233 Shares 3016 views

Fallout 4 – optymalizacja gry, wymagania i przegląd rozgrywki

Fallout 4 – legendarny kontynuacja serii. W tym czasie, gra po raz kolejny wpadł w ręce deweloperów w Bethesda. Fakt ten zadowolony mało, gdyż po upadku z trzeciej strony, i udane fani New Vegas chciał widzieć na czele rozwoju zupełnie innej pracowni. Jednak to nie zależy od ich decyzji. W rezultacie, w 2015 roku świat ujrzał pełny czwartą nowego silnika i zupełnie nową historię. W tym artykule postaramy się zrozumieć, dlaczego ta gra dostaje mieszane opinie więc i dlatego jest uważany przez wielu, nie powinien być nazywany Fallout 4. zadań, historia, grafiki, mechaniki gry – wszystko wiesz, jeśli to czytasz przeglądu.


Historia nowego postapokalipsisa

Nowy świat i nowa gra przyniósł fanom serii zupełnie nową historię. Gra rozpoczyna się dla mężczyzny lub kobiety (opcjonalnie), który dotknął wojny nuklearnej. Będąc w domu z moją rodziną, bohater odnajduje eksplozji, powodując jego i jego rodzinę, był eskortowany do schronu. Następnie, główny bohater i jego żona z dzieckiem jest umieszczony w komorze kriogenicznej pod przykrywką rutynowych badań lekarskich w celu uzyskania dostępu do schronu. W rezultacie, główny bohater budzi się 200 lat później, a wszystko, co pamięta – zabójstwo żony i porwania komory kriogenicznej przeciwnej. Bohater zostaje wysłany na powierzchnię, gdzie zaczyna się fabuła Fallout 4. Zadania ułożone na odtwarzaczu od samego początku, a główne, drugorzędne. Na pierwszym miejscu, co było swoje rodzinne miasto, znaleźć swój domowy robota, który szukał cały ten czas gospodarzy. W tym momencie gracz jest przeniknięte atmosferze beznadziejności. Wprowadzenie nowego Fallouta opracowane na solidnej piątce.

Co można powiedzieć o questów w trakcie gry mijania. Większość z nich jest zbyt daleko idące i nie niesie żadnego znaczenia. Oczywiście, tło robi każde zadanie, ale motywacja do ich realizacji były trudne. Najprawdopodobniej problem jest w oryginalnej pojemności. głowa zawodnika ledwo pasuje co bohater jest szczęśliwy, aby pomóc wszystkie kolejne godziny lub oczyszczone z lochu, gdzie głównym celem jego życia staje się poszukiwanie własnego syna.

rozgrywka

Z mocno w nowej serii RPG-Vegas przekształcony solidnej strzelca. Cała przepustowość systemu, SPECJALNE, umiejętności i wszystko miesza się w ciągu punktów pojedynczego wstrzyknięcia w pewnym zestawem systemu umiejętności. Każda umiejętność ma kilka poziomów. Parametry specjalne teraz też mogą być pompowane. System VATS i zmienił – teraz nie zatrzyma czasu, a jedynie spowalnia, więc wykorzystać czas gry stało się mniej.

Fallout 4 w języku rosyjskim tylko częściowo – Napisy i innego komponentu tekstowego. Być może to jest plus – nie jest jasne, co stałoby się z rosyjskiego aktorstwa głosowego. Znaki na drodze do spełnienia wiele satelitów stał się bohaterem, też kilka razy więcej.

Jedną z głównych wad nowego Fallout 4 – optymalizacja. Gra nie świecą w najnowszym obrazie, ale udaje się spowolnić na najnowocześniejszych systemach. Zaangażowany w odpadach, w uzupełnieniu do niekończących cyklu miejscach, praktycznie nic – na przeprowadzenie drobnych zadań nie interesuje, chcę strzelać i iść na głównym zadaniu. Ponadto, gra została wprowadzona zupełnie nowy tryb kompilacji. Ale ta gra jest zupełnie amatorsko – odbudować miasto i systematycznie monitorować poziom życia osadnika – to zbyt dużo jak „The Sims”.

Fallout 4 – Wymagania komputerowe

Pomimo niekończących się „hamulec” i upadku FPS, gra rozpocznie nawet przy minimalnej konfiguracji, która jest zalecana twórców. Więc, chcesz Intel Core 2 Quad lub odpowiednik od AMD. Minimalna ilość pamięci RAM – 8 Gb. Karta wideo nie jest słabszy niż GeForce GTX 550 z 2 GB pamięci wideo lub podobną kartę od AMD. Gra może się rozpocząć, a na słabszym systemie. Jednak, gdy udaje mu się zwolnić od konfiguracji top-end, lepsze laptopy żalu i słabości jednostki systemowej i zapisać je od cierpienia z tej gry.

Fallout 4 – Optymalizacja i sposoby rozwiązywania problemów

W pierwszych dniach po meczu zaczęły pojawiać się sterty amatorów i fanów modów, które rzekomo poprawia wydajność na wolniejszych komputerach. Niektóre z nich zastępuje domyślnych tekstur tekstury niskiej rozdzielczości, a druga część zmieniających się wartości w konfiguracji pliku ini gry Fallout 4. Optymalizacja ta jest wciąż złe. Niektórzy użytkownicy tych technik rzemieślniczych pomóc dodać 5-10 klatek na sekundę, ale to nie neguje problem.

Uruchomienie gry na laptopach – to odrębna kwestia. Użytkownik usuwa wszystkie cienie z gry, lub grać na laptopie ze średnią żelaza nie będzie działać. Osiągnąć stabilne 60 klatek na Fallout 4 optymalizacji nie pozwala.

werdykt

Nowa część Fallouta okazało się nie być tym, czym czekał na całym świecie. Chociaż fani i obawiano się o studia deweloperskiego, ale mieliśmy nadzieję na najlepsze. System jest całkowicie Przeprojektowany tylko na początku wydaje się dziwne i nie na miejscu. Po kilku kilkanaście godzin w grze zdajesz sobie sprawę, że wymaga specjalnego podejścia i postawy, a nie jak poprzedniej serii RPG. Wszystko wrażenie projektu może tylko zepsuć obrzydliwe Optimizer. To byłoby wybaczalne przy grafice wysokiego szczebla i realistycznych obrazów, ale ta gra nie jest w zasięgu wzroku. Jednak fani postapokalipsisa i nieużytki, fakt ten nie zatrzymuje.