528 Shares 9640 views

Rajstopy damskie SiSi. Rajstopy bezszwowe SiSi: kolory, modele, opinie

Nogi są częścią żeńskiego ciała, które przyciąga uwagę nie mniej niż twarz. Dlatego każda szanująca kobieta troszczy się nie tylko o to, aby nogi były wygodne w każdych warunkach pogodowych, ale zawsze wyglądać atrakcyjnie. A co lepiej zadbać o wygodę i piękno kobiecych nóg, a nie z powodzeniem wybrano rajstopy ?! Szczególnie, jeśli to SiSi – rajstopy z Włoch.


Historia marki

Słynna na całym świecie włoska firma SiSi rozpoczęła swoją historię w odległych dwudziestu latach ubiegłego stulecia. Po wynalezieniu włókien syntetycznych właściciele znaku towarowego zaczęli robić pończochy z nich, a następnie rajstopy. Produkty okazały się cienkie, wygodne, nie wyślizgiwały się jak jedwab i były znacznie tańsze, co w warunkach powojennych zniszczeń w Europie sprawiło, że nowość szybko zyskała popularność wśród kobiet o różnych warstwach społecznych.

W ciągu 80 lat znak SiSi stał się częścią Golden Lady i doświadczył nowego wzrostu.

Dzisiaj rajstopy SiSi są jednym z najchętniej kupowanych. Jest to nie tylko słynne nazwisko, ale także jakość. Projektanci mody marki zapewniają, że ich produkty zawsze spełniają trendy mody. Tak więc, na przykład, od 2014 roku marka SiSi rozszerzyła asortyment o rajstopy rajstopy, wyprodukowane przy użyciu najnowocześniejszej technologii wykorzystującej włókna 3D.

Asortyment marki

Rajstopy damskie SiSi – jest nie tylko elementem odzieży, ale także niezbędnym obrazem nowoczesnej, stylowo i pewnej kobiety XXI wieku.

Aby utrzymać ten wizerunek, projektanci SiSi trzymają się za ręce w modzie, nieustannie zwiększając zasięg i uzupełniając je modeli trendów.

Asortyment SiSi podzielony jest na 2 kategorie: klasyczne modele i SiSi "Fashion".

Linia klasyczna

Klasyczna linia obejmuje golfy, legginsy, skarpety, obcasy, pończochy i oczywiście główny produkt rajstopy SiSi, które stanowią większość asortymentu.

W tej części kolekcji są wszelkiego rodzaju rajstopy, które można tylko sobie wyobrazić:

– Superthin. Rajstopy tego typu są bardzo cienkie i prawie niewidoczne na nodze. Najcieńsze na 8 den z efektem naturalnej opalenizny i najgęstszym – 20 den. Wszystkie modele są prezentowane w 5 rozmiarach i mają różne odmiany od 4 do 9 odcieni, w zależności od modelu.

– Superdense. Nazwa mówi sama za siebie. Od 30 do 70 den. Te rajstopy wykonane są z najlepszej mikrofibry, a tkaniny niektórych modeli są izolowane dzięki dodatkowi bawełny, wełny lub kaszmiru. Władca rozmiarów jest podobny, a skala kolorów składa się głównie z szarych i ciemnych tonów.

– modelowanie i wspieranie. Rajstopy tego typu – po prostu dla kobiet, które chcą poprawić figurę. Pomimo gęstości od 30 do 70 den, rajstopy są ledwie widoczne. Dzięki zawyżonej talii i szarpnięciu w postaci krótkich majtek lub szortów, dodatkowe kilogramy, które pojawiły się nieznane z ostatniej chwili, będą całkowicie niewidoczne.

– majteczki Lacy. Dla miłośników delikatnej bielizny, tego rodzaju rajstopy są przeznaczone. Cienka, przezroczysta rajstopy 15-40 den ozdobiona sznurowadłymi majtkami na górze i wyglądem bardzo elegancka i erotyczna.

– Bez majtek. Najlepsze rajstopy tego rodzaju mają elastyczne, wygodne szwy, które mimo braku kroju, majteczek lub majteczek na wierzchołku, nie pękają, a niewidoczna skarpetka pozwala nosić obuwie.

Linia Classic SiSi: bezszwowe rajstopy

Tego typu rajstopy powinny być omówione oddzielnie. Innowacyjne technologie pomogły firmie uruchomić model rajstopy bez szwów na rynku. Dzięki nowemu typowi przędzy i dziania, taka rajstopy nie mają żadnych szwów i klinów, siedząc idealnie, powtarzając linie ciała i niemal nie dostrzegając.

Linia bezszwowych rajstop składa się z 2 bitów efektu nago i efektu dotykowego. Nude Effect – grubość tylko 20 den, niedostrzegalna i niedostrzegalna na ciele. Bardziej gęsty i delikatny efekt dotykowy od 50 do 70 den odpowiedni do chłodnych dni i świetnie wygląda pod modnymi sukienkami.

Niestety, paleta kolorów bezszwowych rajstop nie jest jeszcze zbyt wielka, ale prace są już w toku, aby rozszerzyć asortyment odcieni.

Linia SiSi "Moda"

W tej kolekcji projektanci marki starają się śledzić wszystkie trendy mody, a także uosabiać pomysły autora. Dlatego modele tej kolekcji są zawsze odważne, jasne i nieoczekiwane, pozwalając kobiecie wyróżniać się przed tłumem, nawet w najzwyklejszych ubraniach.

Wraz z rajstopami, skarpetkami, legginsami i dzhegginsami w tej linii produkowane są jedwabne sukienki i bluzki.

W tym sezonie w kolekcji SiSi Fashion nie jest tak wiele modeli rajstop. Zasadniczo jest rajstopy z monofonicznym wzorem na całej długości w kolorze szarym i beżowym oraz przezroczystą, cienką rajstopę z romantycznymi różami na tronie naśladującym efekt tatuażu.

Rajstopy SiSi: kolory

Gama kolorów rajstopy SiSi może być zazdroszczona (ponad 39 kolorów)! Od białego do czarnego, 13 odcieni brązu, 3 kawy, 5 turkusowych niebieskich, 6 liliowych, bez kremu, kremu, bielizny i kości słoniowej.

Do wyboru jest to, co nawet dla kobiet o bardzo wyrafinowanym smaku. Ponadto wszystkie kolory w palecie SiSi mają ładne włoskie nazwy, a także liczby, w przypadku, gdy nie pamiętają melodyjnej nazwy koloru. Podczas robienia zakupów weź ze sobą ubrania, dla których potrzebujesz nowej rajstopy. Więc zgadnij nie tylko kolorem, ale z odcieniami rajstopów potrzebujesz tak dokładnie, jak to możliwe.

Recenzje

Marka SiSi od wielu lat jest liderem na europejskim rynku wyrobów pończosznicowych i cieszy się dużą renomą od wielu lat.

Rosyjskie kobiety również od dawna cenią godność rajstop tej marki. Ponadto, po wypróbowaniu produktów firmy SiSi, wielu konsumentów odmówiło korzystania z rajstop innych marek.

SiSi rajstopy, opinie potwierdzają to, siedzą idealnie i są prawie niedostrzegalne, mają wygodną elastyczną talię, wygodny i higieniczny klin.

W szeregu modeli jest wiele stylów na każdą okazję: niska talia, szorty ciągnące, bezszwowa rajstopy, niewidoczne skarpetki itp.

Materiały, z których wykonane są rajstopy, idealnie rozciągają i przywracają kształt, nie pełzają, nie rozdzierają i nie rozciągają się podczas skarpet.

Również konsumenci zauważyli, że rozmiar rajstop jest w pełni zgodny z deklarowanym rozmiarem w skali, co jest rzadkim i przyjemnym wyjątkiem, w przeciwieństwie do produktów wielu marek chińskich i tureckich.

Jedyną wadą jest wysoka cena, ale należy pamiętać, że wszystkie produkty SiSi, w szczególności rajstopy, są warte swojej ceny. I, jak wiesz, jakość zawsze musi być wypłacona.

SiSi – rajstopy, które dziś można znaleźć na nogach kobiet na całym świecie. Dokonując jakości, wygody i stylu swoich głównych celów, projektanci marki zaskakują nas wyjątkowymi modelami od wielu lat. Każdego dnia produkowane jest około 100 000 par, a to nie wystarcza, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na produkty firmy.