425 Shares 8989 views

Lesgaft Instytut Wychowania Fizycznego w Petersburgu: opis, działy specjalne i opinie

Lesgaft Instytut od początku swojej działalności jest ośrodkiem życia naukowego i kulturalnego naszego kraju. Tu uczył i uczy wielu prominentów z nauki rosyjskiego.

Rosyjska duma

Lesgaft Narodowy Uniwersytet Wychowania Fizycznego, Sportu i Zdrowia została założona w dniu 24 sierpnia osiemset dziewięćdziesiąt trzy tysiące lat.

Instytut znajduje się w Petersburgu na ulicy dekabrystów.

Rektor Instytutu

Rektor uczelni jest Sergey Evgenevich Bakulev – trener i specjalista w kontakcie sztuk walki. Sergey E. ukończył Lesgaft w dziewiętnastu siedemdziesiąt siódmym roku, obecnie posiada stopień naukowy kandydata nauk pedagogicznych, profesor, zasłużony trener Rosji, a także pełni funkcję prezesa federacji boksu kobiecego w Rosji.

Bakoulev kontynuowanie działań edukacyjnych i daje wykłady dla studentów na temat szkolenia sportowców w kickboxingu, taekwondo i boks. Wyprodukował wiele prac naukowych i metodologicznych, które są powszechnie stosowane w instytucjach edukacyjnych.

Historia Uniwersytetu

Instytut Wychowania Fizycznego został założony przez prof Lesgaft Lesgaft od pieniędzy ofiarowanych przez jego opiekuna i dobroczyńcy Innokentiem Mihaylovichem Sibiryakovym. Przyjdź i posłuchaj oczywiście bardzo ciekawe wykłady na tematy nauk przyrodniczych może być każdy, i całkowicie za darmo.

ogromny Muzeum Zoologiczne, gdzie zwiedzający mogą zapoznać się z fauną Rosji powstał w Pracowni nauczycieli i studentów kursów. Oprócz muzeum, w biurach dużych zielnika zebrano florę północnych szerokościach geograficznych w Rosji, na Kaukazie i Syberii. Ponadto, gdy laboratoria były oryginalna kolekcja minerałów i skał depozytów istnienie okresów ziemskiej.

Lesgaft Instytut na początku swojej działalności miał już kilka pokoi: histologicznym, fizjologiczne, anatomiczne i embrionalny, którego ściany uczniowie nauczyli się umiejętności, a także mieć pewność, że był to laboratorium chemiczne do eksperymentów.

W zakładzie laboratorium w dziewiętnaście dziewięćdziesiąt szóstego roku ustalonych kursach dla nauczycieli wychowania fizycznego. Każda gałąź nauk społecznych, edukacyjnych i życia, a kursy zostały zaprojektowane przez 4 lata.

Z tysiąc osiemset dziewięćdziesiątego szóstego roku rady pedagogicznej Laboratorium rozpoczął publikację Popular Science Journal „Proceedings of Biological Laboratory St. Petersburg”, która została edytowana przez siebie P. F. Lesgaft.

Uniwersytet Awards

Instytut Lesgaft Petersburg w latach działalność pedagogiczną otrzymała medale i dyplomy.

Pierwszy wysokie wyróżnienie, przyznawane przez instytucję edukacyjną w dziewiętnastu trzydziestym piątym roku dobre wyniki i wzorową pracę – Order Lenina.

W lipcu tego samego roku przez Izbę Deputowanych miasta Leningrad pracowników Instytutu wręczono flagę za wysokie osiągnięcia w dziedzinie sportu i kształcenie młodych kadr.

W kwietniu 1940 drugi rok doskonałego wykonywania misji bojowych podczas wojny z niemieckim najeźdźcą Lesgaft Institute (St. Petersburg) otrzymał Order Czerwonego Sztandaru.

Lenin honorowy rocznica dyplom otrzymał w kwietniu jeden tysięcy dziewięćset siedemdziesiąt, za wysoką wydajność w konkursie socjalistycznego.

Aw styczniu 2011 roku Prezes Federacji Rosyjskiej wyraził wdzięczność za wielki wkład w rozwój edukacji w dziedzinie sportu.

osiągnięcie akademickiego liceum

Instytut Lesgaft jest obecnie jedynym uczelnia wyższa kultury fizycznej w Rosji, członkowie Europejskiego Stowarzyszenia Wychowania Fizycznego Uniwersytetu.

Chwalebne tradycje i osiągnięcia w sporcie

Z biegiem lat Uniwersytet przeszkolono wybitnych absolwentów, którzy zostali mistrzami i zdobył łącznie ponad sto siedemdziesiąt złotych medali na igrzyskach olimpijskich i mistrzostwach świata w różnych uczniów zdobyli około siedemset złotych medali. Ponad pięćset absolwenci otrzymali tytuł honorowych trenerów w różnych dyscyplinach sportowych.

Instytut Wychowania Fizycznego im. Lesgaft znany z tego, że jego ściany uczono takich luminarzy nauki jak fizyka Abram Ioffe Fedorowicz, fizjologa i pierwszy rosyjski fizjolog Iwan Pietrowicz laureata nagrody Nobla Pavlov Aleksey Alekseevich Uhtomsky, wielkiego historyka Jewgienij Wiktorowicz Tarle i wielu innych.

Założyciel Peter Frantsevich Lesgaft Instytut

Future biolog, anatom, lekarz i pedagog, urodził się siódma tysięcy osiemset trzydzieści lat w Petersburgu w rodzinie Niemców w dniu 8 września, w lewo, aby żyć w Rosji. Jego ojciec, Peter Otto Lesgaft był jubilerem i była przynależność złoto Guild Arts. Jako właściciel małego sklepu jubilerskiego, jego ojciec miał małe dochody, które miały wpływ na edukację młodego chłopca – jego ojciec od dzieciństwa nauczył go nie tylko do celu, ale umiar we wszystkim. matka Piotra, Henrietta Adamovna, obudziły w chłopcu od najmłodszych lat miłość do muzyki. Edukowanie rodziców i środowiska rodzinnego w Chłopiec położył cech takich jak bezinteresowność, szacunek dla pracy, rzetelność – stały się one cechami jego charakteru i zdeterminowany całe swoje przyszłe życie.

Do dziewięciu lat, przyszły naukowiec wziął domu szkolnego, aw wieku dziewięciu lat został wysłany do Kolegium Ludowej St. Peter. Badanie dano mu bardzo łatwo, a jednocześnie był sumienny uczeń – dawno ślęcząc nad książkami i wiernie wykonać zadanie.

W wieku 17 lat młody człowiek ukończył liceum i obudziły zainteresowanie medycyny i chemii. Latem tego samego roku został studentem pierwszego roku Akademii Medyko-Chirurgicznej. W trzecim roku na studiach zainteresował się anatomii, który dał jej wszystko o sobie bez zastrzeżeń.

W tysiąc osiemset sześćdziesiąt pierwszy rok Lesgaft powodzeniem wykonuje wszystkie egzaminy, uzyskał stopień doktora. A reszta jego życia poświęcona Peter Frantsevich medycyny.

11 grudnia roku tysiąc dziewięćset dziewiąty serce wielkiego naukowca został zatrzymany po długiej chorobie. Został pochowany na cmentarzu Volkov.

struktura uniwersytet

Uniwersytet składa się z pięciu instytucji. Są to:

 1. Instytut wyposażeniem sportowym.
 2. Instytut gospodarki i innowacji społecznych.
 3. Narodowy Instytut Zdrowia i sportowej starannością.
 4. Instytut Międzynarodowych sportowych i programów edukacyjnych.
 5. Instytut adaptacyjnego kultury fizycznej.

Istniejące wydziały Lesgaft Institute:

 • Wydział sporty letnie ;
 • Wydział sportów zimowych;
 • Wydział sportów nieolimpijskich i różnych sztuk walki;
 • Departament zdrowia i rehabilitacji;
 • Wydział Ekonomii, Zarządzania i Prawa w sektorze sportowym;
 • Wydział społecznych i humanistycznych;
 • Dział początkowa preparatu;
 • profilowane szkolenia wykładowców;
 • Wydział nauczanie i praktyki zawodowej;
 • Szkolenie o przyjęcie na wydział uniwersytetu;
 • Wydział szkolenia kadry pedagogicznej;
 • Wydział poprawy kwalifikacji i przekwalifikowania;
 • Wydział poszczególnych technologii edukacyjnych i sportowych.

Czas trwania szkolenia wynosi 4 lata. Instytut przywiązuje ogromną wagę do ciągłego doskonalenia wsparcia informacyjnego procesu edukacyjnego i naukowego.

biblioteka Instytutu

Biblioteka jest jednym z wydziałów uniwersyteckich i znajduje się w dawnym pałacu książęcym. Wartość i duma z biblioteki jest unikalna kolekcja rzadkich książek, który zawiera publikacje, które należą do jego czasu osobiście Lesgaft i jego współpracowników. Są one przeznaczone do wychowania fizycznego, a także wszystkich osób badanych w kursach czasowych.

Obecnie biblioteka służy około 17 000 osób rocznie, a liczba książek wydanych osiągnie pół miliona egzemplarzy. W majątku biblioteki jest około siedemset tysięcy egzemplarzy książek, różne publikacje, podręczniki, z których większość obejmuje tematykę sportów. Biblioteka wprowadzony elektroniczny kredytowania książki.

sklep „Sportkniga” znajduje się na terenie biblioteki. Kupujący oferowane są dużo literatury na temat wychowania fizycznego i sportu, problemów medycznych i biologicznych, psychologii i ekonomii w dziedzinie sportu. Jak również metodycznych i pomocy dydaktycznych dla pracowników.

schronisko

Zamiejscowy studentów Lesgaft Instytut zapewnia hostel, który znajduje się na alei testerów.

Czas pracy i przerwy

Czas trwania wykładów i ćwiczeń jest jeden i pół godziny. Przerwa pomiędzy parami jest wymagane – piętnaście minut. Dodatkowe uczniowie mają przerwę obiadową 30 minut.

opinie

Recenzje Instytutu Wychowania Fizycznego im. Lesgafta pozytywny w swojej głównej masy. Przyjęci studenci cieszyć uczenia się. baza edukacyjna pozwala przygotować sportowców światowej klasy, ale również przyczynia się do kadry dydaktycznej obejmującej wybitnych mistrzów sportu. Szkolenie może być także obywatele innych krajów, co zwiększa prestiż instytucji.

Ale są też negatywne opinie. Na przykład, rodzice niektórych uczniów są bardzo niezadowoleni z faktu, że gdy ich dzieci w klasie zdarzy się kontuzji w przychodni studenckiej nie zawsze mają niezbędnego sprzętu i leków dla odpowiedniego leczenia. W takich przypadkach rannych wysłano do szpitala miejskiego, a trzeba zapłacić znaczną kwotę za usługi lekarza dla rodziców.

Przystępne lub komercyjny urząd

Badania w Instytucie może być w biurze budżetu, wpisując przy wejściu do wymaganej liczby punktów, a to jest możliwe, aw handlowego, w którym dokonywana jest płatność za badania.