286 Shares 2400 views

Steel ślub – znacząca data

Tutaj, w końcu przyszedł czas, kiedy para przyszła rocznicę małżeństwa – ślub stalowej. „To jest jak wiele lat żyli razem?” – pytasz. Niewiele osób wie o istnieniu takiej rocznicy. To obchodzi para mieszkała razem przez jedenaście lat. Po tak długim okresie ich związek już nabyć taką samą jakość jak hartowanej stali: staje się gładka i błyszcząca, polerowane różne trudności i doświadczonych trudności. Mają silne, ale, niestety, istnieje punkt nadmierne napięcie.


Steel ślub – jest to okazja, aby pozbyć się nagromadzonych negatywnych i dalsze wzmocnienie relacji. Jest to obrzęd, które sprawiają, że para – kąpiel. Według tej tradycji, działania muszą odbywać się o świcie. Para jednocześnie zanurzyć się w wodzie całkowicie nagie, podczas gdy mocno trzymając się za rękę. Gdy warunki atmosferyczne pozwalają, może być kąpane w naturalnych zbiornikach wodnych oraz w czasie zimnej roku – w domu.

ważne punkty

Tradycja, która jest bogata w stalowym ślub, przepisać jako niezbędne do paznokci w dół nad drzwiach tej stali podkowę – staje się talizmanem, który chroni rodzinę z jednego z trudnościami życiowymi, pomówień i złych ludzi. Jak wszystko w życiu razem, ta akcja jest mąż i żona powinni zrobić razem: kobieta podnosi paznokcie małżonka, a On ich wyniki, pewnie mocujące maskotkę.

Rocznica ślubu – to czas, który jest przeznaczony do wszelkich zmian, jednak gdy przychodzi stal małżeństwo, relacje rodzinne były zazwyczaj uformowana i nie wymagają tego. Dlatego wielu kierować wszystkie swoje wysiłki na poprawę komfortu w domu. Zaleca się w tym czasie, aby dokonać napraw, zmień meble i drobne akcesoria. Jeżeli pozwalają na to, aby warunki pobytu, masz w tym momencie powinien pojawić się w kominku, który ma symbolizować dom i ciepło, z którą ogrzewa wszystkich członków rodziny. Idealny prezent w tym przypadku będzie to ruszt ognisko, wykonane na zamówienie.

gości

Steel ślub obchodzony jest zwykle w bardzo wąskim zakresie. Wśród zaproszonych musi wprowadzić kilka, są małżeństwem już od ciebie – to jest inna tradycja, która gwarantuje długie i szczęśliwe życie razem.

prezenty

Prezenty wymieniane między samymi para, nie ma żadnych ograniczeń. Oni są w tym szczęśliwym dniu muszą uczyć się nawzajem coś bardzo osobistego i drogi do siebie, jako pewnego rodzaju symbol silnej, niezachwianej pewności, że ustanowiony między nimi.

bukiet

Szczególną uwagę należy zwrócić na wybór świąteczny bukiet. Uważa się, że jeśli on będzie stać przez 11 dni, a twoje małżeństwo będzie harmonijny i długie. Dlatego lepiej jest wybrać „long-playing” kwiaty: gerbera, mieczyk, goździki, storczyki, chryzantemy i lilie. I pamiętaj, aby podarować je z miłością, t. Aby. Bukiet jest ten, który zaczyna się od wykonywania oznaczeń.

Dbać o swoje mieszkali razem przez 11 lat! Steel ślub – okazją mówić do siebie im podziękowania.