513 Shares 7465 views

Sekrety wędkarskie: bombki na ASP

Łapanie starannego asp przędzenie – to klasyczny stary sposób na łowienie wspomnianego rodzaju ryb drapieżnych. Jej styl życia w tym okresie jest stała kontrola lub, że tak powiem, „patrolować” swoich terenów łowieckich. Na tej podstawie należy stwierdzić, że bombki na ASP powinna być taka, że drapieżnik bez wahania pobiegł za nią. Więc jakie są przynęty spinningowe w użyciu? Oprócz podstawowych wymagań, takich jak odległość odlewania i dobrej gry, bombki powinny mieć przynajmniej podobieństwo do ulubionych pozycji zdobycz asp. Ponieważ większość tego drapieżnika poluje ponure i Leucaspius, przynęta musi koniecznie być średnie, srebrzyste i wąskie. Oczywiście, te modele nie są tak wiele, ale nie wszystkie z nich okazały się pozytywne podczas polowania więc ostrożnym i uważać na drapieżnika jak boleń. Ale bądźmy zamówienie.

Po pierwsze, zapewnienie wielu profesjonalnych spinningowe, najlepsze bombki na ASP – jest, oczywiście, „wiatraczek”. Dobrze ułożona podczas odlewania i przynęty wędkarskie francuskie Mepps firmowe (model Aglia długo). Ta przynęta – dalekiego zasięgu, z dobrym ogruzkoy na osi. Nie gorzej niż sam pokazał bombki MYRAN Agat szwedzkiego producenta i model firmy Tony-Z Blue Fox. cieszy się również dużą popularnością jako przynęty małe srebrzyste ryby Silver Creek znana firma DAIWA. Ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że asp spinner perednegruzhennye nie korzyść.

Nieźle jak drapieżnik ten odpowiada „łyżki”. W tym przypadku, bombki na numer asp jednym – to, oczywiście, Kastmaster producent amerykański – Acme Tackle. Jednak o tym nie może zostać przedłużony. Kto nie wie, przynęty, wykonany w postaci ukośnych rzazie cylinder?

Dobre bombki na ASP w tej klasie – Devon. Ona wykorzystana górną warstwę wody, a to generuje wokół siebie kilka burzliwych zawirowań, które mogłyby przyciągnąć znajdujący drapieżnika nawet z odległego dystansu. Szkoda tylko, że Devony jakości są bardzo, bardzo drogie i słabej jakości, więcej opcji budżetu, a nie jest wart zakupu.

Kolejną wielką przynęta do połowu bolenia, – jest, oczywiście, przynęty. O zasadności tej przynęty można mówić bez końca. Dla udanego połowu można użyć dowolnego modelu. Bardzo dobre i tonie, i pływających przynęt. Szczególnie popularne spinningowe pończoch z wydłużonym geometrii typu „imitację rybki”. Z reguły, przynętę jest srebro, nie przekracza 8 cm długości. Oczywiście, to lepiej dawać pierwszeństwo wobblerem, które są przeznaczone do odlewania na długich dystansach. Może to być model Aile Magnet YO-ZURI: ma magnetyczny układ ogruzki, który pozwala nie tylko do wykonywania dalekiego zasięgu, ale również bardzo dokładne rzut. Prawie każda firma producenta woblerów mieć przynajmniej jeden model, który jest idealny do połowu boleni. Przykładem jest dr Minnow DAIWA, Count Down Rapala lub Rigge JACKKAL. Ale jeśli nie zostaną znalezione, zawsze możesz skorzystać z domowej roboty przynęt na bolenie. Istnieje wiele modeli, które są nie tylko bardzo łatwe do wytwarzania, ale również bardzo catchability. A mogą to zrobić zarówno z drewna i metalu.