663 Shares 1492 views

Zszywacz elektryczny: recenzje producentów

Od dawna pistolet na zszywki stał się niezastąpionym i niezbędnym narzędziem w arsenale kreatora, a to nie zależy od charakteru jego działalności. Na sprzedaż dzisiaj można znaleźć zszywacze różnych gatunków, mogą być elektryczne lub mechaniczne. Pierwszy pozwala na osiągnięcie wyższej wydajności i ułatwić pracę mistrza.

Zaletą wersji elektronicznej

Są te jednostki Thacker, stosowanie ich silnik, który potrzebny wysiłek. Aby uzyskać więcej siły uderzenia opuszczania producentów mogą korzystać uporistye wiosnę, a ponadto jest wyposażony w materiały eksploatacyjne przyrządów o odpowiedniej wielkości. Jeśli weźmiemy pod uwagę zszywaczy elektrycznych, można zauważyć, że posiada wszystkie przydatne funkcje proste zszywacz, ale mobilność – nie jego mocną stroną, ponieważ gniazdo jest wymagane do przeprowadzenia operacji. Problem można rozwiązać za pomocą baterii, ale dodaje pojemność i wagę.

Dlaczego wybrać zszywacz, pracy z sieci: opinie z najbardziej popularnych modeli

Jeśli zdecydujesz się kupić zszywacz elektryczny, a następnie, w opinii kupujących powinien być świadomy, że jego pojemność może osiągnąć 1500 watów. Ta cecha jest charakterystyczna dla modelu BLACK & DECKER KX418E. Z pomocą tego urządzenia mogą być napędzane przystawki imponującą głębię. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę zszywacz elektryczny Szybka EN50, to jest w stanie używać kołków 50 mm.

Największej możliwej długości zszywek, jak podkreślono użytkowników dla opisywanego urządzenia jest 25 mm, w porównaniu z mięśni przykładach wykonania ustawienie to różnią się one od 10 do 15 mm. Ze względu na bezpieczeństwo operacji, według konsumentów, nie można się bać, ponieważ producenci przewidują gumowe podkładki i obudowie z tworzywa sztucznego, które wykluczają prawdopodobieństwo trafienia porażenie prądem głównego. Podwójna izolacja wyposażona w uzwojenia silnika oraz przewód zasilający.

Recenzje modeli w zakresie przewodu i siły uderzenia

Wybór zszywacza elektrycznego, należy zwrócić uwagę również na długość kabla zasilającego. Dobre maniery postać jest sprzęt na którym kabel ma długość 5 m lub więcej. To poprawia ergonomię urządzenia. Jeśli chcesz kupić narzędzie funkcjonalne i trwałe, należy zwrócić uwagę na główne składniki, takie jak podeszwa. Zazwyczaj są one wykonane z metalu. Ale ciężar sprzętu, w tym masy silnika przekracza znamię 2 kg.

Zszywacz z silnikiem posiada dodatkowe systemy według typu i szybkości bezstopniową regulację siły uderzenia. Pierwszy model funkcjonalny wyposażony Metabo Ta M 3034, które dzięki temu klienci często wybierają. Jeśli chodzi o możliwości regulacji, to charakteryzuje się zszywacz Sparky T 14. Konsumenci zwracają uwagę bardziej na regulacji częstotliwości impulsów, zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem, czujnik głębokości, bezpieczników i automatycznego wielokrotnego użytku ciosem. Wszystkie te modele mają Novus J-155 A. Ale sprzęt opcja Bosch PTK 14 E posiada następujące funkcje:

 • urządzenie do usuwania elementów mocujących;
 • zastrzelony przez nacisk na czubku;
 • hit dwa wsporniki.

Wielu artystów twierdzą, że zszywacz elektryczny ma niski wskaźnik, więc konieczne jest, aby wziąć pod uwagę maksymalną liczbę impulsów przez pewien czas. Dla tradycyjnych modeli ta jest w zakresie do 30 pocisków na minutę.

Recenzje pistoletów z „Żubr” na przykładzie modelu WSP-2000 producenta

zszywacz elektryczny „Bison 2000” kosztuje tylko 3300 rubli., że w opinii klientów, koszt jest do zaakceptowania. Wspomniany zszywaczem służy do mocowania różnych materiałów, a mianowicie:

 • tkanina;
 • skóra;
 • drewno;
 • filmy;
 • panele;
 • z tworzywa sztucznego.

Konstrukcja pozwala na użycie gwoździ lub zszywek. Konsumenci jak fakt, że narzędzie jest wyposażony w elektronicznie regulowanej sile uderzeniowej, gwarantuje możliwość ustawiania pistoletu w pracy z pewnym materiałem. Zszywacz elektryczny, stosownie do odbiorców, ma wiele pozytywnych cech, wyróżnij wśród nich:

 • ochrona przed przypadkową aktywacją;
 • chłodzącej silnik;
 • bezpieczny chwyt.

Przypadkowe uruchomienie nie nastąpi, dopóki pistolet styka się z materiałem. Silnik jest także chłodzony podczas pracy przez otwory wentylacyjne, znajdujące się na ciele. Kupujący szczególnie podkreślić, że model posiada wygodny uchwyt ze specjalnymi wkładkami na uchwycie bez poślizgu ręce.

Zszywacz elektryczny, opinii, które powinny pomóc w podjęciu właściwej decyzji, zgodnie z nabywców, ma dobrą wydajność, która jest gwarantowana przez imponującą odpowiedzi częstotliwościowej. narzędziownia jest dość pojemny, bo można je ładować do 50 jednostek sprzętu.

Dlaczego warto wolą „Bison”

Trwałość i niezawodność urządzenia wzrośnie, który jest zaopatrzony przez doświadczonego napastnika. Całkowicie wyłączyć zasilanie, będziesz za pomocą głównego wyłącznika, co jest bardzo wygodne. Opisano zszywacz elektryczny „Zubr” ma wyjątkową wydajność. Na przykład, liczba stempli 20 na minutę. Moc urządzenia wynosi 2000 watów. Sprzęt waży tylko 1,6 kg. Funkcja ta, w zależności od konsumenta, zapewnia możliwość pracy z narzędziem przez długi czas.

Recenzje Novus zszywacz od producenta

Jeśli są Państwo zainteresowani produktami firmy Novus, można rozważyć zszywacze dwa modele:

 • J 171 031-0061.
 • J 105 EADHG 031-0333.

W odniesieniu do pierwszej opcji, ma dość imponująca wartość, która wynosi 12 300 rubli. Dla drugiego modelu konsumenta zapłaci tylko 4000 rubli. Elektryczny zszywacz Novus mogą być wykorzystywane do mocowania profilowanych płyt i paneli. Pierwsza wersja wyposażenia posiada bezstopniową regulację siły uderzenia, która umożliwia korzystanie z długich elementów złącznych. Kupujący jak fakt, że ta wersja urządzenia jest w stanie działać od zasilania z niskiego napięcia.

Komfort pracy nawet w ciasnych pomieszczeniach jest zapewniona przez cienką nosa. Przed dokonaniem zakupu, trzeba się lepiej poznać ze specyfikacjami technicznymi. W odniesieniu do pierwszego modelu, waży tylko 2,3 kg. Wymiary zszywki stosowane wahają się od 18 do 30 mm, natomiast długość paznokci wynosi limit od 16 do 30 mm. Istnieje opcja w konstrukcji dual-pin.

Dla porównania, za drugi model, który jest eksploatowany w domowych pracach dekoracyjnych, gdy istnieje potrzeba, aby zdobyć karton, folia lub tkaniny. Działanie według konsumentów ułatwia elektronicznej regulacji głębokości i siły uderzenia. Opanuj w stanie pracować z dala od źródła zasilania przez długi kabel sieciowy. Wymiana zszywek, zgodnie Majsterkowicz, ułatwione poprzez umożliwienie bezpiecznego.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Zszywacze „Novus”

Taka zszywacz elektryczny do mebli mogą być wykorzystywane również. Jego waga 1.16 kg, co eliminuje męczące rąk operatora. W celu określenia wyboru, trzeba stać się bardziej zaznajomieni z funkcji opisanych przez model. W pierwszym przypadku można stwierdzić, że zszywacz zapewnia wygodne dopasowanie, posiada specjalne okienko do monitorowania ilości zszywek w sklepie, a przypadkowy hitem jest wykluczone ze względu na obecność dysz ochronnych.

Drugi model konsumenci wybierają, gdyż zapewnia wysoką dokładność dzięki specjalnej linii. Bezpieczny uchwyt gwarantuje komfortowy chwyt. Dodatkowe zalety tej postaci konsumentów urządzenia pod zdalnego stop, który wymaga równoległe rozmieszczenie klamer. Obudowa posiada w tym przypadku urządzenie do kontrolowania ilości materiału topliwego.

Komentarze o zszywacz elektryczny marki „umiejętności”

Zszywacz elektryczny Skil dzisiaj jest popularny wśród konsumentów. Jeżeli ty też zwrócić uwagę na to urządzenie, możliwe jest, aby rozważyć przykład z modeli:

 • 8200LA F0158200LA.
 • 8200LC F0158200LC.

W pierwszym przypadku mówimy o sprzęt, którego koszt wynosi 2400 rubli. Na drugi model będzie musiał zapłacić nieco więcej – 3000 rubli. Pierwsza wersja urządzenia – jest to lekkie i kompaktowe narzędzie do łączenia różnych materiałów. Opcja regulacji siły tam wpływ konstrukcja. Urządzenie waży tylko 1 kg. Długość paznokci stosowanych w przedziale od 15 do 16 mm. Zaciski mogą mieć wielkość od 8 do 16 mm.

Opis drugiego modelu

Drugi z tych modeli mają podobne cechy. Jej ciężar jest kilogram oraz wsporniki wielkość znajduje się w zakresie od 8 do 16 mm. To narzędzie ma stosunkowo długi kabel zasilający 6 m funkcja projektowa immobilizer Nie., Która pomaga zapobiegać przypadkowemu uruchomieniu. Konsumenci lubią również materiałów eksploatacyjnych marginesów wskaźnik. Dla ułatwienia transportu i przechowywania konsument będzie mógł użyć dostarczonego sprawę.

Recenzje marki zszywaczem Bosch PTK 14 EDT 0.603.265.520

Jeśli potrzebujesz elektryczny zszywacz na budowę, można zwrócić uwagę na model, który został wymieniony powyżej. Jego cena wynosi 5300 rubli. Ten zszywacz posiada uchwyt gumowy, który sprawia, że proces bardziej komfortowe. Klienci wybierają wersja urządzenia jest również z tego powodu, że elektronika kontroluje suwu pracy, pozwala na zgodne z dokładnością podczas pracy z różnymi materiałami gęstości.

Konstrukcja posiada wygodny przycisk „start”, ma wysoką prędkość maszyny, co jest dość łatwe do radzenia sobie z imponującą ilością pracy. Zastosowanie modelu może być zasilany za pomocą gwoździ i zszywek. Kiedy konsumenci wybierają ten model, mówią, że lubią obecność numer indeksu zszywek. To sprawia, że nie można zatrzymać się, by sprawdzić równoważy eksploatacyjnych. Do kontrolowanego producenta uderzeniowej dostarczył Push Model systemu + Release. W skład zestawu wchodzi 1000 zszywek, że jak podkreślono przez kupujących, oszczędza na materiałach eksploatacyjnych.

wniosek

zszywacz elektryczny strukturalnie bardzo proste i ma wąską specjalizację, ale wykonać z nim może być liczba transakcji. Taki sprzęt jest funkcjonalne i trwałe, ale jego koszt nie jest tak wysokie, więc urządzenie można teraz znaleźć w arsenale niemal każdego pana.