657 Shares 4106 views

Jak nauczyć się widzieć przyszłość? Porady doświadczonych psychics

Wiele osób chciałoby, aby dowiedzieć się, jak nauczyć się widzieć przyszłość. Ich zdaniem, byłoby oszczędził im wielu kłopotów, zdecydowała się z wieloma problemami, pozbyć się przykrych niespodzianek życia. Pogląd, że zdolność ta może tylko wybrali psychika fałszywy, zwykłych ludzi, nauczyć się kilku sztuczek jego świadomości poprzez szkolenia oporu może osiągnąć pożądany rezultat i dowiedzieć się trochę o tym, co nas czeka.


Sposób wytwarzania

Pierwszym krokiem jest, aby zdecydować, co chcesz, aby dowiedzieć się, jak widzą przyszłość. Motywy musi być dodatnia. Dalej – to codzienna praktyka. Raz to nie działa, to musi być trenuje codziennie. Jeśli traktujesz proces uzyskiwania nowych umiejętności to nie jest poważny, nie ma potrzeby czekać na dobry wynik. Jednakże, nie denerwuj się, jeśli zdolność widzenia przyszłości nie jest tam masz jeden tydzień szkolenia, zajmie trochę czasu. W tym procesie, wybrać miejsce, w którym czujesz się komfortowo, że nie będzie rozproszony.

Jak rozwijać zdolność widzenia przyszłości

Na początek, będzie starał się powrócić do poprzedniego dnia. Analizujemy je, zbierając ważne informacje, które mogą być użyteczne. Na przykład, jeśli jesteś pewien, że wszystko nagle zaczyna padać, byś złapał parasol i pozostał suchy. Zaczynamy zbierać wszelkie informacje wczoraj. Pamiętaj, aby skupić się i nie zwracają uwagi na nic zbędnego. Jeśli proces nie działa, zatrzymać, odpocząć, czy przyszedł do niego następnego dnia.

Śmiało. Wyobraź sobie, że jeszcze udało mi się skoncentrować. Należy starać się przyjmować dane niezbędne do ostatniego dnia i wysłać je do siebie w tej chwili. Transmituje informacje nie tylko sugestie i obrazy, smaki, zapachy, uczucia. Ważne jest, aby pamiętać, swoje uczucia i wykorzystywać je w celu ustalenia wszelkich sytuacji, ale w przyszłości.

Następnie przedstawić się wczoraj i poczuć jak proces przepływu informacji od wczoraj do dzisiaj. Otrzymasz przedmioty i wysłać je. Powtórzyć tę metodę, aż poczujesz wyraźny zestaw kanału transmisji informacji. Pod koniec dnia sama analizować dzisiaj pamiętam tę myśl i czuł się w pewnych momentach. Jeśli to ćwiczenie pracy, a następnie można przejść do następnego.

Gdy komunikacja z kanałem ustawionym z przeszłości, starają się analizować zmiany w swoich uczuciach, kiedy pojawi się ten lub te informacje. Możemy dowiedzieć się, jak widzi przyszłość, tylko poprawnie nawiązać połączenie ze wszystkimi kanałami łączącymi życie zarówno w przeszłości i obecnie. Aby to zrobić, należy kontrolować proces ich myśli. Na przykład, masz jakiś wybór, i czujesz lęk, strach lub niepewność, aw rezultacie dokonane złą decyzję. Pamiętaj, że to, co było głównym uczucie między innymi, i następnym razem, gdy czujesz, będziesz wiedzieć, że jest to sygnał zły wybór.

Psychiczny rada. Dowiedz się do podjęcia niezbędnych informacji od podmiotu

Aby zrozumieć, w jaki sposób nauczyć się widzieć przyszłość, doświadczony psychikę doradzali nam niektóre ćwiczenia. Każda pozycja zawiera konkretny kawałek informacji, które pomogą nam zrozumieć pewne sytuacje. Poprosić znajomego, aby umieścić coś w małym pudełku od zapałek (przycisk, bawełny, grochu). Oczyść umysł od zbędnych myśli, weź pudełko, umieścić go w pięści.

Wyobraźmy sobie, że ty i pudełka zapałek łączy kanał, przez który dane są przesyłane na początku to do ciebie, a potem na odwrót. Należy pamiętać, że pierwsze wrażenia są najbardziej lojalni. Nie fakt, że wszystko zmieni się od razu, ale po kilku treningach można, analizując swoje uczucia, aby rozpoznawać różne obiekty. To ćwiczenie jest bardzo podobne do sposobu, w jaki próbuje się skontaktować wczoraj, uzyskanie niezbędnych informacji od niego. Tylko tu trzeba właściwie czuć cechy przedmiotu, który jako odczucia są transmitowane w ustalonym kanale między wami i pudełka.

Psychiczny rada. Jak przewidywać wydarzenia

Bardzo ważne w procesie uczenia się, jak się uczyć, aby zobaczyć przyszłość jest możliwość, aby słuchać swojej intuicji. Możemy zwrócić się wewnętrzny głos niepokojące pytania, a następnie analizować swoje uczucia, ponieważ odpowiedź będą odbierane przez zmysły, obrazy. Początkowo można popełnić błędy w interpretacji, co powiedziałaś swojej intuicji, ale później będzie można nauczyć się rozumieć poprawnych odpowiedzi na pytania. Zaleca się, aby zapisać swoje uczucia po zadań. Pomoże to analizować, co sygnalizuje twój wewnętrzny głos stara się pomóc.

Przyszłość zależy od tego

Nie ma jeszcze jedną radę, ale nie ma praktyki. To tylko powszechnie znany fakt, ale z jakiegoś powodu wiele osób wychodzi to, pomijając ich prawdziwe, ale nadal wierzyć w lepszą przyszłość. Twoje działania mają dziś bezpośredni wpływ na to, co wydarzy się jutro. Dlatego strzeżcie się złych decyzji, złych czynów, ponieważ mogą one prowadzić do komplikacji w swoim przyszłym życiu. Dlatego zanim nauczyć się widzieć przyszłość, nauczyć się widzieć teraźniejszość.