639 Shares 6015 views

Jeden ciekawy sposób, aby świętować Nowy Rok

Miasto stało się nudne, podróż do rodziny planowane jest na koniec świąt Bożego Narodzenia – ma do czynienia z taką sytuacją, co trzeci mieszkaniec dużych miast. Nowy Rok – to świetny sposób, aby naprawić sytuację! Spędzić wakacje w sprawie monitorowania cen w restauracji w Twoim mieście – rzadko gdzie można spotkać ilości mniejszej niż 5000 rubli.? Za te pieniądze można znaleźć znacznie bogatsze wakacje – wizyta innego miasta i łączenie zabawy Sylwestra z spacer do interesujących miejsc w nowym mieście.


W związku z tym wobec konsumenta są rosyjskie hotele. Aby być bardziej precyzyjnym, hotele Wołgograd. A dokładniej, jeden hotel tak daleko ogłosiła zniżki w Sylwestra – Hotel „Południe” (najlepszy hotel z miasta według niezależnych witryn i tripadvisor.com bookin.com).

Pomijając pochwalnych ody, zauważamy lojalności cena: Tak więc, jeśli są dwa, całkowite koszty festiwalu będą: 6000 rubli na samym nocy (na dwa) i 1960 rubli. przy zakwaterowaniu. Innymi słowy, romantyczny karnawał noc będzie kosztować mniej niż 4000 rubli na osobę.

Słabym punktem jest przejście z transportu do innego miasta, jeśli jesteś gotowy, aby przejść na własnych samochodów – wielki: hotel oferuje zniżkę 100% na parking w Sylwestra. Jeśli zdecydujemy się na transporcie kolejowym, sytuacja pogarsza się trochę: kupując bilet na 30 grudnia ty nadpłaty 20% (bonus Boże Narodzenie), ale jeśli go blisko, bilet można kupić na 31 grudnia – wtedy rabat 15%!

01 stycznia będzie karmić szczelne i bezpłatne śniadanie w hotelu, a następnie można odwiedzić miasta atrakcje – Kurhan Mamaja, muzeum-panoramy „Bitwa pod Stalingradem”, spacer w mieście i tak wiele parków Dla tych, którzy decydują się na pobyt kolejną 1 noc, hotel daje zniżkę na pokój „Studio”.

Wakacje w innym mieście – bardzo dobra okazja, aby urozmaicić rozrywkę. Zwłaszcza na Nowy Rok!