651 Shares 7998 views

pyłek pszczeli. Zastosowanie w leczeniu chorób

Pyłek pszczeli jest produktem pszczół robotnic, i składa się z pyłków roślin, nektarem i zapinana na ślinie tych owadów. Materiał taki zawiera dużą ilość witamin (i ich kompozycji jest dość rzadko), enzymy, pierwiastki, białka i aminokwasy, które są niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu śladowych.


Pszczeli pyłek. Przydatne właściwości :

· Jest doskonałym środkiem pobudzającym męskiej potencji.

· Skutecznie obniża poziom cholesterolu we krwi, a usuwa się z organizmu, poprawia układu sercowo-naczyniowego.

· Pomaga radzić sobie ze stresem i nadmiernego wysiłku.

· Bogate hormony, które przyczyniają się do poprawy tego hormonu w czasie recesji spowodowanej starzeniem się organizmu.

· Pomaga pozbyć odmiedniczkowe zapalenie nerek i kamicy moczowej.

Jak wybrać produkt wysokiej jakości?

pyłek pszczeli sprzedawane w granulkach do różnych kolorów (która może być żółty lub niebieski, czerwony, brązowy), i nieregularnych kształtach. Kolor zależy od kwiatka na którym produkt został zebrany. Zapach dobry pyłek nie mogą być ostre. Wypróbuj smaku – powinien być przyjemny, lekko słodki. Ważnym wskaźnikiem – kruchość granulek. Oznacza to, że nie są one narażone na szkodliwe działanie wilgoci.

pyłek pszczeli. Aplikacji.

Gdy choroba nadciśnieniowa powinny pyłku na pusty żołądek, a więc jest możliwe, aby osiągnąć maksymalną skuteczność leczenia. Dawkowanie – jedna łyżeczka trzy razy dziennie. Czas nakładania powinna wynosić nie mniej niż trzy tygodnie. Po upływie tego czasu zaleca się zrobić sobie przerwę na kilka tygodni, a następnie powtórzyć kurs.

Pozbądź niedociśnienia pomaga pyłek pszczeli, wykonane w takich samych ilościach jak w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Jedyna różnica – trzeba wziąć ten produkt po posiłku.

Na niedokrwistość u dzieci jest również pokazany pyłek pszczeli, leczenie, które pozwoli zaoszczędzić od tej choroby, niezależnie od przyczyny jej pochodzenia. W celu przygotowania środka musi być starannie zmielić 100 g miodu, 200 g świeżego mleka i 20 g pyłku. Otrzymaną mieszaninę przyjmowane trzy razy na dzień łyżeczkę przed posiłkami. Środki do przechowywania potrzeby w szklanym pojemniku w chłodnym miejscu niedostępnym dla bezpośredniego światła słonecznego.

Pyłek pszczeli pomaga w nerwicy. Ma stymulujący wpływ na organizm. Dla wytwarzania środka leczniczego konieczne do mieszania 2 g mleczka pszczelego 20 g pyłku i 500 g miodu. Mieszaninę podjąć jedną łyżeczkę kilka razy dziennie przed posiłkami.

Jak to właściwie wziąć narzędzie?

pyłek pszczeli wymaga dokładnego żucia. Po zmieszaniu ze śliną, może zostać połknięte. Jeśli korzystanie z takiej masy jest trudne, można wypełnić go z pięćdziesięciu mililitrów wrzącej wody i pozostawić do zaparzenia przez kilka godzin. Otrzymany roztwór doprowadzono do pół godziny przed posiłkiem.

Ważne jest, aby pamiętać, że maksymalna dawka środka leczniczego nie powinna przekraczać stu gramów dziennie. W przeciwnym razie, pyłek prostu nie nauczą.

Można bezpiecznie dać trochę dzieci pyłek pszczeli, którzy osiągnęli wiek sześciu miesięcy. Zalecane dawkowanie – ćwierć łyżki kawy produktu zmieszane z głównym posiłkiem. Dwunastu lat dziecko może być udzielona na pół kawy łyżkę pyłku.

Nie należy używać tego produktu po ósmej wieczorem. Wynika to z właściwości tonizujące pyłku, które mogą powodować zaburzenia snu. Osoby cierpiące na cukrzycę, należy ograniczyć stosowanie tego produktu w mieszaninie miodu, zwłaszcza gdy silnej ekspresji formy choroby.