Interpretacja snów. Dlaczego marzą o zamkniętej trumnie?

Dlaczego marzą o zamkniętej trumnie? Na ogół odpowiedź na to pytanie jest nawiedzany przez wielu przedstawicieli Instytutu snu, naukowców, a także współczesnych interpretatorów i prostych mieszczan. Fakt, że od niepamiętnych czasów sny o trumnach w roli tytułowej jest uważane za dobry znak. Starożytni wierzyli, że powinny one być interpretowane dokładnie odwrotnie. Na przykład, jeśli w realnym życiu zmarły krewny – zawsze jest smutek i żal, a następnie zobaczyć zdjęcie w sen, z drugiej strony, obiecuje względną trwałość i dobrobyt.


Ale dlaczego sny nawiedzają danych współczesnych uczonych? Faktem jest, że teraz marzą o trumnie (wewnątrz lub na zewnątrz), a także obserwować mężczyznę leżącego w nim, nie oznacza przyszły pozytywne w odniesieniu do tych lub innych osób, jak sądzono wcześniej. Coraz więcej naukowców i komentatorów są skłonni uwierzyć, że te sny – to poważny powód, by pomyśleć o swoim obecnym życiu, dokładnie przejrzeć plany na przyszłość, staramy się rozpoznawać swoje błędy.

Nowoczesna interpretacja. Dlaczego marzą o trumnie?

Zamknięte drewniany Mackintosh, według powszechnej opinii współczesnych komentatorów, nie wróży dobrze jak samego śniącego i osób zaangażowanych we śnie. W rzeczywistości oznacza to, że walcząc z niesprawiedliwością, przyszłe choroby, straty finansowe, itd. Jednak dobry omen za zamkniętą trumnę, która wpadła do grobu. Komentatorzy uważają, że jest to rodzaj opiekuna, anioła stróża wysłanego pomóc marzycielem. On go uratować od pewnej niebezpiecznej sytuacji.

Zamknięte trumny. Co zobaczyć taki sen?

Trumna (zamknięte lub otwarte) – to prawdziwy łut szczęścia dla nowożeńców. Ten sen zapowiada szczęście i sukces. Tak dobrze znany interpretator snów Evgeny Tsvetkov. Miłości pary mówi o swojej nadchodzącej małżeństwa. Ci, którzy nie są już w pierwszym roku żonaty, zamknięte trumny przynieść korzyści finansowe i wielki sukces w biznesie. Jednak sen, inni ludzie są zamknięte trumny – na złe wiadomości i poważne okoliczności.

Zamknięte trumny. opinia ezoteryczny

Dlaczego marzą o zamkniętej trumnie, zgodnie z ezoteryki? Kompilatory słynnej książce sen Ezoteryka nie widzę nic złego. Ich zdaniem, zamknięte trumny (pusty) wymagane są zwiastunami zbliżającej się zabawy i radosnych spotkań z przyjaciółmi. Jest to możliwe, oraz spotkanie ze starymi przyjaciółmi płci przeciwnej. W każdym razie, śniący chętnie do takiego rozwoju.

Zamknięte trumny. English książka marzenie

English dream book komentatorzy uważają, że zamknięte drewniane Mac we śnie jest to bardzo zły znak. Jeśli marzyłeś jak trumna jest opuszczana do grobu z lin – uważać na niefortunnych zdarzeń, które mogą szybko rozkładają się w swoim życiu! Na przykład, po obejrzeniu bliskiego krewnego może umrzeć marzycielem.

W zasadzie, interpretatorzy książce sen jest uważany za zły znak każdy marzył trumna, i to nie ma znaczenia, że jest otwarty lub zamknięty. Ponadto, może to oznaczać kłopoty dla obcych, nie tylko do spania właściciela. Na przykład, globalne katastrofy naturalne może się zdarzyć, zdarzy wojny itd

Dlaczego marzą o zamkniętej trumny jeszcze? Twórcy snu książki angielskiego, co widział w porównaniu z kłopotami a rzeczywistością ubóstwa. Być może marzyciel traci cały swój majątek. Możliwe jest, że w zamian dostanie dom rządowy, czyli Idzie do więzienia. Dlatego też, w rzeczywistości należy starać się zachować dobre duchy, aby nie poddawać się pewne prowokacje, aby nie stracić samokontrolę i trzeźwy umysł!

Nawiasem mówiąc, złoto zamknięte trumny we śnie symbolizuje sukces i przynieść szczęście. Kupić złoto zamknięte mac we śnie – do dobrobytu i zrozumienia w rodzinie. Często ludzie marzą o jak leżą w ich własnej zamkniętej trumnie. Autorzy tej książki sen ostrzega, że w rzeczywistości ludzie mogą dostać się do pewnego rodzaju emocjonalny ślepy zaułek, a nawet przenieść jakiś uraz psychiczny.

Zamknięta trumna we śnie. Sen Miller

Według interpretacji znanego amerykańskiego psychologa Gustaw Hindman Miller, marzyć zamkniętą trumnę – niestety. Na przykład, bogatych ludzi biznesu i obiecuje duże długi i problemy z nimi związane. Dla osób należących do zwykłej klasy robotniczej, kwestia co marzyć zamknięte trumny, może stanąć prosto: nadchodzi kłopoty domowe i trudności w pracy. Jest to możliwe i zwolnienie.

Gustav Miller ostrzega, aby marzyć własnej zamkniętej trumnie – niepowodzenie w biznesie iw miłości, przygotowane do śniącego przeznaczenie. Leżący w płaszczu samego – do upadku moralnego. Ponadto, nie są przeznaczone do osiągnięcia sukcesu i niektóre przedsięwzięcia śniącego. Sen, w którym mężczyzna siedzi na własnej zamkniętej trumnie, będąc w karawanie, obiecuje choroby. Miller, w tym przypadku zaleca również unikanie wszelkiego rodzaju kłótnie z bliskimi.

Marzyć o trumnie w jadącego karawanu, również nie wróży dobrze. Gustav Miller przekonany, że w tym przypadku, mieszczących się poważnej choroby, które będą ubiegać się o życie jakiegoś marzyciela krewnego. W zasadzie ruchomych drewnianych Mac – oznaką poważnych chorób, wypadków, nie udało małżeństw. Otwarte lub zamknięte trumny marzyć obiecują młodym ludziom w miłosnych niepowodzeń przedsięwzięć.