757 Shares 6801 views

Obroże dla psów są różne

Obroże dla kotów są dobrze reprezentowane na rynku produktów dla zwierząt domowych. Jak wybrać styl dla czworonożnego przyjaciela, ty decydujesz. Ogromna ilość możliwości: od funkcjonalnej efektowne. Jeśli wolisz indywidualność, można nawet własne ręce, aby stworzyć dekoracyjne akcesoria koci strój.


Przede wszystkim, co należy zwracać uwagę przy wyborze produktu – to jest jego bezpieczeństwo. Obroże dla psów wykonane są z materiałów, które najlepiej chronią zwierzę przed urazami, a jednocześnie nie ograniczając jego ruchy. materiały elastyczne, specjalne łączniki zaoszczędzić na prawdopodobieństwie uduszenia, czy zwierzę będzie powiesić lub złapać jakiegoś przedmiotu.

Rozważyć ich stosowanie. Będą one nie tylko złagodzić swoje zwierzę przed pasożytami, ale także, aby zapobiec jego utracie. Od dawna chodził stereotyp, że kołnierz – to atrybut psa. Obroże dla psów i kotów nie są mniej zróżnicowane cele i odmian.

Przede wszystkim, obroże popytu pasożyty. Twoje uwagi poświęca swój imponujący wybór. Ta kategoria jest podzielona na tych, które mają na celu zniszczenie form dorosłych, a te, które pozwalają pozbyć i larw i jaj pasożytów.

Obroża dla kotów holenderska firma „Beafar”, ze względu na zawartość diazynonu, zapisać zwierzaka od pcheł, wszy, kleszcze i wszy. Substancja czynna przenika do podskórnej tkanki tłuszczowej, bez popadania w układzie krążenia zwierzęcia. Jest to związek fosforoorganiczny jako część pierścienia nie tylko wolne kota na obecność pasożytów do pięciu miesięcy, ale również w celu zapobieżenia zapalenie skóry i zapalenie skóry.

Niedroga, ale skuteczna obroża dla kotów firma «» Hartz, niszczy krwiopijne dorosłych, ich jaj i larw. Jest całkowicie bezpieczny dla zwierzęcia i jego właściciela. Innym pozytywnym jakość – jest jego odporność na wodę. Czas trwania jego skutkiem od trzech do siedmiu miesięcy.

Obroże dla psów są w stanie chronić zwierzę przed pchłami tylko w obrębie głowy i szyi. W celu zwiększenia działań niezbędnych do leczenia swojego zwierzaka przed jej leki lub szampony (aerozoli) z pasożytów nosić. Pamiętaj, że obroża nie mogą być noszone natychmiast po zakończeniu leczenia. Za kołnierz „Beafar” przedział czasowy wynosi nie mniej niż 10 dni.

U niektórych zwierząt, takich akcesoriów może wywołać wysypkę w przypadku nadwrażliwości na związki obecne w kołnierzu. W takim przypadku odmówić ich używać jako zabezpieczenia.

Wróćmy do odmian oferowanych produktów. Tak, obroże dla kotów może być:

  • dekoracyjny;
  • magnetyczny;
  • odblaskowe;
  • identyfikacja;
  • dźwięk.

Użytkowa – dla kota, to nie jest dobry, ale to, co sprawia, że jest skandaliczne i efektowne. Upewnij się, że obroża nie stwarza dyskomfort dla swojego zwierzaka. koniecznie musi zawierać elementy sprężyste.

Magnetyczne – jest wolny niech kota z powrotem do domu po spacerze. Otworzył drzwi, przez które szczególny obcy dostęp zwierząt do domu nie jest.

Odblaskowe – na powierzchni wklejone elementy odblaskowe , które pozwalają dostrzec kota w ciemności, które pomogą uniknąć utraty swojego zwierzaka, czy działa na nim.

Identyfikacja – zawiera informacje na temat kotów. Pomoże to powrót utraconego właściciel kota. Upewnij się, że informacje zapisane na chipie było autentyczne.

Dźwięk – raczej jest to rodzaj atrybutu garderoby. Nie zapominaj, że dzwon carillon może zapobiec pokaz zwierzę zdolności łowieckie.

Obroże dla kotów nie może nosić kociąt w wieku poniżej sześciu miesięcy. W każdym przypadku konieczne jest, aby zapoznać się z instrukcją. Nie można nosić obrożę na kota, psa zaprojektowane – to nie jest bezpieczne. I nie dokręcić ciasne kołnierzyki, Zwierzęta – tworzenie ofert.