636 Shares 8101 views

Glina kosmetyczna do maski twarzowej

Obecnie rynek kosmetyczny oferuje szeroki wybór środków zmierzających do zachowania młodości i piękna opieki – różne kremy, emulsje, toniki, balsamy, serum. Jednak nie mniej skuteczne i bardziej przystępne cenowo produkty naturalne, takie jak na przykład glinki kosmetycznej za maskami. Dla osoby, bardzo ważne jest prawidłowe i systematyczna pielęgnacja, tylko dając skórze odpowiednią ilość uwagi, można liczyć na efekt długoterminowy.

Clay jest jednym z najstarszych środków do pielęgnacji skóry. Zawiera on szereg soli mineralnych i pierwiastków śladowych, magnezu, azotu, potasu, wapnia, żelaza. Przy właściwym stosowaniu gliny nie tylko może zmniejszyć zmarszczek, trądziku i trądziku do czystego, suchego skórę i eliminacji podrażnienia, ale również aby zapewnić rzeczywisty efekt zapobiegania starzeniu.

Zdecyduj jaki problem chcesz rozwiązać, spośród szerokiej gamy łatwo znaleźć maski z gliny, skóry twarzy jest w twoim typie.

Rodzaje i właściwości kosmetycznych gliny

biały

Ten rodzaj najbardziej popytu w kosmetologii. Wzięła głęboki, ale na tyle delikatnie czyści i wybielić skórę. Biała glinka posiada doskonałe właściwości antyseptyczne i jest bardzo dobry w leczeniu trądziku. Jest idealny dla skóry tłustej – doskonale absorbuje sebum, wysusza, ściąga pory i eliminuje bakterie. Glinki nadaje się do maski przeciwstarzeniowych, ponieważ sprzyja produkcji kolagenu.

niebieski

Clay ma dezynfekujący, tonik i kojąco. Niebieski gliny do twarzy maski z skóry ze skłonnością do trądziku i wyprysków, jest doskonałym oczyszczające, kojące i bielenie agenta. Jest on zmaga się z problemami, takimi jak zapalenia, wiotkości, zmarszczek.

żółty

Tę glinkę ma właściwości sorpcyjne, utleniacze skórę, usuwa toksyny. Usuwa zmarszczki, odżywia skórę, przywraca jej jędrność i elastyczność. Odpowiednie do starzenia i zwiotczenie skóry.

różowy

W swojej strukturze jest czerwona i glinki, a więc ma własności eksploatacyjne obu gatunków. Orzeźwiający i ma zmniejszającego różową glinkę. Maski w oparciu o to, aby uspokoić i wygładzają skórę. Glina wzmaga regenerację i metabolizm komórkowy, posiada funkcję dokręcania, co pociąga twarzy i zmarszczek.

zielony

Tę glinkę ma następujące właściwości miękkiego obierania. Poprawia krążenie i reguluje produkcję sebum. W oparciu o to, że ma głębokie oczyszczanie i tonowanie twarzy maskę. Zielona glinka ma silny efekt drenażu limfatycznego i biostymulacji.

szary

Pogląd ten – najrzadsze. Ona ma głębokie działanie nawilżające. Maski na jej podstawie przedstawiono na sucho i odwodnionej. Grey glina wygładza nawet głębokie zmarszczki, ton i powraca sprężystość.

czarny

Maski z czarną glinę normalizacji zhiroobmen komórkowe zapobiec trądzik, wąskich porów i wstrzymania procesu starzenia.

czerwony

Glina promuje przenikanie tlenu do głębszych warstw skóry, pomaga przywrócić skórę i poprawia krążenie krwi. Red gliny na twarzy maski o wrażliwej skórze skłonnej do alergii, tylko zbawienia. Doskonale wygładza skórę, likwiduje podrażnienia i stany zapalne.

Wybierz liczbę odpowiednich rodzajów gliny i przełączać je przy użyciu maski na twarz. Poświęć czas na pielęgnacji skóry, a następnie w lustro nie jest już cię zadowolić.