426 Shares 4912 views

Jekaterynburg State Theatre Institute (EGTI): opis, wydziały i opinie

Jest powiedziane, że wziął jeden aktor konieczne jest tysiąc pozostała w ukryciu. I oczywiście, każdy wnioskodawca, który przychodzi, aby wejść do Instytutu Teatralnego, uważa, że jest jeden samorodek. Każdego roku tysiące chcący tłum wokół małego budynku na Weiner, 2, chcący sprawdzić swoje siły. To pomaga zrozumieć, co ich czeka w chwili odbioru w Jekaterynburgu Państwowego Instytutu Teatralnego (EGTI) jak również po zakończeniu tej instytucji edukacyjnych.

Trochę historii

Na Uralu, przez długi czas nie spróbować otworzyć twórczych uniwersytetów. Według zapisów historycznych, nawet w stolicy regionu – Jekaterynburg, został pierwotnie zbudowany jako miasto fabryczne. EGTI (Jekaterynburg State Theatre Institute) zaczęły nabierać kształtu pod koniec II wojny światowej. Wtedy to była szkoła, uczelnia rozpoczęła się w 1985 roku.

Z twórczego instytucji w jednym czasie współpracował Władimir Motyl, Anatoli Solonitsyn. To rozpoczął swoją karierę reżysera Dmitry Astrachań i aktorka Olga Drozdova. Ukończył studia na Wydziale Reżyserii wielkiego teatralnego rysunku – Nikołaj Kolada. EGTI wydany znanych dramatopisarzy Oleg Bogaeva i Basil Sigareva.

Na kogo się uczyć?

Co ciekawe, na Uralu to jedyna uczelnia wyższa z teatru. często jest traktowane na równi z Moskwy i Petersburga uniwersytetach.

Każdego roku, utalentowani młodzi ludzie mogą próbować wprowadzić Jekaterynburg State Theatre Institute. Działy, które są odbierane:

 • sztuk teatralnych;
 • praca literacka (a więc pisarze, dramaturdzy);
 • Reżyserii Teatru;
 • producentów teatralnych (w przeszłości – w dramacie).

Aby wejść, trzeba napisać wniosek skierowany do rektora, aby dostarczyć oryginały i kopie paszportu i certyfikat (dyplom), snils, ubezpieczenie zdrowotne, wyniki egzaminu, a także zdjęcie 3 * 4 (8 sztuk).

Trzeba także przygotować się do egzaminów wstępnych, a także cierpliwości. Co do zasady, twórcze Konkurs każdego roku nie większość studentów.

Wszystko marzenie bycia artystami

Najmniej szczęście uczestnicy który marzy, by stać się wielcy artyści. Z wszystkich regionie Swierdłowsku, Czelabińsk, Tiumeń, Kurgan, Chanty-Mansyjsku utalentowanych młodych ludzi do udziału w Jekaterynburg State Theatre Institute (EGTI) przejażdżki. Opinii pokazują, że nie było w urządzeniu końcowym.

Nie jest to zaskakujące, zazwyczaj rok liceum gotowi podjąć 20-30 osób na podstawie budżetu. Maksymalnie 50 osób na umowę o 20-30 studentów wydziału korespondencji. Korzystne są mistrzowskich młodzieży do 25 lat. Nawiasem mówiąc, rzadko podejmują naukę w pełnym wymiarze czasu dziewcząt starszych niż 20 lat.

wstęp obowiązkowe jest twórczym konkurencja EGTI. Jekaterynburg State Theatre Institute uważa tylko tych kandydatów, którzy chcą:

 • powiedzieć wiersz, bajka, Proza monolog;
 • śpiewać;
 • taniec.

I zrobić to lepiej niż setki konkurentów. Jednak w związku z tym, Ural uniwersytet nie różni się od stolicy.

Ci, którzy nie marzą o scenie, ale chce spróbować swoich sił jako aktor, EGTI zapewnia możliwość wyjazdu „programu Hollywood”. Czyli krótkie szkolenie aktorstwo dla każdego. Ponadto, gdy instytut szkoleń.

Kto się do dyrektorów?

Posiadające średnie lub wyższe wykształcenie profil, można zapisać się na Wydziale Reżyserii w Państwowej Jekaterynburg Instytutu Teatralnego. EGTI, oczywiście, jako wyjątek, bierze na tej specjalności uncreative absolwentów. Ale to jest bardzo ostrożny z młodych uczestników. Uważa się, że dyrektor może być tylko osoba z pewnym doświadczeniem.

Co powinien potencjalny uczeń:

 • przechodzą podobny rzucania twórczą konkurencję;
 • umieścić niewielką scenę;
 • dokonać analizy dzieł klasycznych;
 • przechodzą wywiad.

W wywiadzie potencjalny reżyser pokazuje, jak głęboko jest on zaznajomiony z ich zawodzie.

wydział Reżyserii EGTI absolwentem znanego dramaturga i reżysera Nikołaj Władimirowicz Kolyada. W Jekaterynburgu, pracując swój słynny prywatny Teatr – "Kolyada-Theater". Ponadto z zespołem, odbył tournée po Rosji i Europie.

Dramaturgów i pisarzy

Nawiasem mówiąc, Nikołaj Kolada prowadzi zajęcia na wydziale literatury na robotników. Przed nim, instytut to specjalność nie było. Dramaturg, który napisał ponad 100 sztuk, które nadal stanowią na całym świecie co roku w jego pracowni zyskuje 5-10 przyszłych pisarzy. Równolegle z nim prawie taka sama jak studentów w pracowni zyskuje poeta i prozaik Jurij Viktorovich Kazarin.

Aby uzyskać pisarza specjalności, trzeba:

 1. Prześlij twórczej pracy (24 stron prozy, poezji i dramatu produktu).
 2. Mieć wywiad z panem.

Będąc jeszcze studentem takich słynnych dramaturgów lubią Sigarev Wasilij I Bogaev Olega ale wiadomo nagrodę literacką – „Anti-Booker”. Sigareva Filmy widzom cieszyć się miłością ( "Spinner", "Życie", "Oz"). I jego żona Yana Troyanova (studiował w EGTI ale nie ukończył liceum) działał w serialu „Olga” na TNT.

W wielu teatrach w Rosji i za granicą umieścić grę Jarosława Pulinovich, Ekaterina Vasilieva i Anna Baturina. Wszystkie z nich ukończyło Jekaterynburg Państwowego Instytutu Teatralnego. EGTI każdego roku szuka nowych talentów.

Czy jest praca po EGTI?

Podczas studiów, studenci mogą pokazać swoją kreatywność w Teatrze edukacyjnych. Jednak, podobnie jak większość absolwentów szkół artystycznych, młodych talentów powinien być przygotowany na to, że praca po studiach znajdzie to niezwykle trudne.

Być może najbardziej popularny będzie reżyser teatralny, absolwent EGTI. Opinie studentów w planie wydatków. Niektórzy ludzie uważają, że są one czeka po studiach w największych teatrach stolicy. Inne bardziej obiektywne spojrzenie na rzeczy i są gotowe do pracy w prywatnych teatrach, imprezy dla dzieci, wesela i imprezy firmowe prowadzenia.

Niemniej jednak, wiele skusić perspektywą zapisać w Jekaterynburgu Państwowego Instytutu Teatralnego. EGTI oferuje swoim studentom możliwość życia w wygodnym hostelu w centrum stolicy Uralu. I blisko dwóch budynków akademickich uczelni.

W październiku tego roku, instytut zmienił zarządzania. Były rektor Vladimir Babenko 70 lat, a zgodnie z obowiązującym prawem, nie mógł już sprawować urząd. Został on zastąpiony przez historyka sztuki i naukowiec kulturowe Anna Gluhonyuk. Być może w szkole rozpocznie zmianę.