81 Shares 9100 views

Jak wybrać zawód młodych ludzi?

Dlaczego tak niewielu prawdziwie życie szczęśliwych ludzi? Jak wybrać zawód, którzy osiągną maksymalny sukces?


Paradoksalnie, co nam powiedziano rodziców i szkoły, jest to najbardziej niefortunna decyzja. Przypomnijmy wielkimi postaciami kultury i sztuki. Rodzice lub los przeznacza dla nich w pewien sposób (Wysocki, Galich Rosenbaum, Bułhakow …). Jednak ich wewnętrzne „ja” preferowane marki inna opcja. Jak wybrać zawód udanego biznesu? Bardzo niewielu z nich to ci, którzy życiowe decyzje pod wpływem tradycji rodzinnych, przekonań, kolegów lub znajomych. „Dla firmy”, co do zasady, nie stać się wysokiej klasy specjaliści. Wielu ludzi, zmienić swoje życie na kilkunastu klasach, same nie znaleźć.

Jak wybrać zawód młodych ludzi? Niestety, rzadko myślą o tym, jak wygodne będą czuć się większą lub mniejszą rolę. Często duże znaczenie ulubionego bohatera, film, wyobraźni „wysokiej misji” lub doświadczeń z dzieciństwa. Jednak, co najważniejsze, czy zawód zdolności umysłowe, osoba magazyn lub wymagają radykalnej zmiany „w imię idei.” Darmowe testy, jaki zawód wybrać, można przejść nie tylko w gabinecie psychologa, ale także w sieci. Profil ten jest skonstruowany z uwzględnieniem cech głównych sfer działalności ludzkiej , i służy jako narzędzie analizy, jak dana osoba może zrealizować się w tej dziedzinie.

Jak wybrać zawodu osób, które zostały przetestowane? Oni lepiej zrozumieć siebie, swoje skłonności i cechy. Na przykład, jedna odpowiednia sfera aktywności „ludzi. – innymi ludźmi” Co to oznacza w praktyce? Taka osoba będzie w stanie zrealizować swój potencjał w komunikacji, wsparcia i interakcji z innymi. On może stać się dobrym lekarzem, nauczycielem, wychowawcą. Jest wygodny z innymi ludźmi, wie, jak im pomóc i czuje pasuje. I jak wybór zawodu tych, których preferowany obszar działalności związany jest z systemami znak? Czują się „na miejscu”, praca z tekstem, znaków, tablic danych. Oni nie potrzebują, a nawet zapobiega niepotrzebnemu komunikację, są one wyrażane Introwertycy. Lubią pracować w ciszy i skupieniu.

Inni mogą z powodzeniem realizować swój potencjał w sferze natury. Oni nie potrzebują stałej komunikacji z innymi, ale czują się komfortowo ze zwierzętami, roślinami. Z tych osób okaże się znakomite biologów, zoologów, weterynarzy. Jak wybrać zawód jak? Oprócz testów, ważne jest zdolność do słuchania nim jest. Jeśli są wystawione na technologii, jeśli nie można zegar z garażu, wiesz cel każdego trybikiem w mechanizmie, a rodzice ci powiedzieć, że „najbardziej prestiżowy zawód – prawnik,” słuchać siebie. Co to jest punkt, ile dana osoba może zarobić w tym położeniu, jeśli on idzie do pracy z obrzydzeniem, gdy dusza „nie należy”, aby pomóc innym. Z drugiej strony, ci, którzy nie mogą wyobrazić sobie dzień bez komunikacji, ledwie można „oddać się” suchych liczb i danych. Są one znacznie lepiej poczują się w sprzedaży bezpośredniej, w kontakcie z ludźmi, niż sam z komputerem.

Jak wybrać zawód tych, którzy chcą żyć w zgodzie ze sobą i światem? Nie próbują przełamać siebie, dostosowywanie i twierdzą, że „trzeba”, „rodzice chcą go”, „przyniesie sukces.” Robią coś, co jest dusza. Tylko w tym przypadku możemy mówić o sukcesie.