433 Shares 4720 views

Wybór serów? Jest to grzybica!

Główne funkcje kobiecego ciała są ciąża i urodzenie dziecka. Więc nie tylko dbać o swoje zdrowie, ale również pierwsze oznaki choroby zasięgnąć pomocy lekarskiej. W przeciwnym wypadku, ciało może zawieść, co miało negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia. W jaki sposób? wydzielina twaróg i nieustanne swędzenie – Elementary.

Pleśniawki – powodem do niepokoju?

Drożdżyca (kandydoza) – jest to choroba, która powoduje, że grzyby drożdżopodobne rozwija chwilową prędkość. Mikroorganizm dotyka głównie wewnętrznych narządów płciowych i układu moczowego. Podczas tej choroby kobieta czuje się nieswojo i nieprzyjemny zapach, świąd, pieczenie i twaróg wydzielina z narządów płciowych.

Przed rozpoczęciem leczenia, każda kobieta powinna być zdiagnozowana choroba, która jest:

  1. w badaniu wymazów z pochwy
  2. w mikologicznym studium ujawnia rodzaj zakażenia grzybiczego

Pleśniawki – choroba rodzina, więc leczenie zaleca się przyjmować nie tylko kobiety, ale także człowieka.

Dlaczego mam ser wyboru u kobiet?

Idealnie, naturalne środowisko pochwy uniemożliwia wzrost bakterii, tym samym zmniejszając ryzyko zakażenia. Wyprodukowany w tajemnicy, że czyści ściany i wychodzi w formie wytrąca się. Ale dość często normalny równowaga jest zaburzona przez niektóre czynniki, które hamują układ odpornościowy:

  1. Leczenie antybiotykami. Antybiotyki zabijają zarówno szkodliwe i pożyteczne bakterie, które bezpośrednio wpływa na zdrowie kobiety.
  2. leki antykoncepcyjne. hormony naturalne kontrolować liczbę i poziom grzybów. Stosowanie pigułki hormonalne mogą mieć wpływ na normalny poziom drożdże i rozwoju przyczyny.
  3. Cukrzyca. W tej chorobie, to podnosi poziomy cukru nie tylko w moczu i we krwi, ale także wydzielin pochwowych, które powoduje rozwój pleśniawki.
  4. Zakażenie podczas stosunku płciowego. Pleśniawki – nie jest chorobą przenoszoną drogą płciową, jednak jest uszkodzone przez kontakt seksualny śluzówka pochwy i zwiększa ryzyko infekcji. Warto zauważyć, że u mężczyzn grzybica rozwija się bezobjawowo. Dlatego leczenie musi być trzymane razem z partnerem seksualnym.

Należy zauważyć, że wybór serów i swędzenie nie zawsze mogą wskazywać na pleśniawki. Często niektóre choroby przenoszone drogą płciową pojawiają się w ten sposób – nie ma śluz podobny białe płatki, a tam jest intensywny świąd i pieczenie czasami. Musisz przejść badania i testy, które wyeliminuje choroby, takie jak chlamydia lub ureaplasmosis mikroplazmoz.

Objawy sugerujące kandydozy

Tak, niech rozwinąć objawów charakteryzujących drożdże.

  1. Swędzenie wokół i wewnątrz pochwy jest głównym objawem, świadcząc pleśniawki. To może objawiać się tak bardzo, że może powodować podrażnienia skóry i błon śluzowych.
  2. Ból. Kiedy zapalenie delikatnej błony śluzowej, tam jest ból podczas stosunku płciowego.
  3. Ser wybór. Obfity rozładowania, przypominająca twaróg i ma charakterystyczny zapach.
  4. Pieczenie podczas oddawania moczu. Mocz dostaje się na obszarach objętych stanem zapalnym błony śluzowej pochwy i tym samym powodować uczucie pieczenia.

Jak to jest leczenie pleśniawki?

Po zdaniu egzaminu niezbędną, podczas którego zidentyfikowano rodzaj zakażenia grzybiczego, który spowodował chorobę, lekarz przepisze kompleksowe leczenie. To zależy przede wszystkim od stopnia zaawansowania i „zaniedbania” choroby.

. Jeśli choroba jest we wczesnym stadium rozwoju, to wystarczy, aby wziąć udział w kursie pochwy lekami „klotrimazol”, „Terzhinan”, „Clione -D” itp Pozwalają odzyskać drożdże w ciągu 7 – 10 dni. Aby wykluczyć nawrotu leczenie po miesiącu jest zwykle powtarzane.

Jeśli choroba pogarsza więcej niż 4 razy w roku, zaleca się przeprowadzenie leczenia lekami systemowymi „Flukonazol”, „Diflucan” lub „Flucostat”. Są one stosowane pojedynczo 150 mg

Jeśli choroba jest ciężka i „działa” kształt, że lekarze mają bardziej skomplikowane schematy leczenia, polegająca na stosowaniu leków dopochwowych i preoral.