206 Shares 4241 views

Medycyna „Natalsid”: przeczytaj przewodnik

Skuteczny przeciwko hemoroidy jest lekiem „Natalsid”. Opinie wskazują, że lek promuje również blizny szczelinach odbytu kanał. Jest on wytwarzany w postaci do podawania doodbytniczego czopki, które zawarte są w opakowania konturowego komórkowej. Czopki są torpeda kształt i kolor jasnoszary z odcieniem kremowym.


właściwości farmakologiczne

Główny składnik aktywny jest alginian sodu, zaróbka służy vitespol. Ze względu na działanie elementu aktywnego, lek ma ściągający (hemostazy) gojenia (naprawcze) i właściwości przeciwzapalne. alginian sodu, co jest naturalne polisacharydy ekstrahowane z alg brunatnych. Tworzą aktywny składnik kwasowy algidnaya ma właściwość pęcznienia, otacza ścianę żołądka i jelit, to przyczynia się do zmniejszenia objawów bólu i stanów odruchów.

wskazania

Lek jest wskazany do stosowania w leczeniu przewlekłych postaci hemoroidów występujących z krwawieniem, szczeliny odbytu na etapie nabłonka. Kiedy proctosigmoiditis po operacji przeprowadzono na obszarze odbytnicy i używane świece na hemoroidy „Natalsid”. Opinie mówią, że procesy zapalne są zmniejszone w tych przypadkach.

Przeciwwskazania

Zabrania się stosować leku w przypadku nadwrażliwości, a także dzieci poniżej 14 lat. W czasie ciąży, lek „Natalsid” może być używany. Recenzje karmiących wskazują, że kobiety podczas laktacji przepisać także czopki. Rzeczywiście, substancja czynna zawarta w mleku matki nie wchodzi, to nie przechodzi przez barierę łożyskową, więc to może być podjęta w powyższych stanów.

Lek „Natalsid”: instrukcja, recenzje

Świece wprowadzić bezpośrednio do odbytnicy. Lepiej jest to zrobić po opróżnieniu. Jeśli jest to niemożliwe, aby zwolnić ich własne jelita umieścić lewatywę oczyszczającą. Przed wprowadzeniem czopków należy zwilża wodą. Nastolatki po 14 lat i dorosłych pacjentów trzeba używać świec dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Czas trwania leczenia wynosi 1-2 tygodni, jest ustalana indywidualnie przez lekarza prowadzącego. Liczba lekarzy zalecane dla dzieci w wieku do 14 lat dla dzieci w użyciu analogowego „Alginatol”, który zawiera również alginian sodu.

Efektem ubocznym oznacza „Natalsid”

Sugerują, że podczas korzystania z narkotyków niepożądanych reakcji organizmu w postaci alergii, świąd, pokrzywka wystąpić w rzadkich przypadkach. W ogólnych środków dobrze tolerowane przez pacjentów. Dane dotyczące przedawkowania nie są dostępne. Nie zaleca się stosowania w skojarzeniu z innymi preparatami czopki doodbytnicze.

Cena i warunki przechowywania

Świece „Natalsid” (opinie mówią o tym) można kupić za 250 rubli swobodnie w aptekach bez recepty. Temat do optymalnej temperatury (15-25 stopni C) medycyna nie traci swoje właściwości przez okres trzech lat.