403 Shares 3071 views

Co jest usta? szczegółowa analiza

Artykuł mówi o tym, co w ustach, jakie wartości ma to słowo, i jak umieścić ją w akcencie.

Różnorodność języku

W dowolnym języku, który jest żywym, rozwija, i to jest używany przez ludzi, prędzej czy później, są słowa, które mają wiele znaczeń. I używać ich w różnych sytuacjach, gdy sam lub akcentowane ton środowisko zmienił częściowo lub całkowicie swoje znaczenie. Na przykład słowo „język” może oznaczać wiele rzeczy: to jest ludzkie ciało w ustach, a rodzajem wydłużonej strefie owalnym lub platformie, a środki komunikacji ustnej, a nawet jeńca wojennego, który w przyszłości może powiedzieć wiele ważnych danych.

Podobne słowa w języku rosyjskim dużo, a jeden z nich – w ustach. Więc co jest usta? Co nazywamy słowo, jak umieścić go w akcentem? W ten będziemy rozumieć.

broń

Słowo jest częściowo uważane za przestarzałe, ponieważ w naszych czasach, gdy jest ona najczęściej wymieniają od razu myśleć o wulkanach. Ale wszystko po kolei.

Otwór odpowietrzający jest nazywany również przedni otwór broni palnej, takich jak pistolety. Takie słowo używane jest zazwyczaj w sytuacjach, gdy konieczne jest podkreślenie napięcie sytuacji i, jeśli mogę tak powiedzieć, wrogość pistoletów. Więc teraz wiemy, co usta.

dziura

Również może być wywołana pysk jakiegoś wąskiego i długiego otworu, na przykład, rur lub coś innego. Tym słowo „pysk” jako imię otworów piecowych znalezionych w Maksima Gorkogo książce „Childhood”.

wulkany

Ale najczęściej słowo to jest używane w odniesieniu do wulkanów. Więc co jest usta w tym przypadku? Ta dziura lub na szczycie wygasłego wulkanu czynnej, która służy jako ujście dla skałach magmowych, popiołów i innych substancji podczas erupcji. Jego średnica waha się znacznie w zależności od aktywności wewnątrz góry, siła erupcji oraz ich częstotliwości.

akcent

Wiele słów całkowicie zmienić swój sens, to zmienić je stres. Najbardziej uderzającym przykładem – zamek i zamek. Jak widać, lekki ton znacząco zmienił znaczenie tego słowa. Ale zdarza się, że stres z powodu pewnych przyczyn, początkowo lub stopniowo zaczyna się zmieniać, w wyniku czego większość ludzi może wymawiać prawidłowo, a nawet to nie sądzę. Cóż, słowo „kaganiec” nacisk kładzie się na ostatniej litery – odpowietrzniki. Ale w liczbie mnogiej nadal mówić upust prawidłowo.

Więc teraz wiemy, co usta, omówiliśmy znaczenie tego słowa.