428 Shares 1665 views

Panele HANYI

Zewnętrzna okładzina Chania to nowoczesny materiał do elewacji. Dla osób profesjonalnie zajmujących się naprawami nie jest tajemnicą, że na dziś istnieje ogromny asortyment różnych materiałów budowlanych. W walce o rynek producenci próbują stać się bardziej wyrafinowani, nadawać produktowi smak lub uczynić je uniwersalnymi. Twórcy paneli HANYI na pewno kierowali się tymi samymi czynnikami. Panele elewacyjne HANYI uosabiają funkcje elementu konstrukcyjnego i praktycznego materiału budowlanego.
Izolacja termiczna – panele mają dobre własności termoizolacyjne. Ze względu na trzy główne elementy: blacha ocynkowana aluminium, warstwa pianki poliuretanowej, papier aluminiowy, przewodność cieplna staje się bardzo niska. W związku z tym, im niższa przewodność cieplna, tym lepiej będzie ciepło w domu, jeśli porównaj grubość paneli, możesz mieć pewność, że przy małej objętości i ciężarze daje się doskonałą izolacyjność cieplną.
Izolacja akustyczna. Panele khan charakteryzują się wysoką izolacyjnością akustyczną. Penopoliuretan przy pomocy ogromnej liczby pęcherzyków doskonale trzyma dźwięk. Warstwa izolująca hałas redukuje słyszalność szumu o połowę, na przykład jeśli dźwięk wychodzący wynosi 80 dB, w Twoim mieszkaniu spadnie do 40 dB.
Wodoodporny. Poprzez mocowanie rowka w rowku uzyskuje się gęste zabezpieczenie części zewnętrznej, a warstwa piankowo- poliuretanowa ma wysoką higroskopijność. Panele Khanyi mają kategorię G1 – pali się, ale w pewnych warunkach nie niszczą, nie emitują toksycznych składników, trwałości i wygody instalacji, to że bocznica khanyi ma dużą wytrzymałość i nie boi się wstrząsów, stop metalowy chroni przed korozją i zewnętrznymi uszkodzeniami.
Szczegóły dekoracji. Na dziś istnieje 50 różnych kolorów, a wzór powierzchniowy reprezentują takie typy: cegła, kamień, fale, ceramika, mozaika, itp. Dzięki kombinacji różnych kolorów można utworzyć oryginalną wersję. Podczas instalowania paneli hanji należy się martwić o izolację budynku, ponieważ zewnętrzna wykładzina jest używana wraz z nagrzewnicą. Aby osiągnąć ten cel, wełna szklana jest bardzo potrzebna. Dla większego efektu izolacji cieplnej stosuje się podłoże laminowane, które zawiera foliowe tworzywo sztuczne o silnych właściwościach termoutwardzalnych.