121 Shares 9031 views

Kanadyjski piekarnik dać „Buleryan”: opinie. Piekarnik „Buleryan”: Charakterystyka instalacji

Kanadyjska firma „Buleryan” zajmuje się produkcją pieców i kominków. Początkowo miała ona nazwę „Breneran”. Pracownicy pierwszego kotła firmy została wydana w 1993 roku. Gdy był w dużym popytem i bardzo ekonomiczne. Ponadto, użytkownicy zgłaszali wiarygodność swojej konstrukcji. Ponadto, było bezpieczne dla zdrowia ludzkiego.


Produkcja pieców spalających długich

Do tej pory wszystkie produkty firmy „Buleryan” produkowany jest w pięciu zakładach. Jednocześnie przechodzi ścisłą kontrolę i dokładnie sprawdzone. Wszystko to pozwala na wytworzenie pieca z wysokim współczynnikiem przenoszenia ciepła. Ponadto, producenci próbowali na produkcji kadłuba ciśnieniowego dla nich. Na ogół składają się z arkusza stali nierdzewnej o grubości 4 mm. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, zużycia paliwa w piecach „Buleryan” nie wielki. Cała konstrukcja jest ostatecznie uzyskane uszczelnione i bezpieczne dla ludzkiego zdrowia.

Jak piec?

Wewnątrz pieca jest drugorzędną objętość komory. Podczas rury wymiany ciepła są w niej umieszczone, które są odpowiedzialne za temperatury w systemie. Następny jest komin, który można regulować. Szczególną podwójna ścianka jest zamontowany w tylnej części komory spalania. W pierwszej komorze urządzenia i popielnika znajduje popielnikiem. Blisko przedniej ścianie jest regulator zmian pojemności. Dalej znajduje się komora ładowania drzwi z uchwytem.

Opis instalacji pieców „Buleryan”

Ustawienie urządzenia w swoim rodzaju w domu – jest odpowiedzialny. W celu uniknięcia pożar w suficie, podłodze i muszą być wykonane z materiału niepalnego. W niektórych przypadkach mogą korzystać izolację termiczną. Piece spalinowy musi być nawinięty wełny mineralnej. Jego średnia grubość powinna wynosić co najmniej 200 mm. Ponadto konieczne jest, aby sprawdzić konstrukcję komina. Odcinki poziome na więcej niż 80 cm, nie jest dopuszczalne. Wielkość komin, co z kolei nie może być mniejsza niż 4 m, a jego średnica – 120 mm.

Opinie konsumentów na piecu „Buleryan Classic (typ 00)”

Recenzje piec „Buleryan Classic” jest dobry. Wielu ludzi jak ten model, ponieważ doskonale nadaje się do małych willi. W tej mocy pieca wynosi 6 kW. Jako właściciele mówią, że działa dobrze na odpady brykietów, drewna i materiałów drewnopochodnych. Wydajność wynosi 75%.

Na jednej karcie drewna piec dającego ciepło dokładnie przez 8 godzin. Jeśli korzystasz z odpadów drzewnych, można wydłużyć czas do 12 godzin. Ogólnie rzecz biorąc, obudowa jest trwała i ma ciekawy design. Również te piece „Buleryan” otrzymała Good wyzyskiwaczy ze względu na łatwość obsługi. Z korzyści również generować kompaktowych modeli.

Opinie specjalistów pieca „Buleryan Classic (typ 00)”

Te piece „Buleryan” reakcje wśród ekspertów zasługują na dobre. Wielu z nich, w porozumieniu z poglądami konsumentów, utrzymują, że zwartość urządzenia – jest to zdecydowanie Model Plus. Jego wysokość 710 mm, szerokość 490 mm i głębokość tylko 680 mm, a wszystko to przy masie 65 kg. Średnica komina, z kolei, standard – 120 mm. korpus pieca jest bardzo dokładnie. On wykonany z wytrzymałego stali „08KP”. Urządzenia Rury mają właściwy kształt i są wykonane na specjalnych urządzeń.

W modelu tym jedynie ich średnica wynosi 57 mm. Ze względu na ciepło wytwarzane jest zachowana w systemie przez długi czas. Spawalniczych na korpusie pieca tworzą także jakościowo i ślady są prawie niewidoczne. Zatem dobre uszczelnienie. Ponadto piecu, aby otrzymać ( „Buleryan”) sprzężenia zwrotnego jest dodatni dzięki wygodnemu komory ładunkowej. To ma dużą objętość i pozwala szybko i wygodnie napełnić go paliwem. W tym przypadku, drzwi są szeroko otwarte i łatwe do zamknięcia.

Recenzje modelu „Buleryan Kraj (typ 00)”

Recenzje piec „Buleryan Kraj” zdobył pozytywne. Kupujących, jak ten model, ponieważ komory ładunkowej. Tak, to ma wielką głębię i pozwala położyć dużo paliwa. Z reguły większość węgla lub tradycyjnego drewna. Ponadto, piec może pracować na kory, torfu lub drzazgi. Współczynnik wydajności w tym przypadku będzie wynosić 75%. Jedna karta zapewnia ciepło w kraju aż 8 godzin.

Tak więc, w ciągu dnia konieczne jest, aby ładunek paliwa o dwojakie. regulacja mocy odbywa się ręcznie. Regulator jest w dogodnej lokalizacji i łatwy w konfiguracji. „Buleryan”, jak pieca (ogrzewanie) przegląd i zwartości. Wysokość modelu wynosi 710 mm, szerokość – 490 mm i głębokość – 680 mm. Całkowity ciężar urządzenia jest 65 kg. Należy również pamiętać, że spalinowych pieca o średnicy 120 mm. Tak więc, ta instalacja nie stwarza żadnych problemów.

Ekspertyza na temat „Buleryan Kraj (typ 00)”

Te piece „Buleryan” odpowiedzi wśród ekspertów mają różne. Niektóre z nich oszacowano model jakości budowy ciała. jest wykonana z grubej blachy stalowej. Wydajność komina jest również bardzo dobre. Ponadto, wiele zauważyć pozytywny boczną spawanie rur. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie krzywe mają poprawną formę.

W ten sposób, piec nie ma miejsca, w którym rura jest zwężone (o średnicy na całej długości jest taka sama). Dzięki temu wydajność jest znacznie poprawiona. Korzystanie z systemu dwufazowego pieca spalania może protopit daje 40 tys. m. na wysokości sufitu nie przekraczającej 2,5 m.

Nowy piec model "Buleryan MAXI (typ 00)"

Recenzje piec „Buleryan MAXI” jest inna. Wielu klientów chwalą ten model dla jego wydajności i efektywności. W przeciwieństwie do poprzednich modeli, to piec ma pojemność aż o 7 kW. To wystarczy do ogrzania domku 125 metrów sześciennych. m. W tym przypadku, wydajność wynosi 75%. Nowy zmodyfikowany piec pieca już swoją pozycję na pozytywne strony. Jej drzwi jest duża i pozwala szybko załadować opał.

W tej głębokości pieca, jest znaczne, a odpady drzewne w czasie mogą być wprowadzane do 6 kg. W wyniku tego, temperatura pozostanie stabilny w ciągu 7 godzin. Regulacja mocy jest bardzo prosta i będzie w stanie poradzić sobie z nim nawet początkujący. Instalacja pieca jest prosta i nie sprawia żadnych problemów. Według właścicieli tych urządzeń, biorąc pod uwagę niski koszt tego modelu, jest idealny do prawie każdego ogrodu.

Co mówią eksperci o „Buleryan MAXI (typ 00)”?

Ten kanadyjski Furnace odpowiedzi „Buleryan” wśród ekspertów nie zasługują na taki entuzjastyczny jak inne modele tej marki. Zatem, wielu ekspertów uważa, że jest dość duża. Dlatego też, w celu dostosowania go, trzeba dużo miejsca. W tym samym czasie, a ciężar tego modelu jest bardzo poważny – 80 kg.

Należy również pamiętać, że komin, aby była ona wielka. W tym przypadku można stosować cegły lub metalu komina. Z zalet modelu ekspertów zauważyć jakość spawania na ciele. Wszystkie rury przylega pieca jest bardzo mocno, a ich powierzchnia była gładka. Sterownik mocy z kolei działa prawidłowo i jest łatwo konfigurowalny.

Jaka jest różnica pieca „Buleryan Country (typ 01)”?

Recenzje piec „Buleryan Kraj” otrzymał dobre wśród kupujących. Model ten wyróżnia się między innymi z ich mocy. Liczba ta wynosi 11 kW. To sprawia, że można ogrzać pomieszczenie o 200 metrów sześciennych. m. Tak więc, model ten nadaje się tylko dla bardzo dużych willi. Jego wymiary nie są małe, jak i moc. W ten sposób, wysokość 845 mm, szerokość – 560 mm, a głębokość – 810 mm. W tym modelu waga 90 kg.

Z kolei, wielkość komin standard: średnica 120 mm. Ogólna wydajność jest również znajduje się na poziomie 75%. Wsparcie dla instalacji pieca nie jest w cenie, która jest nieco spęczania klientów. Jednak może to być zamawiane osobno. W tym przypadku możliwe jest, aby wybrać kolor do wyboru.

Reasumując

Generalnie, piec ciągłe palenie „Buleryan” zdobył dobre opinie z jakiegoś powodu. Jednak jest wstępnie obliczyć wszystkie możliwe zagrożenia. Po niebezpieczeństwo pożaru przy zastosowaniu stałe pieca jest bardzo wysoka. Jeśli podczas budowy domków użytych materiałów łatwopalnych, zakup tego produktu powinno być zaniechane. Wśród korzyści wynikających z tych jednostek może być zidentyfikowany wydajność i uniwersalność.

Wiele są zachęcani przez fakt, że można załadować i drewna i węgla w piecu „Buleryan”. W ten sposób urządzenie może być stosowane w połączeniu z innymi urządzeniami grzejnymi. Nie zapominaj także o zwartej większości modeli „Buleryan”. Jakość wykonania jest zawsze doskonała, a gwarancja producenta daje świetne. piece Design jest również bardzo dobry i łatwy w montażu w niemal każde wnętrze. Z ich usług bez żadnych problemów, a okresowo czyścić popiół nie jest tak trudne.