259 Shares 7281 views

Jak uzyskać ubezpieczenie medyczne dla podróżujących za granicę

Całoroczny Rosjan gdzieś jechać na wakacje: podnieść ubraniowy wszystkie kryteria minutę szukają tańszych biletów, rezerwacji pokoi hotelowych. Ale konstrukcja ubezpieczenia zdrowotnego mają tendencję do czynienia tylko z tych, do których jest zobowiązany do wydania wizy. Podejście to, oczywiście, nieważne.


Dlaczego wydawane ubezpieczenie medyczne dla podróżujących za granicę

Według warunków wejścia w niektórych krajach wymagają, aby dokonać jak wizy i ubezpieczenia medycznego, które zapewnią, w razie potrzeby, zapewniając pomoc pracowników służby zdrowia za granicą, które z kolei przyczynią się do uniknięcia trudności finansowych (czasami bardzo istotne). Należy pamiętać, że nie należy mylić wewnętrznego (rosyjski) politykę medyczną ze specjalnie zaprojektowaną dla turystów. Należy sporządzić wcześniej. I to nie ma żadnych trudności. Jeśli odwołać się do usług touroperatora, nie masz się o co martwić – ubezpieczenia medycznego dla podróżujących za granicą będą dostarczane przez agencję.

LCA

Jest też inny sposób. W szczególności, w większości przedsiębiorstw, istnieje VHI, odpowiednio, odnosząc się do firmy ubezpieczeniowej towarzysza, można zorganizować ubezpieczenie od nich. Należy zauważyć wielkie prawdopodobieństwo, że ubezpieczenie medyczne dla podróżujących za granicą będzie kosztować w tym przypadku bezpłatnie, do tego samego okresu jego ważności będzie rokiem, raczej niż czas, który spędzają w innym kraju, zgodnie z pozwoleniami. Pozostaje tylko zadzwonić i dowiedzieć się o warunki, w tym wysokości pokrycia. Jedyną rzeczą, jeśli są jeszcze inne pytania, prosimy o kontakt z biurem podróży, konieczne jest, aby ostrzec ich z wyprzedzeniem o ubezpieczenie i dać im nowoczesnej polityki.

polityka samodzielna rejestracja

Nie ma innej opcji – zrobić sobie wymeldowania ubezpieczenia za granicą. To proste, tanie i co najważniejsze, jeśli wszystkie pytania dotyczące planowanej podróży, ty decydujesz. Podczas rozmowy telefonicznej firmę ubezpieczeniową, trzeba będzie dostarczyć paszport i raportu okresu, na który wymagane polityka medyczny.

Koszt ubezpieczenia zdrowotnego

Ponadto należy wyjaśnić kwoty ubezpieczenia – to jest bardzo ważne, aby odwiedzić niektórych krajach. Na przykład, medyczny ubezpieczenie w podróży za granicą w krajach UE, Japonia, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone powinny mieć wysokość powłoki 30 tys. Dolarów lub euro. W tym przypadku polityka będzie kosztować 1-2 dolary lub euro dziennie i będzie obejmować możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy w razie wypadku lub nagłego zachorowania, a także transport do kraju, czasem nawet opiekę stomatologiczną. Jeśli planujesz do czynienia z ekstremalnymi doświadczeniami granicą (narciarstwo, nurkowanie i tak dalej. P.) Pożądane jest, aby umówić się na rozszerzoną polisę. Oczywiście, jego cena jest wyższa – w USA lub euro do USA 2,5 $ dziennie, ale będzie zawierać więcej możliwych usług w celu zapewnienia pomocy medycznej, a nawet możliwość ewakuacji helikopterem (np stoku narciarskiego) .. Jeśli masz zamiar odwiedzić kilka krajów WNP, ochrona ubezpieczeniowa jest wystarczająca w wysokości 5 tys. Dolarów amerykańskich lub euro ..

Wreszcie, kilka porad

  • Nie zapomnij zachować dla siebie polisę ubezpieczeniową dla całej podróży, a po wystąpieniu, nie daj Boże, wypadek natychmiast skontaktować się z firmą ubezpieczeniową wskazaną w swoich telefonach.
  • W każdym razie, można wykonać kopię polisy.
  • Patrzeć na kogoś, kto ma swoją opiekę medyczną – jeżeli niezależny lekarz, ich usługi nie można nadrobić.
  • Dokładnie i uważnie zapoznać się z warunkami ubezpieczenia.