434 Shares 9842 views

LCD „Barwy lata”: opis, opinie

Problem mieszkaniowy był ostry w każdym czasie. Nie wszyscy mają własne mieszkania, do wynajęcia mieszkania w dużym mieście jak Petersburg jest dość drogie, dlatego prędzej czy później kwestia zakupu mieszkania. W chwili obecnej są coraz bardziej popularne budynki. Rzeczywiście, nowe budynki są budowane na terenach o rozwiniętej infrastrukturze, oferując przestronne apartamenty z dobrze zaprojektowanym układzie, duży parking i są bardziej przystępnej cenie.

firmy budowlane oferują korzystniejsze warunki zakupu mieszkań, możliwość kredytu hipotecznego o minimalnej wartości procentowej. LCD „Barwy lata”, które buduje się w północnej części miasta, w jasny przedstawiciel nowoczesnych kompleksów. Jako część tego materiału, ocenimy projekt ze wszystkich stron.

O projekcie

LCD „Barwy lata” (St. Petersburg) – projekt budowlany dużą skalę dzielnicy Vsevolozhsk stolicy Północnej. Pierwsza faza kompleksu reprezentowane Obudowy 19 o innym kształcie. Różnorodność rozwiązań planistycznych, unikalnej koncepcji, infrastruktury i przystępnej cenie mieszkań – coś, co zostało docenione przez kupujących pierwszy dom. Obecnie większość mieszkań sprzedanych, ale wciąż masz szansę stać się szczęśliwym posiadaczem doskonałej mieszkaniu.

pojęcie

LCD „Barwy lata” w pełni uzasadnia swoją nazwę, fasady domów są urządzone w jasnych kolorach. Ten obszar dekoracja, kompleks gdzie, zgodnie z koncepcją będą żyć szczęśliwych ludzi. Hale domów nadal roku, świeży motyw, każdy z nich urządzony przez wyłącznego projektu. Przestronne wejścia, sala dozorca, wózki, parking dla rowerów i samochodów na każdym wejściu – co jest oferowane do wszystkich mieszkańców. Każdy dom będzie zainstalowane domofony i szybkich cichobieżne windy.

lokalizacja

dzielnica Vsevolozhsk regionu Leningrad został całkowicie losowo wybrany do budowy LCD „Barwy lata”. Ten ekologiczny obszar, wolny od niebezpiecznych branżach. W odległości krótkiego spaceru od stacji metra „Diewiatkino”, skąd można dotrzeć do każdego punktu stolicy północnego. Dla właścicieli samochodów zaplanowano kolejne wyjazdy do obwodnicy, trasy komunikacyjne zapewniają niezbędną mobilność mieszkańców. Projekt jest doskonale położony, na głównych miejsc wypoczynkowych w Sankt Petersburgu. Tylko pół godziny drogi od kompleksu są najlepsze ośrodki narciarskie.

infrastruktura

LCD „Barwy lata” znajduje się w wygodnej części miasta, otoczony całą niezbędną infrastrukturą. Jest już otwarty w wymaganą ilość przedszkoli, szkół – mogą zapisać swoje dzieci bez żadnych problemów. W niewielkiej odległości od nowoczesnego centrum medycznego, sklepy, apteki, kawiarnie, restauracje sektor usług. Ponadto projekt przewiduje budowę własnej infrastruktury: pierwsze opinie kupujących, przedszkola, szkoły artystycznej dla dzieci zostaną otwarte w pierwszej turze.

Mieszkania, planowanie

Różnorodność decyzji planistycznych – być może główną zaletą LCD „Colours of Summer”. Recenzje akcjonariuszy potwierdza, że kompleks Proponowany plan dla każdego smaku i budżetu, od kompaktowych pracowniach 20 metrów kwadratowych do przestronnych apartamentów z trzema sypialniami z dodatkową łazienką i oddzielne pokoje. Układy różnią racjonalność, która pozwala na wykorzystanie każdego metra kwadratowego z jego przeznaczeniem.

Wszystkie apartamenty są wykończone Predchistovaya, w pełni przygotowany do tłumaczenia nietypowe i niekonwencjonalne pomysły. Właściciele mieszkań pierwsza linia domów, odwiedzając plac budowy, podkreślają, że w wykończeniu z zastosowaniem nowoczesnych materiałów budowlanych, praca odbywa się jakościowo: powierzchnia starannie dopasowane do kolejnych wykończeń dekoracyjnych, przeprowadzono niezbędne prace hydrauliczne, elektryczność, jakości okna zainstalowany. Dla tych klientów, którzy chcą wywołać w gotowym mieszkaniu, pod warunkiem opcje wykończenia „pod klucz” w atrakcyjnej cenie.

polityka cenowa

Demokratyczna cena mieszkań w doskonałej okolicy Petersburga – jest tym, co przyciąga wielu nabywców. Więc teraz, aby zakupić studio 20 metrów kwadratowych z wykończeniem Predchistovaya może wynosić zaledwie 1,4 miliona rubli, przestronny apartament z dwoma sypialniami dla dużej i szczęśliwej rodziny można kupić za 4 miliony rubli. Współpraca z największymi bankami pozwala firm budowlanych zaoferować korzystne warunki dla kredytów hipotecznych – wielki dar dla młodych rodzin.

postęp budowy

To przyciągnęło uwagę wielu nowoczesnych i oryginalnych LCD „Kolory lata”. Postęp w budowie – głównym wskaźnikiem wiarygodności dewelopera, ponieważ wiele kupiono więcej mieszkań na etapie wykopu. Tak, jak obietnice deweloperskich ( „Zasady grupy”), pierwsze pięć budynków zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale 2017 roku.

Z pewnością jesteś ciekaw, jak rzeczy są rzeczywiście w LCD „Colours of Summer”. Liczba akcjonariuszy pamiętać, że konstrukcja jest przed czasem, w większości budynków są już zbliża się do końca prac wykończeniowych. Oczywiście, infrastruktura będą sprzedawane jak najszybciej dostępnych budynków, mieszkańcy pierwszej fazie domów będą musieli pogodzić się z pewnymi niedogodnościami, ale są one tymczasowe, a koszt mieszkania w pierwszym budynku na poniższej kolejności.

podsumowując

Jeśli wybierzesz mieszkanie, należy zwrócić uwagę na LCD „Kolory lata” – doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy nie są gotowi stracić dostęp do zaawansowanej infrastruktury kapitału, z napięty budżet.