192 Shares 7483 views

"Megafol": instrukcje użytkowania, real

Dobre zbiory różnych rodzajów roślin warzywnych, owocowych i jagodowych dorastają śni na swojej stronie, oczywiście, każdy Chłop. Jednak czasami zdarza się, że nawet najbardziej ostrożny opieka ogórka, truskawek, pomidorów i papryki pożądany rezultat nie. Przyczyny niższych wydajności upraw ogrodniczych, mogą być różne. Ale prawie zawsze sytuacja może być korygowane za pomocą nowoczesnych stymulatorów wzrostu. Gatunków takich leków, istnieje wiele dostępnych w handlu. W tym przypadku jeden z najlepiej za „Megafol”.

Główne zalety

Popularność tego stosunkowo nowy na rynku środków zasługuje przede wszystkim dla jego bezpieczeństwa ekologicznego. Struktura „Megafol” lek nie jest wliczone absolutnie żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia ludzkiego.

Zalety tego środka, między innymi, obejmować:

 • doskonała równowaga wszystkich elementów;
 • uniwersalność;
 • umiejętność posługiwania się nawet w czasie zbiorów;
 • zdolność do poprawy penetracji nawozów w tkance roślinnej.

W przeciwieństwie do promotorów zwierzęcych, wzrost traktowane kultur wpływa wszystko zawarty w leku „Megafol” instrukcji obsługi, które zostaną omówione poniżej elementów stykowych.

Kompozycja stymulatora

Głównymi składnikami „Megafol” leków to:

 • aminokwasy (28%);
 • rozpuszczalnego potasu (8%);
 • azotu (3%);
 • węgla pochodzenia roślinnego (9%).

Zawarte w preparacie aminokwasu wytworzonego przez enzymatyczną hydrolizę związków organicznych (roślinnych) podłożach zawierających duże ilości białek. Zewnętrznie „Megafol” to brązowa ciecz. Lek ten zazwyczaj pakowane w małym pojemniku 5 litrów. Czasami również dostępne w handlu, można znaleźć butelki z 30 ml lub 1 litr. Lek „Megafol” całkowicie nietoksyczny, nie tylko dla ludzi, lecz także dla pszczół i innych owadów.

Dlaczego stosowanie

Stosować leku „Megafol” można na:

 • zwiększenie wzrostu wegetatywnego kultur;
 • stymulacja aktywności metabolicznej roślin;
 • zachowaniu marginesów kultur;
 • Stymulacja pylenia i owoców formacji.

Narzędzia dla programistów zaleca się używać go nie tylko za rzeczywiste pobudzenie wzrostu różnego rodzaju uprawy warzyw, ale także chronić je przed suszą i duże zmiany temperatury. Bardzo często, lek ten jest również stosowany do produkcji drzew i krzewów owocowych zimy „hibernacji”. Z tego samego celu, może być stosowany do roślin ozdobnych.

Z tego, co środki mogą być wykorzystane

Łatwość obsługi – jest także to, co lek „Megafol” inaczej. Instrukcje dotyczące korzystania z tego narzędzia pozwala im wykonywać przetwarzanie jednocześnie z dowolnego pestycydu. Również opryskiwanie Metafol dla roślin „oznacza odbywa się często w połączeniu z dolistnie. Uważa się, że znacząco poprawić jego działanie może nawóz „Master” i „Radifarm”.

Są to substancje, które mieszają się z leku niedopuszczalny. Należą do nich:

 • olej;
 • kwasu zawierającego fosfor;
 • miedź.

A także środki grzybobójcze zawierające miedź „Megafol” może być stosowane tylko do obróbki winogrona, pomidory, oliwki i karczocha.

Dla których rośliny mogą być wykorzystywane

Niewątpliwą zaletą tego leku jest to, że może on być stosowany w celu stymulowania rozwoju prawie wszystkich warzyw i upraw ogrodniczych. Ponadto, jest on często stosowany w leczeniu zboża w dużych przedsiębiorstwach rolnych.

Jeśli to konieczne, zastosować środek „Megofol” może być jak rośliny w otwartym polu i w szklarni lub szklarniach. Największy wpływ stosowania tego leku wytwarzanego w hodowlach wczesnego dojrzewania.

Zalecenia dotyczące stosowania Developer

Tak więc skuteczność i absolutne bezpieczeństwo – jest to różnica między lekiem „Megafol”. Instrukcje dotyczące korzystania z jego niezwykle prosta. Jednak pewne zasady jego stosowania muszą spełniać. Tak więc, na przykład, aby przygotować roztwór roboczy w naczyniu żywności jest niemożliwe. Rośliny przetwarzanie powinno być prowadzone w nieobecności dzieci i zwierząt. Przed rozpoczęciem rozpylania leku pożądane jest, aby przetestować na małej liczby roślin.

Po koniec należy umyć ręce wodą z mydłem i wodą. Uwolniony pojemnik powinny być spalone.

Roztwór roboczy przygotowano przez mieszanie, musi przetworzyć określonej ilości preparatu hodowli z wodą. Dokonywanie powinno być tak, że w procesie użył aż wszystko bez śladu. Przechowywanie roztworu roboczego nie podlega.

„Megafol”: instrukcje użytkowania dla poszczególnych upraw

Owoce jagodowe roślin zaleca się obsługiwać ten lek przed kwitnieniem lub początek tworzenia się owoców. Należy również korzystać z tego narzędzia w przypadku jakiegokolwiek opóźnienia w rozwoju kultury. Do opryskiwania roślin i owoców jagodowych preparat rozcieńcza się w stosunku od 250-350 ml na 100 litrów wody.

Warzywa oznacza „Megafol” poddanego obróbce około 15 dni po posadzeniu. Ponadto pożądane jest, aby rozpylać w odstępach co dwa tygodnie przed zbiorami. Oczyszczalnie grupy prowadzi się z roztworu otrzymanego w proporcjach 250-350 ml na 100 litrów wody. Wyjątkiem są te przypadki, w których opryski odbywa się w szklarni. Traktowanie roślin przy przenoszenia mniej stężony roztwór (150 ml na 100 litrów).

Jak widać, w odniesieniu do warzyw i upraw ogrodniczych, to jest bardzo łatwe do „Megafol” instrukcji przygotowania do użytku. Kiedy ją stosować do upraw? Pod tym względem również istnieją wyraźne zalecenia dla deweloperów. Na przykład, kukurydzę, warzywa pożądane rozpylania w etapie krzewienia i earing. Dla tych kultur z wykorzystaniem 0,5-1,5 litra preparatu na hektar. Dla roślin technicznych środek stosuje się w ilości od 1-2 litrów na hektar.

Zaleca się, aby użyć „Megafol” do przetwórstwa warzyw, owoców i roślin w okresie suszy i wiosennych mrozów podczas powrotu. Jest również bardzo dobrze sprawdzony pobudzające po leczeniu z herbicydami plantacjach. Wykorzystanie funduszy „Megafol” We wszystkich tych przypadkach pomaga roślinom szybko odzyskać od stresujących doświadczeń.

Niektórzy ogrodnicy są zainteresowani, oczywiście, a te, które istnieją w przygotowaniu „Megafol” Instrukcja użycia kwiatów. W tym przypadku, w jednym litrze wody rozpuszczono 2-2,5 ml środka. Trzeba podlać kwiaty co 10-15 dni.

W niektórych przypadkach nie jest konieczne przeprowadzenie przetwarzanie

Bez szkody dla przygotowania roślin „przyczyna Megafol” nie może. Jednak dawka zalecana przez producenta, należy przestrzegać. Faktycznie, bardzo Zabieg przeprowadza się rano lub wieczorem w bezwietrznej pogodzie. W przeciwnym razie, na liściach i łodygach roślin może być ze względu na spalanie.

To nie jest zalecany do rozpylania leku „Megafol” kultury:

 • w deszczu;
 • w przypadku, gdy zielone części roślin są na mokro;
 • więcej niż dwa razy w tygodniu.

Że taki preparat „Megafol” instrukcja obsługi. Korzeń dokarmiania roślin za pomocą tego narzędzia jest najlepiej unikać. Rozwiązanie musi działać w tym zielonych części.

Opinie kierowców ciężarówek

Wszystkie ogrodnicy mieli już czasu, aby wypróbować lek „Megafol” uważają, że jest bardzo dobry. Po oprysku rośliny roztworem naprawdę zacząć rozwijać się znacznie lepiej. Warzyw i upraw ogrodniczych mniej cierpią i dają znacznie większą wydajność. Dlatego wyspecjalizowane fora doświadczonych ogrodników polecam go początkującym zdecydowanie. Uważa się, że to rzeczywiście może zdziałać cuda. Pozytywne aspekty obejmują ogrodników i coś, co jest bardzo prosta w przygotowaniu „Megafol” instrukcja obsługi. Opinii na temat tego narzędzia, pod względem bezpieczeństwa dla zakładu są również pozytywne.

Według ogrodników, użyj „Megafol” absolutnie przydatna dla każdej rośliny. Spray to możliwe nie tylko do uprawy warzyw, owoców i jagód. Bardzo dobrze to narzędzie stymuluje rozwój roślin i kwitnienia. Fine tej samej jakości różnych rodzajów drzew iglastych „Megafol” może znacznie wzrosnąć. W tym przypadku również, proste w przygotowaniu „Megafol” instrukcja obsługi. Podlewanie na korzenie w przetwarzaniu drzew iglastych, oczywiście, nie jest pożądane. Jednak czasami zdarza się, że korona sprayu nie jest całkowicie dostać ten lek. Po tym wszystkim, choinek i sosny mogą rosnąć bardzo wysoki. W tym przypadku mogą być traktowane przez oddziały rozpylanie zasięgu, a resztę roztworu do wody drzewa. środki gotowania powinny iglastych przetwarzanie w tych samych ilościach jak dla upraw owocowych.

magazynowanie

Tak, dowiemy się, co „Megafol” instrukcje Przygotowanie do pracy. Okres ważności jest to narzędzie wynosi 36 miesięcy od daty produkcji. Oznacza to, że lek może być przechowywany maksymalnie trzy lata. Ale tylko w zamkniętym pojemniku. Keep „Megafol” zalecane w ciemnym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci i zwierząt domowych, pokarmu.