750 Shares 6373 views

Jak usunąć farbę włosy w domu?

Decyzja o radykalnie zmienić wygląd przychodzi jak grom z jasnego nieba, prawie zawsze nieoczekiwane. Ale ten pomysł jest tak obsesyjne, że niemożliwe staje się go pozbyć. Przychodzi taki moment krytyczny, kiedy nie ma już odwrotu … to podnosi kolor włosów czasami bardzo nieprzewidywalne kolory i zrealizować swój plan. Jednak nie wszystkie takie zmiany czyjejś duszy. Co robić? Jak usunąć farbę włosy w domu?


Można kupić sprzedawane są w sklepach kosmetycznych specjalnego mycia włosów, których skład nie obejmuje uszkodzenia struktury rozjaśniających włosy komponentów i amoniaku. przemycia kwasowe działanie jest ekstrakcja syntetyczny pigment barwiący, a zdarza się delikatnie, bez szkody dla naturalnego pigmentu. Może osiągnąć pozytywny efekt stosowania umyć kilka razy. Zazwyczaj w czasie włosy jest kilka odcieni jaśniejsze, czasami trzeba stosować leku dłużej niż pięć razy. Istnieje wiele specjalnych preparatów, instrukcja, która opisuje jak usunąć farbę z włosów w domu. Na przykład, "Remover", Dikson "Colorianne Color System" i wiele innych.

Ponieważ istnieją takie trudne Szafy cały czas, że zgromadził wystarczającą liczbę przepisów kulinarnych do spłukiwania niechciane odcienie włosów. Oto niektóre popularne, zasadniczo decyduje, jak zmyć farbę ze środków ludowej włosów.

  • Powszechnie używane maski z olejów roślinnych (migdałowy, len, rzepakowy, oliwa z oliwek), z których jeden jest dodawany do większej efektywności w małej ilości piwa lub brandy. Wybrany olej miesza się z brandy / piwa, lekko podgrzać, nakłada się na włosy, założyć gumową osłonę, owinięte w ręcznik i pozostawić go przez trzy godziny. Następnie włosy dokładnie przemywa się szamponem, a następnie spłukuje się z zakwaszonej wody (ocet, sok cytrynowy), albo ekstrakt rumianku. Podobnie majonez użyto zamiast oleju.
  • Jak usunąć farbę z włosów w domu przy użyciu smoły lub mydło? Kolor z myjni loki oraz mydła i szybko, ale, ku wielkiemu rozczarowaniu, strasznie je wysusza. Dlatego po zabiegu zaleca się stosowanie odżywczy balsam.
  • Powrót oryginalnego wyglądu włosów można spróbować użyć maski miodu. Wchodzenia w kontakt z włosami, miód zaczyna wytwarzać słabego kwasu, takiego jak nadtlenek wodoru, który jednak w przeciwieństwie do tego, ma delikatne działanie pozwala na włosy złotej barwy i nieco wyrównuje rozjaśnienie włosów. Zamaskować działał lepiej, przed jego użyciem włosy szamponem z dodatkiem łyżeczki soli morskiej i szczyptą sody oczyszczonej. Na lekko wilgotne włosy nakłada się miodu, nie są one opakowane szczelnie i pozostawić maskę na co najmniej 8 godzin.
  • Jak usunąć farbę z włosów w domu przy pomocy jogurt lub kwaśne? Sposób ten oparty jest na zdolności białka z kazeiny odtłuszczonego mleka do wiązania się związków chemicznych, które tworzą syntetycznych barwników do włosów. produktu mlecznego przed nałożeniem na włosy lekko ogrzewa się, powodując, że maska i trzymano przez półtorej do dwóch godzin.
  • Dobre wyniki uzyskuje się stosując do tego celu mieszaniny oleju rycynowego i oliwy z ¼ szklanki masła. Kompozycja 35-45ºS ogrzano do temperatury nakłada się na włosy na nakrycia głowy i utrzymywano 20 minut, a następnie spłukuje.
  • Nieznacznie zmniejszona włosy po regularnym płukaniu naparu z rumianku.
  • Pięć tabletek aspiryny rozpuszczone w szklance wody pomaga usunąć zielonkawy odcień włosów.
  • Jak szybko usunąć farbę z włosów? To się robi w tym przypadku rzeczywiście lepiej jest umyć go w domu, po trochu, uzbroić się w cierpliwość, bo zabiegi w salonie, na przykład takie jak płytkiego lub głębokiego trawienia znacznie uszkodzić strukturę włosa, oni mają dużo czasu, aby uzdrawiać. Można wykorzystać to sprawdzone narzędzie jest bardzo zwyczajne sody. W równych ilościach, miesza się z sodowym i szamponu mieszaninę zwilża włosy, pozostawić na pięć do dziesięciu minut, dokładnie płukano, muszą spowodować odżywczy kondycjonujących. Czasami uzupełniają ten przepis, po nałożeniu maski miodu opisany powyżej.

Z każda kobieta może się zdarzyć tak, nie ma nic, że jest to konieczne w celu skorygowania uczynek, ale w żadnym wypadku nie powinny być zbyt zdenerwowany – przedstawił swój nowy obraz zgodnie z przeznaczeniem, a będziesz wyglądać zupełnie różne poglądy, w niektórych przypadkach nawet podziw. Czy naprawdę przesadza? Ocenić swój wygląd po raz kolejny patrząc w lustro, nigdy nie wiadomo, może brać siebie zbyt stronniczy, ale w rzeczywistości – jesteś piękna?