203 Shares 2062 views

Dowiedz się nowych faktów na temat ulubionych bohaterów, jednego kawałka

Czasami tak trudno pożegnać twoich ulubionych bohaterów, że pragnienie poznania czegoś ciekawego popycha nas ku beztroskim poszukiwaniom. Wydania książkowe są ograniczone liczbą stron, filmy kończą się, tylko ludzka wyobraźnia wymaga wdrożenia, staramy się rozszerzać historię naszych ulubionych bohaterów za pomocą opowieści fikcyjnych. Jest całe twórcze hobby – fanfiksy.

Dlaczego to robię? Jestem pewien, że jest to doskonała okazja, aby nie pożegnać bohaterów, którzy zakochali się w wielu opowieściach. Dla kogoś jest to test ich talentów, szansa na wspinaczkę na twórczą ścieżkę samodoskonalenia. Lepiej jest dawać nadmierny czas i energię stworzeniu, a nie destruktywizmowi. To tylko faniści, którzy w zasadzie czyta i pisze publiczność w wieku od szesnastu lat, iw tym okresie jesteśmy pełen nieograniczonego entuzjazmu, dlatego też nas zależy na tym, aby zdecydować, w którą stronę odejść.

Jeśli chcesz spróbować jako pisarz lub po prostu uwielbiać historie, warto poświęcić swój czas na fanfic.

Czasami tak trudno pożegnać twoich bohaterów, że pragnienie poznania nowych faktów nam popycha do długiego wyszukiwania. Wydania książkowe są ograniczone do liczby stron, filmy kończą się, ale ludzka wyobraźnia musi zostać zrealizowana, więc chcemy zobaczyć znowu bohaterów z opowieściami, które wymyśliliśmy. Jest całkiem fajne hobby – fanfizyki jeden kawałek.

Pewnego razu na jednej z witryn fanów książek JK Rowling przyciągnęła link o nazwie "FIC GP". Nowa koncepcja wzbudziła szczere zainteresowanie, a także bardzo kreatywność – pisanie opowieści o bohaterach filmów, anime, książek – od dłuższego czasu jestem noszony. Nawiasem mówiąc, dzisiaj piszę o niektórych bohaterach – interesował mnie Luffy i Hancock w anime One Piece. Cóż, piszę również cykl Drabbler Crusher w sekcji jednego anime. Trudno jest ocenić, które fandom są najsłynniejsze, ale pamiętam, że koszykówka Kuroko i cała praca z udziałem Sailormun są uważane za bardzo znane.

Początkowo byłem tylko czytelnikiem. Stopniowo zaczęli pokazać autorom swoje pomysły na fabułę, wprowadzenie nowych postaci itp. Jednocześnie nie spieszyłem się, aby myśleć o opowieściach, ponieważ wątpiłem w jakość moich umiejętności twórczych. Kiedyś próbowałam, nawet gdy zobaczyłem pozytywne reakcje innych ludzi, szybko pokonałem mój strach.

Potem zacząłem pisać pod pozycją młodego, ale obiecującego zasobu, opartego wyłącznie na publikacji fanfiki. Jednocześnie nie przestał komentować rybaków, którzy go lubili, mimo to trzeba dążyć do najlepszych. Ogólnie rzecz biorąc, zawsze można wybrać fanfiki na temat różnych światów, wybierając interesujące gatunki.

Jeśli podobał Ci się motyw fanfiksu, warto przeczytać kilka tekstów, wpisując w wyszukiwarce, na przykład "fanfator Breaker".

Dlaczego to robię? Jestem pewien, że to świetna okazja, aby nigdy nie pożegnać bohaterów, którzy zakochali się w fikcyjnych opowieściach. Dla kogoś jest to test pióra, szansa na wkroczenie na twórczą drogę samodoskonalenia. Lepiej jest kierować wolny czas i energię na tworzenie, a nie destruktywizm. W końcu nie jest tajemnicą, że fanfiks jest najbardziej pisany i czytany przez widzów w wieku 17 lat iw tym wieku mamy pełen niewyczerpanej inspiracji i zależy nam na tym, który sposób zostanie wybrany.

Jeśli chcesz zobaczyć siebie w roli pisarza lub po prostu uwielbiać czytanie, powinieneś poświęcić wolny czas fanfom.