836 Shares 2698 views

Nowojasieniewskaja: urok lasu bajki

Nowojasieniewskaja (las, park leśny) – znany obszar w południowo-zachodniej części Moskwy, która zajmuje ponad 2200 hektarów. Specjalnie obszar chroniony powstał w 1992 roku i rozpoczął organizację rezerwy zostały mieszkańcy dzielnicy, znajduje się w Chertanovo, Zyuzin, Końkowo i innych. Obszar, który dziś zajmuje Nowojasieniewskaja znanych historyków i archeologów przez długi czas. W miejscowych lasach żył plemion ugrofińskich, później – wiatycze, a po nich po lesie na rzece Bitsa przyszedł pierwszy wioskę.


Nowojasieniewskaja: Notorious

Niestety, park stał się znani ludzie w Rosji nie jest tak dużo dla swoich zabytków archeologicznych i przyrodniczych, ile zbrodnie ORZEZ. Aleksander Piczuszkin – seryjny morderca i maniakiem – zniszczony pięćdziesiąt jeden życie. A to tylko sprawdzony fakt. Jestem pod wrażeniem „wyczyny” Czikatiło, zabójca postanowił pokonać go w „performance”. Wyprowadził ścisłego uwzględnienia jego ofiar: po każdym Morderstwo uszczelnić inną specjalną komórkę z szachownicy. Spisał nazwiska pomordowanych, doprowadziły do „wypalania” Rachunkowość. Na rozprawie, zabójca powiedział, że mu przykro, że nie są zamknięte wszystkie komórki szachownicy. Ponadto planował kupić inny i kontynuować swoje zbrodnie. Podczas operacji seryjny zabójca Bittsevky Park, który jest drugim co do wielkości zieleń Moskwie, prawie opuszczony: ludzie boją się tam pojawiają. Jednakże, park stał się znowu dzisiaj popularnym miejscem na spacery, pikniki i romantycznych randek. Nie jest to zaskakujące: strefa lasów jest bardzo skomplikowany i piękny krajobraz. Tutaj znajduje się rzeka, i rzek, strumieni i dźwięczny, prawie bottomless wąwozy i płytkie belki, historyczne kopce.

Miłośników historii przyciągają luksusowe ogród i zespoły pałacowe i kompleksów, starych szlacheckich i innych zabytków. Park może być doskonała okazja, aby być sam na sam z naturą, albo zaprezentować się właściciel luksusowej starej posiadłości. Nowojasieniewskaja interesujący nie tylko dla mieszkańców okolic: to ma wielkie znaczenie dla ochrony przyrody.

Moskwa. Nowojasieniewskaja: Zadanie-Park rezerwowy

Parki – miejsce, które stanowią istotną obciążenie środowiska. Jej zadania są następujące:

  • Ochrona i monitoring naturalnym środowisku, flory i fauny.
  • Ochrona krajobrazu naturalnego i klimatu.
  • Rozwój nowych metod działania w zakresie ochrony środowiska i ich wdrażania.
  • edukacja ekologiczna społeczeństwa.
  • Przywrócenie równowagi ekologicznej i wyrównanie szkodliwych skutków spowodowanych przez działalność człowieka.

Do tej pory, park leśny ma 13 pomników przyrody, ponad 500 gatunków roślin (w tym mchów tylko ponad 75 gatunków). Lilie i storczyki, orchidee i globeflower, globeflower i porosty – są wspaniałe Nowojasieniewskaja. Mapa przedstawia środowisko terytorium 33 gatunków ssaków, 78 gatunków ptaków, gadów i płazów odbiornika. Zbrodnia w parku nie jest przypadek: władze stworzyły wszelkie warunki do bezpiecznego i przyjemnego reszty mieszkańców.