274 Shares 1730 views

Opera – jeden z najbardziej znanych i stosowanych przeglądarki świata

Bardzo prosty i łatwy w użyciu interfejs menu. Twórcy Opery urzeczywistnił marzenie wszystkich możliwości dla użytkowników komputerów przebywających w Internecie pod adresem obowiązku pracy, czy miłość do podróży w przestrzeniach Internetu.
Nowa umiejętność kartach grupowe, doskonale nadaje się dla osób, aby jednocześnie otwierają dziesiątki okien. Teraz można je podzielić na kategorie i otworzyć kilka kart w jednym oknie.


Menu uproszczone i skrócone, dzięki czemu można przeglądać strony w trybie pełnoekranowym. Opera nie zaśmiecały w lewym rogu menu nie jest kłopotliwe, że jeśli chcesz, aby rozwinąć lub zwinąć. Są wszystkie niezbędne elementy do Internetu.

Pierwszy przycisk na tej karcie menu, nie trzeba wspiąć się na najwyższym poziomie i zmagać się z jak zrobić zakładkę. W przeglądarce musi być tylko kliknąć na plus na liście zakładek i Opera utrzymać ją.
Tylko o Opera zakładki, aby przywrócić wszystkie z zakładek, które były ze sobą w innej przeglądarce Opera do ustalenia, jest również bardzo wygodne.
Widgety Panel – twórcy dają nam możliwość korzystania z widgetów z oficjalnej strony Opery za darmo, bagatela, ale wszystkie takie same przyjemne.

Pliki do pobrania – tutaj wyświetla wszystkie swoje pliki do pobrania, jest to bardzo wygodne, jeśli zapomnisz, gdzie został zapisany dany plik, do jego wykrywania, naciśnij system plików on-line, a następnie otwórz folder, w którym plik został pobrany.
Historia – historia odwiedzin stron internetowych, Opera sprawia, że działania w tym samym miejscu jako odrębnej kategorii dla wygody.
Opera ma szybki programy startowe, należy umieścić strony internetowe, które najczęściej używanych w oddzielnym menu okna, które początkowo zaczął po uruchomieniu programu.
Wystarczy Opera jest chroniony przed wirusami roamingu do sieci. Będzie cię ostrzec, jeśli starają się iść do podejrzanej strony i poprosić o pozwolenie. Jak również utwory robaki i podejrzane pliki do pobrania, nie do końca pewna, ale lepsze to niż nic

Inną bardzo interesującą cechą jest obecny w Operze 11 – otwieranie i zamykanie stron losowo ruchu myszy. Aby otworzyć nową kartę, na przykład trzeba kliknąć prawym klawiszem myszy i upuść myszki w dół.
Opera, a także ostrzec, kiedy mam nowszą wersję programu, i poprosi go zainstalować.