594 Shares 3031 views

Lek „żel Fastum”: instrukcje użytkowania

W obliczu bólu, pierwszy impuls osoba szybko się go pozbyć, dla których stosuje się różne leki, które są obecnie dostępne duży wybór. To wszystko zależy od przyczyny i lokalizacji środka przeciwbólowego. Tak więc, jeśli jesteś zainteresowana układ mięśniowo-szkieletowy, warto zwrócić uwagę na lek „żel Fastum”, instrukcja do których zaleca go jako nie-narkotyczny środek przeciwbólowy i środek przeciwzapalny.


Również działanie przeciwbólowe, lek ma działanie przeciwzapalne obrzęk i właściwości przeciwwysiękowy. Zaleca się w leczeniu bólu o różnej etiologii, w tym reumatyzm, choroby zwyrodnieniowej stawów, osteochondroza, rwa kulszowa. Ponadto, można stosować żel z urazami (takich jak stłuczeń, skręceń, zwichnięć) lub po operacji.

Należy zauważyć, że lek „żel Fastum" struktura przedstawia się następująco. Główną substancja czynna zawarta tutaj – ketoprofen, który przyczynia się do faktu, że w dotkniętym obszarze ciała nie może produkować prostaglandyny wpływające na rozwój stanu zapalnego i bólu. Również w preparacie olejek lawendowy, oczyszczonej wody, karboksypolimetylen i trietanolamil neroli oleju.

W celu osiągnięcia efektu wykorzystania funduszy „Fastum żel”, oświadczenie powinno być dobrze zbadane i stosowanie leku powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami podanymi w nim. Zastosować leki do czyszczenia skóry o ścisłym przestrzeganiu dawkowania. Wskazane jest, aby pokryć zanieczyszczoną 3-5 cm żelu (nie więcej niż dwa razy w nocy), Rub lekko masując w głąb skóry. W celu osiągnięcia szybszej absorpcji przed użyciem leku może się kąpiel, która będzie rozszerzać porów, przez co środki szybciej wchłaniany.

Jest to możliwe należy stosować leku w postaci aplikacji. Aby to zrobić, żel jest impregnowany kawałka gazy, która jest nakładana na terenie zagrożonym. Top tkanina stała z bandażem, szal lub szalik.

Należy stwierdzić, że lek „Fastum żel” ma następujące przeciwwskazania. Dzieci poniżej 15 roku życia, kobiet w ciąży i karmiące powinny powstrzymać się od stosowania środków. Nie jest konieczne, aby wykorzystywać go podczas zaostrzenia choroby układu pokarmowego, choroby krwi (trombocytopenia, leukopenia, i tak dalej. D) i, jeśli jest nietolerancja jakiegokolwiek składnika, który jest częścią. Tak więc lek nie powoduje spalania, stąd może być stosowana, a pacjenci o wrażliwej skórze. Nie należy stosować leku „Fastum żel”, oświadczenie ostrzega o tym, otwarte lub zakażone rany.

Jeśli trzeba stosować leku dłużej niż dwa tygodnie, należy skonsultować się ze specjalistą. W rzadkich przypadkach, może wywołać reakcje alergiczne (zwłaszcza w przypadku długotrwałego użytkowania), takiego jak świąd i spalania. Żel jest następnie automatycznie anulowane.

O przedawkowania i interakcji z innymi lekami, nie ma informacji. Kompozycja jest przechowywany przez dłuższy czas, 5 lat, a miejsce powinno być zasłonięte i ukryte przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

W przypadku kontaktu z żelu na błonę śluzową, to zaleca się, aby przemyć z zimnej wody bieżącej. Stosowanie leku „Fastum żel” Instrukcja doradza i ataków dny moczanowej i zakrzepowego zapalenia żył powierzchownych. Przed aplikacją, jednak konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Wielu ludzi opuszcza pozytywną opinię o leku, biorąc pod uwagę jego skuteczność. Jednocześnie braki w leku praktycznie żaden. Nie mając silny specyficzny zapach, pochłania szybko do dotkniętych obszarów, przynosząc ulgę w bólu, w bardzo krótkim czasie i utrzymanie długotrwały efekt.