201 Shares 1079 views

farbowania włosów „Brilians”: paleta na każdy gust

Od czasu do czasu wielu z płci pięknej, decyduje się na zmianę koloru włosów. Powodem tego jest chęć zmiany, aby zmienić wizerunek i styl, wypróbuj nowy obraz lub po prostu zamalować pojawiła siwe włosy. I wtedy pojawia się problem wyboru odpowiedniego urządzenia. Jednym z najbardziej popularnych na rynku jest do farbowania włosów „Brilians” paleta, która oferuje szeroką gamę odcieni i tonów.


od producenta

To sprawia, że ten wiersz słynnej firmy «» Schwarzkopf, że już przemawia na korzyść jakości produktów. Producent deklaruje, że barwnik włosów „Brilians” (Responses to potwierdzić) – prawdziwy znaleźć, jeśli chcesz odebrać wspaniały, stylowy kolor. Włosy po farbowaniu dostanie zdrowy blask, połysk, miękkość i blask. Odporne obraz jest zapewniona dzięki obecności specjalnych pigmentów, które nie są myte za długi czas zwija i barwa nie zmienia się nawet po kilku tygodniach. W tym przypadku wpływ na strukturę włosa jest bardzo miękki, bez agresywnych wpływów i uszkodzeniem. Ponadto, produkt ten uosabia niezwykłe połączenie przystępnej cenie (około dwieście rubli) i wysokiej jakości.

Ustaw kolory w składzie

W ten sposób, wybrane do farbowania włosów „Brilians”. Paleta zawiera jego najbardziej wyrafinowane i luksusowe kolory: od klasycznej czerni do dyskretnego jasnobrązowy, duży wybór kolorów, aby rozjaśnić tylko kilka odcieni, roztwory do zimnej blondynki, bursztynu i perłowych odcieniach. Jest to linia i eleganckie miedź i głęboki czerwony, złoty i bogate opcje dla brunetek (niebiesko-czarne jak skrzydło kruka, antracyt, bordo) i ciemny chili, promienna i głęboko czerwony kasztan, słodycze, a nawet czarny i czerwony , Całkowita paleta zawiera ponad sześćdziesiąt różnych barw i odcieni.

Jak wybrać odpowiedni kolor

farbowania włosów „Brilians” paleta, która może poszczycić się tak bogaty zestaw odcieniach, które zadowolą wszystkie loki. Ale jaki kolor wybrać, aby nie przeliczyć i nie należy ponownie zmienić kolor? Przede wszystkim, musimy postępować z oryginalnego koloru włosów, a także tsvetotipa wygląd. Jeśli chcesz tylko aby ją podkreślić, farba lepiej wybrać ten sam ton lub ciemniejszy odcień (lżejszy) ich włosy. jeden z najjaśniejszych odcieni można odebrać do radykalnej zmiany. Należy pamiętać, że ciemne odcienie podkreślają wiek i lżejszy, aby pomóc mu ukryć. Dobrym rozwiązaniem byłoby na przykład „Likier kasztan” dla brunetek i ciepłe „bursztynowym Blond” dla blondynek. farbowania włosów „Brilians” (zdjęcia w pełni oddają głębię nowy kolor) Kolor włosów delikatnie i pozostają na nich przez długi czas (odporność uzyskuje się za pomocą specjalnego systemu ochrony koloru).

Używanie

Więc kupiłem „Brilians” farbę do włosów, paleta studiował wybrać najlepszy kolor. Aby rozpocząć kolorystykę, po prostu trzeba mieszać wywoływacz i śmietana, w celu rozprowadzenia środka na całą długość loki i pozostawić na pół godziny. Przemyć gorącą wodą, korzystnie z użyciem balsamu. Wszystko włosy farbowane.