703 Shares 7373 views

Muzyk Jegor Bortnik (Loew): biografia, praca i życie rodzinne

A wiesz, kto Jegor Bortnik? Niż zasłynął w całym kraju? Jeśli nie, należy sprawdzić zawartość artykułu. Obiecujemy – to będzie ciekawe.


Jegor Bortnik: biografia, dzieciństwa i dorastania

Urodził się w stolicy Republiki Białorusi 2 września 1972 – Mińsk. Ma korzenie żydowskie i rosyjskie. ojciec Jegor otrzymała jego wykształcenie wyższe w specjalności „fizyki radiowej”. A matka zajmowała się domem.

Aby zrozumieć, kto jest przed nami, wystarczy spojrzeć na zdjęcia. To Leva ( "B-2"). I przyjaciele, krewni i koledzy znają go jako Jegor Bortnik.

On pozostał w Afryce. Fakt, że jego ojciec Jegor (fizyka radiowy z zawodu) otrzymał propozycję pracy jako nauczyciel w Uniwersytecie w Kongo. Mężczyzna zgodził się. W tym afrykańskim kraju, udał się wraz z żoną i synem. Raz dałem Egoru Klyk lwa. Nasz bohater zawsze nosił go ze sobą. Do tej lokalnej chłopcy dali Bortnikov Jr. przydomek „Lew”. I lubił go bardzo dużo.

Wkrótce rodzina wróciła do Mińska. Egor odwiedził różne kluby, studiował muzykę. Aż do 7 klasy uczył się w „cztery” i „pięć”. A potem facet zapisał się do szkoły teatralnej. Od tego czasu był tylko ciekawych scen. To właśnie w tym studiu Bortnik spotkał Alexander Uman (Shura "B-2"). Chłopcy zaprzyjaźnili, zaczął budować wspólne plany dla kreatywności.

"B-2"

W 1988 roku, Jegor Bortnik Alexander Uman stworzyli własną grupę. Nazywana była „Kompania braci”. Chłopaki spędził dużo czasu na pisanie piosenek i próby. A ich wysiłki były daremne. Na festiwalu w Mińsku, faceci zdobyła pierwsze miejsce. Po udanym występie zespołu został przemianowany na Wstrzymywacz w „Wybrzeżu prawdy.” A w 1989 roku, Egor i Sasha skrócił nazwę do "B-2".

Początkowo grupa zwiedziliśmy miast Białorusi. Potem nastąpiła przerwa w pracy. W 1993 roku przeniósł się do Australii Szura. I tylko 5 lat później Lev przestrzegane.

Jesienią 1999 roku grupa „B-2” udał się do Rosji. A dzisiaj, to zespół rockowy zna i kocha co drugi obywatel naszego kraju. Kreacja świnka Leva i Shura 9 albumów studyjnych, kilka klipów i setki koncertów. Ich utwory stały się dla różnych ścieżek dźwiękowych filmów. Na przykład w filmie „Brat 2”, „Sister” i „Braterstwo lądowania” ścieżka dźwiękowa „Nikt nie pisze do pułkownika”.

życie osobiste

Jegor Bortnik (z lewej) dwa razy do sformalizowania relacji w urzędzie stanu cywilnego. Jego pierwsza żona – Irina Makeeva. Poznali się na początku 2000 r. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Po paru miesięcy spotyka się z facetem i dziewczyna zaczęła żyć pod jednym dachem. W 2002 roku swoje pierwsze dziecko urodziła – syna Teodora. Dopiero gdy chłopiec zwrócił roczek, Egor i Irina udał się do rejestratora. Niestety, szczęście rodzinne trwało długo. Para cicho i spokojnie rozproszone.

Jegor obecna żona jest Asya Shtrayher. Kiedyś była jego pierwszą miłością. I teraz uczucia wybuchły z nową energią. W styczniu 2008 roku urodziła syna wspólnego Awiwie. W tym czasie kochankowie byli w małżeństwie cywilnym. Oficjalnie mąż i żona, byli dopiero w październiku 2009 roku. Wkrótce mieli innego syna, który został nazwany Dawida.

Konkludując

Teraz wiesz, że Jegor Bortnik i Leva z grupy „B-2” – to jedna i ta sama osoba. Życzymy mu szczęście i dobrobyt twórczy!