613 Shares 3385 views

Jak określić rozmiar biustonosza

Każdy wie, że piękno wymaga poświęcenia. Jednak postęp nie stoi w miejscu, więc teraz kobiety nie trzeba iść do gorsetów, ograniczając je, powodując nieodwracalne szkody dla zdrowia, a teraz są biustonosze, które są nie tylko nie mniej piękne, ale również bardzo wygodne. Pomimo faktu, że stały się one powszechne i istotnym atrybutem naszej szafie, a czasem bardzo trudno je wybrać.


Wielkość i kształt piersi każdej poszczególnej kobiety, dlatego należy dobrać biustonosz dla każdego osobno. Jak określić rozmiar biustonosza? A potem posiadacze małych piersi są wyraźnie w punktacji, ponieważ są one o wiele łatwiej wybrać odpowiedni rozmiar, niż pań z pięknym biustem. Spisu większość producentów skupia się na pewnych standardów biustonosze, więc dla właścicieli niewielkich form wyboru wiele łatwiejsze. Panie z większym biustem muszą spędzić dużo czasu w poszukiwaniu pięknych markowe ubrania.

Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni biustonosz, jedyny sposób będziesz w stanie utrzymać piękną pierś tak długo, jak to możliwe. Musi starannie utrzymać piersi, niż szczypta lub ciągnąć go. I tu mamy do czynienia z pytaniem, jak określić rozmiar biustonosza? Załóżmy zbadać.

Po pierwsze, powiedzmy, jakie narzędzia powinny być zarezerwowane dla określenia: pomiaru taśmy i lustrem. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby obliczyć wielkość. Ważne jest, aby zmniejszyć błąd się zmienia, dlatego należy całkowicie lub do prania rozbierać. Wszelkie odzież może powodować błędy w pomiarach, które są tak trudne do nazwy dokładny. Proces pomiaru jest lepiej kontrolowane, patrząc w lustro, i można poprosić kogoś o pomoc.

Najpierw musimy owinąć się pod taśmą pomiarową piersi, starając się umieścić ją równolegle do podłogi. Z tyłu musi być wyrównane. Następnie można zapisać wyniki. Teraz trzeba umieścić taśmę tak, że jest utrzymywany na sutki, a na odwrocie – równolegle do podłogi. Warto zatrzymać się na ciele, ale nie ściskać pierś. trzeba będzie napisać, a ta postać. Teraz mamy zbliżyć się do kwestii, jak określić rozmiar biustonosza. Rozmiar miseczki jest określany przez odjęcie pierwszy wynik od drugiego. Jeżeli różnica jest mniejsza niż dziesięć centymetrów, wtedy jego rozmiary są oznaczone jako A (lub 1), z różnicą dziesięć do piętnastu centymetrów, mamy do czynienia z rozmiar B (OR2), piętnaście, siedemnaście cm. – C (lub 3) do dwudziestu cm . – D (4).

Teraz sklep bielizna będzie łatwa w nawigacji, jeśli już wiesz ilości klatki piersiowej oraz wielkości filiżanki. rozmiar jest zwykle określony w 70A lub 80C formacie, gdzie pierwsza cyfra niesie informację o objętości klatki piersiowej, a drugi – o wielkości filiżanki.

Po zakupie lojalności biustonosz z wyboru może być określona przez wstawienie pomiędzy miseczkami. Jeśli jest blisko ciała, nie wyszły, to wszystko jest w porządku. Jeśli pęczniały, a pomyłki z pełności. Jeśli kupisz biustonosz wsparcia, powinien naprawdę być takie, że jest przylegające, ale nie ściskać. Ogólnie rzecz biorąc, rozmiar stanika może trudno nazwać stałą wartość, ponieważ zależy to od wagi ciała i okresu życia kobiety (na przykład, ciąża lub karmienie piersią). Ważne jest, aby zrozumieć, że biustonosz piersią różni się od zwykłych, fizycznych materiałów użytych do jej wytworzenia.

Można zrobić trochę łatwiej. Pomiaru ich parametrów, a następnie za pomocą specjalnej tabeli rozmiarów, która w tym czasie reprezentował ogromny zestaw. Nie będzie tylko zdecydować na pytanie, jak określić rozmiar biustonosza, ale także dowiedzieć się, jego różne kraje producenckie, a także jest bardzo ważne.