94 Shares 1552 views

Tajemniczy urok retro: wesele w stylu Shabby-chic

Ślub! Wielkie święto, które symbolizuje związek dwóch serc i pozostaje w pamięci na całe życie. Ile połączony z nim niepokoje, nadzieje, lęki i pragnienia. Dawno już minęły czasy, kiedy wszyscy ślub były podobne do siebie. Teraz inne czasy i uroczystości poświęcone ślubie, każdy chce zorganizować na swój sposób, zgodnie z ich pragnień i upodobań.


Style wesela dzisiaj są bardzo zróżnicowane i liczne. Co wolisz, to zależy tylko od Ciebie. Ale należy pamiętać, że wybierając określony styl, trzeba trzymać się go wszędzie: w projektowaniu pomieszczenia, w ubraniach, w bukiet panny młodej i stół ustawienia. W przeciwnym razie będziesz musiał mieszaninę różnych składników, które można włączyć w obchody oddzielnych elementów rozproszonych.

Style wesela w 2013 roku są uderzające w ich kreatywności i oryginalności. To nie jest po prostu normalny posiłek – mała wydajność w którym młodzi grają główną rolę. To ich debiut, będzie to zależeć od całego przyszłego życia.

Dzisiaj jest szczególnie popularna wesele w stylu Shabby-chic. Nazwa obywateli rosyjskich miłościwie pożyczyłem od Brytyjczyków. Jednakże, bardzo założyciel tym kierunku jest również Angielka – Rachel Ashwell. Że jest uznawany za rozwój tego stylu. W języku angielskim oznacza „shabby chic”. Ale nie dyskredytować taki tytuł. Brudny – nie oznacza złe i stare. Ślub w stylu Shabby-chic – syntezą nowoczesny i retro, aluzją do odwiecznych wartości życia.

Co jest charakterystyczne dla tej uroczystości?

W pierwszym takim ślubie przypominają akwarele – niezwykle romantyczne i eleganckie. Wynika to z podstawowych kanonów stylu. Porozmawiamy o nich więcej.

  1. Jeśli twój ślub – w stylu Shabby-chic, oglądać Ozdoba, który odbędzie się uroczystość. To musi być wykonana w pastelowych kolorach. Śmietaną, kremowy, blado niebieski lub różowy – wszystkie te kolory będzie pasować lepiej niż inni.
  2. Należy zwrócić uwagę i wydruki. Ten styl preferuje motywy kwiatowe, a także obfitość wstążki, koronki, grube aniołów.
  3. Wskazane jest, aby korzystać z mebli z efektem starożytności. Konwencjonalne szuflady rzeźby litego drewna, krzesła z zakrzywionymi nogi i ozdobne zagłówki urządzone pokrywy. Można również użyć drewnianych ławek, najważniejsze – prawo do ich dekoracji, na przykład, pokrytej lakierem lub farbą pastelowych kolorach z kwiatowymi motywami.
  4. Podawać tabelę, dać pierwszeństwo starożytnych wazony, świeczniki z brązu, stylizowany retro. Jest nawet stół dekoracji szklanych, ale nie wygląda to zbyt prymitywne, zaleca się, aby wydać je za pomocą techniki decoupage.
  5. Ślub w stylu shabby chic żądań i oryginalne zaproszenia. Najlepiej jest je realizować w formie pocztówek symulujący światła brudny.

Ogólne zasady celebracji, można zrobić coś własnego – z podświetleniem, które uczynią to niezapomniane wakacje. Najważniejsze – powinno pozostać wspólnym tematem, który łączy wszystkie elementy w całość. A jeśli ślub będzie jasne, oryginalne i bogate.