525 Shares 3989 views

Owłosione pachy – dobry czy zły?

Owłosione pachy kobiet i mężczyzn w większości tylko powodować dyskomfort. Jeśli wyglądały sexy jak kilkadziesiąt lat temu, ale dzisiaj to jest – przejawem bardzo zaniedbany, samców i samic. Ponadto, osoby z owłosione pachy, rozłożone wokół osobliwego zapachu potu.


Nikt nie chce powiedzieć coś niezwykłego – potem, w końcu wszystko. Ale tutaj na roślinności na terenach o dużych stężeniach gruczołów potowych, rozlicza się w tajemnicy, że nie wypłukuje się nawet bardziej kosmetyku. Jednak są tacy, nawet dzisiaj, dla których pacha (owłosione i brudne) może wydawać się standard piękna i obiektem pożądania. Dla reszty jak owłosienie jest uważana za całkowicie nie do przyjęcia.

Istnieją pewne odchylenia od układu hormonalnego, w którym wzrost włosów, zwłaszcza w miejscach intymnych, wyrażonej znacznie silniejsze niż większość ludzi w tym samym wieku i płci. W tym przypadku, cierpią nie tylko pod pachami. Owłosione i stają nóg i okolicy pachwiny, a nawet twarz. Jest to spowodowane nadmierną produkcją hormonu płciowego – męskiego testosteronu. Normalnie, to jest podświetlona w obu płci, ale niektóre choroby lub leki mogą powodować podobne objawy. A jeśli dla mężczyzn jest mały problem, dla kobiet, to jest prawie karą Bożą, ponieważ ten stan rzeczy nie tylko przynosi wiele niedogodności, ale również mnóstwo kompleksów.

Pozbądź się tego, niestety, jest to niemożliwe. Możemy tylko mieć nadzieję na nowe depilatorów i innych narzędzi, które są w stanie raz na zawsze zatrzymać wzrost włosów w danym obszarze. Na szczęście, wiele salon kosmetyczny przyjemność zapewnić swoim klientom kilkadziesiąt depilacji w bardzo przystępnej cenie.

Pomimo negatywnego nastawienia społeczeństwa jako całości, jeden z filmów słynnego francuskiego reżyserzy dla dorosłych”, wierzy, że część najbardziej seksualne kobiet są dokładnie pod pachami (owłosiona, a nawet nieco niechlujny). Oraz w prawie wszystkich jego filmach kobiet nigdy nie uciekają procedurę usuwania włosów z miejsc intymnych przed strzelaniną. Sam autor nazywa je jak obrazy „naturalizm” i prawdziwym życiu. Czy to prawda – jest poprosić swoich fanów.

W procesie rozpadu Związku Radzieckiego na naszej scenie przyszedł dużą liczbę grup skalnych o różnych kalibrach. Z których wszystkie są zapożyczone (z nielicznymi wyjątkami), styl swoich zachodnich kolegów, w tym owłosione pachy (zdjęcia archiwalne występy świadczą o tym). Nawet książka dla dzieci o historii rocka, napisany w stylu komiksów, opisuje tę epokę i stawia owłosione pachy prawie w miejscu głównego ruchu charakterystyczne skale ery. O ile jest to prawdą, to będzie w stanie odpowiedzieć tylko sami muzycy.

Reasumując, należy stwierdzić, że pod pachami (owłosiona, umyty i zaniedbany) dziś nie są już ideał piękna i może spowodować tylko niesmak jaki sposób osoby płci męskiej i żeńskiej.