338 Shares 5058 views

Kompleks mieszkalny „Ogród Botaniczny”: komfortowe i nowoczesne pokoje

Centrum Moskwy buduje się coraz więcej. Jednym z najbardziej atrakcyjnych wydarzeń jest osiedle mieszkaniowe „Ogród Botaniczny”, który jest rozwijany i stworzył grupę „pionier” firm. Ten deweloper okazała się najlepsza ręka, oprócz kompleksu mieszkalnego, zaprojektowany i zbudowany przez ekspertów, ma atrakcyjny wygląd.


funkcja projekt

LCD „Ogród Botaniczny” – jest ucieleśnieniem idei komfortu i wygody, które aktywnie praktykowane w budownictwie mieszkaniowym. Obszar ten znajduje się w centrum miasta, tuż obok głównego Botanical Garden i bardzo blisko do stacji metra. Kompleks mieszkalny „Ogród Botaniczny”, zgodnie z projektem, – 9 budynków budynków, które będą budowane w czterech fazach. W chwili obecnej istnieje aktywny budowlanych.

Stopniowo budowa jest następująca:

  • pierwszy ma zostać zbudowany z dwóch budynków wieża 24 piętrach i zmienną liczbę kondygnacji budynku, gdzie planowane są 683 mieszkania;
  • Drugie miejsce – jest budowa trzech wieżowców, które są oparte na technologii monolitycznej z centrum uwagi dla fasad wentylowanych;
  • w trzecim etapie zostaną wykonane w wielu profili budowlanych 464 mieszkań, które mają być sprzedane z gotowym wykończeniem.

Te trzy etapy, zgodnie z projektem, obudowa komfortową klasę. Ale ten ostatni zostanie zbudowany w klasie biznes mieszkaniowych, które jest zaplanowane od 7 do 17 pięter.

rozwój infrastruktury

Kupujemy mieszkanie, szukasz opcji, która byłaby odpowiednia we wszystkich aspektach. Kompleks mieszkalny „Ogród Botaniczny” (Moskwa) znajduje się w centrum miasta, w bliskiej odległości od stacji metra. Podczas budowy zostaną zbudowane instytucje edukacyjne (szkoły) i przedszkola, place zabaw. Jak zauważono w firmie „pionier” w rozwoju projektu wiele uwagi poświęcono mieszkań zakupionych w kompleksie mieszkaniowym natychmiast w stanie rozwiązać problemu z miejscem, gdzie ich dzieci będą się kształcić.

Specjalnie dla tej szkoły będą budowane dla 550 dzieci i przedszkola dla 240 dzieci, a obie instytucje zostaną połączone w jednym budynku. Kompleks mieszkalny „Ogród Botaniczny” w Moskwie ( „Pioneer”) polega na umieszczenie w pobliżu placówek oświatowych krajobrazowym parkiem. Ona z kolei znajduje się na brzegu Yauza – że tutaj będzie wychodzić z ogrodu i okien szkoły.

Bez samochodów w stoczni!

Inną cechą kompleksu jest realizacja koncepcji, która zakłada zorganizowanie przestrzeni domowej bez maszyn. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez budowę kilku parkingów podziemnych, która będzie odprowadzać terytoriów krajowych i pozwalają zorganizować to bardziej racjonalnie. Jak deweloperzy sami, realizacja takiej koncepcji pozwoliłoby kompleks mieszkalny „Ogród Botaniczny” jeszcze bardziej wygodne i komfortowe dla salonie. Oprócz harmonii fasadach budynków różnią układ zweryfikowane. A także pomaga stworzyć przyjemne środowisko dla mieszkańców.

O cechach architektury

Kompleks mieszkalny „Ogród Botaniczny” ( „Pioneer”) jest uderzające oryginalny design. Ucieleśnieniem koncepcji wizualnych zaangażowany japońskich architektów Nikken Sekkei Prezydium.

Największe biuro architektoniczne i projektowanie świata stara się zapewnić, że budynki zdominowany przez ducha zmienności. Jest to główny motyw, który wyraża się w przesunięciu elementów budynków i ich naprzemiennie. Nawiasem mówiąc, dla takiego konstruktywnego podejścia w Japonii jest dość tradycyjny. Ze względu na przemieszczenie planes wieże podłączone do specjalnego rytmu, który doskonale pasuje do otaczającej przestrzeni naturalnej.

Nacisk na górnych piętrach

Na szczególną uwagę zasługuje ostatnie piętro: akcentowa jego wysokość i lekkość w tym samym czasie, architekci przesunęły główny obrys budynku w głębi. Również powstały tarasy – z i oferują wspaniałe widoki na okolicę. Nawiasem mówiąc, wieża będzie oświetlona w nocy ze względu na dachu zamontowane oświetlenie.

Dekorowanie dla każdego smaku

Kompleks mieszkalny „Ogród Botaniczny” oferuje swoim klientom kilka rodzajów mieszkań – komfort i Premium – a także nieruchomości komercyjnych. Wszystkie apartamenty uosabiają nowy poziom życia i będzie odwoływać się do tych, którzy chcą wyrazić swoją indywidualność.

Jednocześnie papierniczych mieszkania będą różne:

  • Wykończenia Podstawa wykonana w klasycznym lub nowoczesnym stylu w ciemnym lub lekkiej konstrukcji. Dla okładzin korzysta z wysokiej jakości materiałów, utworzony przez rosyjskich i europejskich marek.
  • Indywidualne traktowanie – jest możliwość, aby spersonalizować swoje przyszłe mieszkanie, urzeczywistniającym go w dowolnych dodatkowych opcji i rozwiązań technologicznych. Dzięki szerokiej gamie materiałów, których doskonale mogą być naprawiane zgodnie z poszczególnych parametrów aż do selekcji hydraulicznego i instalacji ogrzewania podłogowego.
  • Przestrzenie publiczne, hole wejściowe, salony myślał również japońskich mistrzów i wybitnych komfortu i przytulności.

Firma wybudowała kompleks mieszkalny „Ogród Botaniczny” w Woroneżu. Dyspozycja mieszkania w nim, a także ilość pokoi, bardzo różne. Budynek znajduje się obok ogrodu botanicznego i parku spoczynku „Dynamo”, otoczone plantacji leśnych. Stwarza to korzystne warunki ekologiczne na terenie kompleksu. Tutaj uwagę przywiązuje się do krajobrazu, aranżacji ścieżek spacerowych, a także placów zabaw i terenów sportowych.