244 Shares 9691 views

Najszybszy pies na świecie. KRÓTKI OPIS iglaste

Z pewnością każdy z was wie, że najszybszym psem na świecie – są przedstawiciele ras myśliwskich. Oficjalny rekord przyznał greyhound o nazwie tytuły Star. Pies, który był w stanie poruszać się po ich krewnych, jadący z prędkością 68 kilometrów na godzinę. Po przeczytaniu dzisiejszym artykule dowiesz się o najważniejszych cech szybkich skał.


English Espanol

Przedstawiciele tej rasy są uderzające w ich bezwarunkowego oddania swego pana. Charakteryzują się one subtelne arystokratycznych manierach. Są to najszybsze psy na świecie są uważane za urodzonym myśliwych i biegaczy. Pomimo jego przeznaczeniem, mogą stać się prawdziwe zwierzęta, czule odnoszą się do wszystkich członków rodziny.

Do tej pory istnieje kilka teorii na temat pochodzenia tych psów. Według jednej z hipotez, Angielski Greyhound jest potomkiem psów, które mieszkały na terenie starożytnego Egiptu. Potwierdzeniem tej hipotezy są uważane zostały znalezione w grobach rysunków, pochodzący z czwartego tysiąclecia pne. Według innej teorii, jego przodkowie byli Arabian Sloughi, importowany do Anglii w 900 AD.

Te duże futro zwierząt charakteryzuje się dużą elastycznością i wypukłości. Mogą być łatwo rozpoznany przez konstytucję, jest typowe dla wszystkich chartów. Greyhound pies ma długie silne nogi, mocne głęboką klatkę piersiową, długą szyję i wąskie wdzięku głową. Płaszcz z przedstawicieli tej rasy mogą być pomalowane w kolorze czarnym, białym, niebieskim, czerwonym, żółtym lub isabella cieniu. Dziś te wysokie-toczone psy z dobrze rozwiniętymi mięśniami są uprawiane głównie do wyścigów, pokazów i polowania.

rosyjski polowania

Interesujące jest to, że pierwsza informacja o tym dniu przedstawiciele rasy z powrotem do XVII wieku. W dzisiejszym charta połączyła elementy europejskich i azjatyckich. Pierwszy przejawia się w ich wyglądzie fizycznym, drugi – w rodzaju funkcji.

Pomimo faktu, że nie jest to najszybszy pies na świecie, które są w stanie rozwijać imponującą prędkością, zwłaszcza na krótkich dystansach. Elegancki rosyjski borzoj charakteryzuje się wysoką dynamiką i wąskiej budowie. Na długie, sucha głowa umieszczona ciemnobrązowe oczy i owalne małe spiczaste uszy, ściśle przylega do szyi. Prawdziwy gem tych zwierząt są uważane za cienka, długie, ogon napędach z dość gęstej zawiesiny. Elegancki psy ciało pokryte miękkim falowane włosy innego koloru.

afgański

Jest to jeden z najstarszych gatunków ma dość egzotyczny wygląd. Z powodzeniem łączy w sobie naturalny wdzięk, elastyczność i stabilność. Wzrost dorosłych sięga siedemdziesięciu pięciu centymetrów i waży nie więcej niż trzydzieści kilogramów. Zwierzęta te mają gruby korpus z szerokiej piersi i długie mięśni szyi. Silne prosto płynnie w niskiej zadanej ogona źle przerośnięty. Na wydłużoną głowę lekko wymawiane przejścia między czole i nosie znajdują migdałowe ciemne oczy i daleko ustawione wiszące uszy.

Te, nawiasem mówiąc, nie jest to najszybsze psy na świecie są w stanie pracować z prędkością przekraczającą 50 kilometrów na godzinę. Są bardzo zwinny, skoczny i piękne góry. Afghan psy są pokryte miękkim, cienkiej wełny. Większość długie włosy na nogach, klatce piersiowej, głowy i boki zwierzęcia. Jeśli chodzi o kolor, to może być cokolwiek, z wyjątkiem tygrysa. Ponadto, obecność niepożądanych białych plam.

Italian Greyhound

Niewiele osób wie, że ten pies jest również nazywany włoski Chart. Nawet w czasach faraonów, rola ulubionych został przydzielony do małych wdzięczne zwierzęta Royals. Te aktywne psy mogą być godnym towarzyszem energiczny człowiek. Pomimo kruchy wygląd, są dość mocne i wytrzymałe. Na przykład we Włoszech, włoski chartami i dziś służy do zajęcy polowania.

Maksymalne zwiększenie dorosłych wynosi 38 cm, a waży mniej niż pięć kilogramów. przedstawiciele rasy posiada kompaktowy, lekki korpus z prosto i lekko wysklepione lędźwie. IG mają słodki temperament i skłonność do destrukcyjnych zachowań. Słuchali w zachwycie dla wszystkich, rzekł gospodarz, więc gdy ma do czynienia z nich ważne jest, aby unikać ostrych intonację.