jeśli są one wykonane z naturalnych tkanin, to będzie jeszcze lepiej.

Tkaniny i materiały

Pojęcie ochrony środowiska, naturalne tkaniny idealnie pasują, są zwykle wykonane na zamówienie eko-torby. Materiał powinien być cienkie, ale wytrzymałe bawełna, len, ramia, Batiste, denim, arkusze i wiele innych, stworzony z włókien roślinnych.

Piękny, naturalny materiał z dużą trwałością i prawdziwej skóry. Jednak dla tych, którzy dbają o charakter, postawa różni – niektórzy są kategorycznie odrzucają stosowanie skóry i futra. Czy wiesz, co eko-skóry na paczkach? Według rodzaju tej tkaniny trudno jest odróżnić od prawdziwe, ale ona ma sztuczne pochodzenie. Aby uszyć torbę, nie trzeba nikogo zabijać.

Druki, wzory, liternictwo

Nawiasem mówiąc, torba jest „eko” – to świetny sposób, aby wyrazić siebie. Projektanci oferują wiele wspaniałych wzorów: latające sterowce, brodaty York teriery, niepowtarzalny jelenia z rogami kręcone, przytulne kabiny, śmieszne Muminki … często te akcesoria projektantów inspirowane kulturą hippisów, słynne myśliwce do ochrony przyrody. Niektóre zdjęcia są wypełnione nawet głębszego znaczenia, na przykład: smutny morze krowa Steller, już dawno zniknęły z powierzchni ziemi, jak wołanie o pomoc do ludzi, jakby prosząc ich, aby uratować tych, którzy pozostali …

Z napisami znajdziecie połączenia najbardziej zwięzłe, aby uratować świat, dumny oświadczenia o akcesoria BDSM torby wśród tych, którzy dbają nie tylko o sobie, ale również o naszym wspólnym wielkim domu, i wiele więcej. Często na tych produktów można zobaczyć etykietę, na której tak to jest napisane: „Eco Bag”. Odbywa się to w celu wzbudzić zainteresowanie, przyciągnąć uwagę, odsetek i innych.

własny

Wybierając ekologiczną torbę, należy zwrócić uwagę na nietypowe wzory. A jeśli nie znajdziesz to, co chcesz, idź do niego – spróbuj wziąć sprawy w swoje ręce! Nawiasem mówiąc, coś takiego może być wspaniałym początkiem dla tych, którzy dopiero zaczęli się uczyć robić robótki. Zgadzam się, że nie ma nic, trudno połączyć ze sobą dwa prostokąty i dołączyć do nich jeden lub dwa uchwyty?

Aby zastosować opatrunek zdolność do haftu, jeżeli jest to, oczywiście, że jest. Lub pomalować torebkę pisaki.

Dobrze zapomniane stare

Jest to kolejny wspaniały opcja, o której warto wspomnieć osobno – torba string. Po każdej szanującej się gospodyni ten worek był na pewno z nim. Być może konieczne jest wyzwanie autorstwo zachodu na eko-torby? Po dzianiny siatka na zakupy pojawiły się znacznie wcześniej, wiedział dobrze i kochał nawet przez nasze babcie i prababcie.

Dziś moda na nich z powrotem. Na sprzedaż można znaleźć wiele modeli wszystkich rozmiarach i kolorach. A ci, którzy wiedzą, jak robić na drutach lub splot sieci rybackie, można łatwo stworzyć taki drobiazg, i siebie.

Znany truskawka

Nie tak dawno temu w sprzedaży ogromnej liczby słońc, truskawek i innych małych-koshelechkov że kiedy Cofanie przekształcony worków.

Główną zaletą tego modelu jest to, że można go łatwo złożyć i zawsze niosą ze sobą do głównego torbie lub plecaku. Materiał, z którego są uszyte, bardzo cienkie i bardzo trwałe. Wszystko to powoduje, że mad popularność, która może osiągnąć ekologiczne torby. Opinii właścicieli i zaznaczyć fakt, że pomimo kosztów grosza, do noszenia „truskawki” okazał się być doskonałe – tkanina jest bardzo wytrzymały, a szwy są dość wiarygodne.

Wszystkie kolory tęczy

Wiele osób jak kilka zestawów worków, różniących się wielkością i kolorem. Kupując zestaw, masz możliwość wyboru zawsze funkcjonalną torbę na zakupy wielokrotnego użytku dla danego obrazu.

Bardzo przydatny eko-torba, których wymiary są stosunkowo małe. Z reguły są one wielkości szkicownik. Jednak w niektórych przypadkach, większy worek. Wygodnie, jeśli zestaw jest właśnie taki pojemny i praktyczny.

A co zrobić stylistów?

Ci, którzy właśnie odkryli zjawisko Bag „eco”, z pewnością zająć się pytanie, jak to jest modne. Nie dać jeżeli tworzy nowoczesna kobieta miasto niepotrzebny prowincjonalny i naiwność? Odpowiedzi na te pytania, każdy wybiera. Ale mało kto by polemizować z faktem, że w dniu dzisiejszym do pielęgnacji zdrowia i ochrony przyrody jest u szczytu popularności. Mianowicie, funkcje te są wezwane do przeprowadzenia ekologiczne torby.

Spodnie na lato: co wybrać
521 shares 6999 views
O tym, jak wiązać bandanę
440 shares 5620 views
Zakupy w Wilnie: cechy, opisy i
813 shares 8438 views
Bądź w modzie: kolor mięty
348 shares 3108 views