376 Shares 5087 views

Marilyn Monroe i Dzhon Kennedi: historia miłosna

Marilyn Monroe i Dzhon Kennedi opuścił świat młodych. Miała tylko 36, który przeszedł na emeryturę rok później, prezydentem kraju – 46. najseksowniejsza gwiazda filmowa i charyzmatyczny przywódca kraju właśnie miał się spotkać i zakochać się ze sobą. A jeśli nie jest to faktycznie się stało, w fantazji współczesnych mu i późniejszych pokoleń marzą Kopciuszek i Książę nadal była silniejsza niż rzeczywistość.

biografia Marilyn Monroe i tajemnica urodzenia

Aktorka pociągający uśmiech, że mężczyźni podziwiali i zazdrościli kobiet urodzonych poza małżeństwem. W latach 20. było bardzo ważne i wpływa na resztę życia. Formalnie kinomontazhnitsa Gladys Mortenson, matka przyszłej gwiazdy, wyszła za mąż, więc narodziny córki otrzymała nazwisko męża, napisany z błędem – Norma Dzhin Mortensen. Dziewczynka urodziła się w Los Angeles 1 czerwca 1926 roku, a po kilku tygodniach została podana do sierocińca. Gladys prowadził dzikiego życia, nie podnosząc żadnej normy lub dwa więcej dzieci rzucane na opiekę ojca.

Dziewczynka została zabrana do domu zastępczej Bolender, gdzie wesoły Norma wychowanego w ciężkości, próbuje dać jej dobre wykształcenie religijne. Ojciec był Chrzciciela kaznodzieja i wziął do wspierania córki dobrego college'u. Tymczasem, nie była matką, początkowo tylko odwiedził ją w życiu dziewczyny, a następnie zdecyduje się wziąć od Bolender w wieku 8 lat. Merilin Monro życie zmieniło się radykalnie: to była pozostawiona sama sobie, a wkrótce jego matkę i zniknął całkowicie, upoważniając córkę spulchniający jego dziewczyną.

Pierwsze małżeństwo i początek kariery

Grace była nazwa matki dziewczyna wkrótce poślubił. Mąż naprawdę nie chcą karmić cudzego dziecka, oprócz pijany molestowana pięknej pasierbicy. Pomimo tego, że dziewczyna zastępuje rodzinę i odwiedził sierociniec, po jakimś czasie będzie musiał wrócić do Grace i jej znienawidzonego męża. Pozostawia je po przeprowadzce do rodziny Goddard i w wieku 16 poślubia Dzhimmi Doerti, Mariners handlowych, tylko wrócić do schroniska. Po pewnym czasie dowiaduje się powody, dla których matka zostawiła ją w wieku 11 lat, a wszystkie straszliwe sekrety rodzinne. Marilyn Monroe urodził się w rodzinie, gdzie mój dziadek i babka miała problemy psychiczne. Brat na tej ziemi popełnił samobójstwo, a Gladys z rozpoznaniem „schizofrenii” był jednocześnie hospitalizowanych w specjalistycznej klinice.

Opierając się tylko na siebie, poszła do pracy w fabryce samolotów, zajmująca się malowaniem samolotów. Pojawienie się roślin profesjonalnego fotografa fotografowania dla pracowników magazynu „Yankee”, odwrócił się przez całe życie. Była zwykłą ładna dziewczyna, niezbyt pewny siebie i nie zdają sobie sprawy, jak wiele jej komora miłość. W ciągu miesiąca po opublikowaniu pierwszych fotograficznych agencji zdjęciami będzie oferować swój pierwszy kontrakt, w którym opłata za godzinę filmowania będzie przekraczać dziennej płacy w zakładzie. Mąż nie zatwierdziła zobowiązanie żony, nie wahaj się, aby wyświetlić swoje wdzięki w kostiumie kąpielowym, a pierwsze małżeństwo normami Mortensen zakończył rozstanie.

Kariera w Hollywood

W przyszłości, klan Kennedy był w stanie Marilyn Monroe jako równe, ponieważ nigdy nie uczyła się i nie mieli wykształcenia aktorka. Jej przeszłość – to sierociniec, szalona matka, fabryka wojskowy i pracować jako modelka. A droga do Hollywood, według nich, prowadził przez złoże producenta. Jej kochankowie uznano bogaty Dzhonni Hayd Henry Rosenfeld i nawet Charlie Chaplin Jr. Cokolwiek to było, że dziewczyna użyła szansę zagrać w filmie, a jej pierwszą pracą był mały epizod w filmie „Dangerous Years”. W ciągu dwóch lat, ona całkowicie zmieniła swój wizerunek, odwracając się od Brunet kobiety w platynowej blondynki, i weźmie pod pseudonimem Marilyn Monroe.

Postać dziewczyny na dzisiejsze standardy był daleki od ideału, ale jego główną zaletą jest wspaniała kobiecość. Przy niewielkim wzroście (162 cm), jego ciężar w różnych okresach czasu w zakresie od 56 kg. W pasie 57 cm piersi i ud bardzo apetyczny formy, ma ten sam rozmiar – 96 cm, co dawało rysunek niezbędne proporcjonalność. Po dokonaniu kilku Operacje plastyczne, ona zmieniła kształt nosa i usunął trójkątny czubek włosów na czole, tworząc obraz w stylu baby-Dall. Unikalne jej twarz zrobiła pieprzyk nad wargą, który dał pewien urok. Po roli w filmie „Wszystko o Ewie” i „The Asphalt Jungle” Marilyn czekał na prawdziwy sukces. Jej plastik i niesamowita energia seksualna podbiła publiczność.

54-te gwiazda

Pomimo faktu, że dyrektorzy nie zepsuło aktorka różnorodne role, wykorzystując swój wygląd, ona naprawdę zakochała się z Amerykanami. Marilyn chętnie przyjmuje oferty do wypowiadania się w telewizji i stał się pierwszą gwiazdą, pojawiając się nago w nowym magazynie „Playboy”. Mężczyźni pięciu kontynentach pożądał po piękne, lśniące grę w uznanym filmie „Niagara”, „Jak poślubić milionera” i „Mężczyźni wolą blondynki”.

Popularność dodany małżeństwo numer jeden piłkarz Joe DiMaggio, aby zakończyć karierę, ale pozostaje ulubieńcem Ameryki. W 54. lutego wraz z mężem z biografii Marilyn Monroe, która jest opisana w szczegółach, udał się do Japonii. Oficjalnie nazywa się miesiąc miodowy, choć w rzeczywistości Di Madzhio nauczył japoński ekscytującą amerykańską grę. Marilyn Monroe nie przegap wizyty w szpitalu dla amerykańskiej armii, który otrzymał zaproszenie od Korei Południowej. Wojna się skończyła, ale na granicy są dziesiątki tysięcy żołnierzy ze Stanów Zjednoczonych, odcięty od ojczyzny.

Kronika tamtych lat wyryty ogromny sukces aktorki, co dało 4 dni dziewięć koncertów. Była to pierwsza trasa z jej życia, gdzie musiałam śpiewać na żywo orkiestry. Nigdy nie ma wybitne zdolności wokalne, ale jej kobiecość i kokieteria sprawiły, że publiczność drżeć z podniecenia. Mimo sezonu zimowego, występowała w otwartym stroju, nie pozwalając sobie przerwać koncert w deszczu. Ten heroizm kosztować jej zdrowiu, wkrótce zachorował na zapalenie płuc. Ale nadal, Marilyn był zadowolony, pławiąc się w miłości męskiej publiczności.

Pierwsze spotkanie z przyszłym prezydentem

Marilyn Monroe i Dzhon Kennedi pierwszy spotkali się w ten szczęśliwy dla aktorki 1954 roku. Siostra Jana, Patricia była żoną aktora Peter Lawford, który zorganizował imprezę na cześć ostatniego Dnia Massachusetts senator. W tym czasie obie nie były wolne. Przyszły prezydent Dzhon Kennedi niedawno poślubił Jacqueline Lee Bouvier i podeszła do pary Marilyn Lawford, wraz z Joe DiMaggio, chociaż ich małżeństwo pozostało tam bardzo długo. Wielcy Amerykanie straszy chwałę jego żony, żyć w cieniu, którego nie chciał. Ponadto jedli zazdrość, powód, dla którego zawsze dał Marilyn.

Więc tego wieczoru nie mogła się oprzeć urokowi urodzonego lidera, który emanuje pewność siebie. Z kolei sam senator znalazł się pod wpływem symbol seksu w Stanach Zjednoczonych. Di Madzhio wrócił do domu sam, ale był skwarny romans pomiędzy aktorką i polityka. Przez długi czas, spotkali się w domu Lawford, w drogich hotelach, podczas gdy związek nie stać się ciężarem przyszłego prezydenta, który marzył o karierze politycznej. Musiał stabilność i wsparcie żony, aby wziąć udział w nadchodzących wyborach. I nie brał poważnie jako aktorka, jak ona się podobało od początku. Poznała bliskiego przyjaciela, który marzył o takim człowiekiem przez całe życie, a on chyba po prostu nie wiedzą, jak kochać. Dlaczego?

Rodzina od przyszłego prezydenta

Dzhon Fitsdzherald Kennedi, Jr., był drugim z dziewięciorga dzieci Josepha i Rouz Kennedi, którego rodzice byli dobrze znani politycy, a Joseph powodzeniem grał na giełdzie, wzrost dochodu rodziny. Ojciec, który dorastał w żeńskim otoczeniu, był wielkim wielbicielem płci pięknej. To właśnie rozwiódł małżonków, ale rodzina była katolicka, gdzie rozwody nie są mile widziane, więc Rose zrezygnował. Jako rekompensatę za niewierność męża, dostała prezentu i płatności wszystkich nastrojów, nie wykazując szczególną sympatię wobec dzieci. Dla nich była ścisła i często karane za przestępstwo.

Dziadek przewidział jego wnuk, urodzony w 1917 roku, świetlaną przyszłość, co później stało się, choć rosły bardzo chorowitym dzieckiem. Przez Jana przylgnął infekcji, ale nie wolno mu było narzekać. Podczas II wojny światowej, ojciec wstawiam żeby mógł przejść badania lekarskie i iść do przodu. Absolwent Harvard był w służbie wywiadu wojskowego US Navy.

Wojna hartowanego charakter przyszłej polityki, a poza tym został awansowany do stopnia porucznika, po dokonaniu bohaterskiego czynu w 43. sierpnia. Jego łódź został staranowany przez japoński niszczyciel „Amagiri”. Jak szoku powłoki, robił wszystko, aby uratować personelu statku, odkryte po kilku dniach na wyspie. Komenda Uważa się, że załoga została zabita, a jego rodzice otrzymali wiadomość o utracie ich syn zaginął. Na szczęście nie było żadnych ograniczeń, gdy zdał sobie sprawę z zespołu ratowniczego. Ale wojna się porwać życie Josepha, Jr., starszy brat Jana, pilot wojskowy. Rodzina utworzyć fundusz charytatywny w jego imieniu, który do ostatnich dni będzie zarządzany przez najmłodszego z synów Kennedy'ego.

Zdrowie przyszłego prezydenta

Dzhon Kennedi, którego życie osobiste jest przedmiotem zainteresowania wielu lat, starannie ukryta przed wszystkimi jego stanu zdrowia. Jeśli dziecko wykonywał swój ból jeden po drugim, w późniejszych latach będzie ona znaleźć swoje wyjaśnienie. On jest zdiagnozowano poważną chorobę autoimmunologiczną – choroby Addisona. Wyjaśnia to trochę dziwny kolor, niczym niezwykłym tan, i raczej kruchy dla męskiej cery. Ważył tylko 54 kg.

Wraz z pojawieniem się nowego leku – „kortyzon” – choroba ta nie jest polityka tak zły, ale Dzhon Fitsdzherald Kennedi Jr. cierpiał urazie rdzenia przedłużonego w czasie wojny. Powrót w 1944 roku przeszedł kilka operacji: jest włożona, a następnie usuwa płytkę, wzmacniając niemal całkowicie zniszczone przez piątego kręgu lędźwiowego. Jej obecność spowodowała komplikacje, więc problem będzie z powrotem na resztę życia, powodując nieopisane cierpienia.

Oprócz jacuzzi i pływać w basenie obok prezydent weźmie amfetaminy i innych narkotyków, co powoduje apatię i depresję. Z nich będzie rozpatrywane przez kobiety, które odegrały znaczącą rolę w jego życiu. Ale żaden skandal publiczny w trakcie jego trwania, co wskazuje, że był kochany i pokryte. Dzhon Kennedi, którego biografia jest szczegółowo opisana przez historyków, nie miał mniej niż siedem historie miłosne po ślubie z Jacqueline, jeden z nich – tajny związek z Marilyn Monroe, kontynuowane w trakcie swojej kampanii.

Wznowienie stosunków

35-ta z rzędu w historii kraju i po raz pierwszy od początku ery prezesa telewizji w 1961 roku, był demokratą Dzhon Kennedi. US pierwszy obserwował jego debaty z Republikańskiej Richarda Nixona w telewizji. I dali swoje serca młodego kandydata odpowiedzieć na podchwytliwe pytania na temat przeciwnika zwycięskiego uśmiechu. Życie całej rodziny Kennedy zamienił się w sesji zdjęciowej, gdzie mieszkańcy promowane wartości rodzinnych i Jacqueline stała się wzorem elegancji i oddaniu. Wśród tych, którzy wzięli udział w kampanii wyborczej na stronie Demokratycznej, był Marilyn Monroe. W styczniu 1961 roku rozwiodła się z jej trzeciego męża – dramaturga Arturom Millerom, żonaty, z którą kiedyś chciał mieć dzieci, i kupił dom w Los Angeles.

Marilyn Monroe i Prezydent USA Dzhon Kennedi wznowił posiedzenie w hotelu „Beverly Hills”, a nawet w samolocie. biografowie twierdzą, że aktorka Jacqueline był świadomy tego połączenia, a nawet rozmowy przez telefon z Marilyn, w którym spokojnie zareagował na wiadomość, że ich nadchodzącego ślubu. Ona tylko poprosił piękno Hollywood, czy ona jest gotowa do wykonywania obowiązków pierwszej damy, po wszystkich swoich prezydenta.

Ambicją Marilyn kosztować jej związek z Kennedy klanu, skoncentrowana ogromną władzę w swoich rękach. Robert Kennedy pełnił funkcję ministra sprawiedliwości, młodszy brat Edward został zastąpiony na stanowisku senatora Massachusetts. Jan nie był gotów zaryzykować swoją karierę polityczną, tak aby zatrzymać komunikuje się z gwiazdą Hollywood w przeddzień jego 45. rocznicę. Ona sprawia, że ostatnią desperacką próbę do przywrócenia relacji, podając go „Rolex” ogląda pracownika Białego Domu, który nie chce zaakceptować.

Te lata folii niewoli wiele tysięcy wypoczynku w „Madison Square Garden”, poświęcony rocznicy prezydenta, gdzie Marilyn Monroe gratuluje Dzhona Kennedi. 1962 th – rok ostatecznego przerwie, ale nie mięsień przeniósł się na twarzy prezydenta, oślepiające gali publiczność koncertową uroczy uśmiech. 17 maja gwiazda filmowa przerwał strzelania i był świętem gdzie wiodącym Peter Lawford dał jej słowo ze sceny. Efekt był oszałamiający sukni: wydawało się, że była naga. Wyszła śpiewać swój niepowtarzalny seksowny głos: „Happy Birthday, Mr. President”. I po prostu patrząc na zdjęcia uważnie, można zauważyć, że aktorka nie pojawia się dość odpowiedni stan.

Tajemnicza śmierć Marilyn Monroe

Nieprzewidywalność gwiazd doprowadziła nie tylko do tego, że Marilyn Monroe i Dzhon Kennedi rozstaliśmy, ale także przymusowe FBI ściśle monitorować go. Przez dwa tygodnie będzie ona pomieścić w klinice psychiatrycznej, podnosi strzelanie najnowszy film ze swoim udziałem i będzie całkowicie zależne od jego analityk dr Greenson, znaleźć jej służąca. Jej depresja stały się częstsze, a alkohol i barbiturany pomogły mniejsze. Jej tragedia była natura dwoistości: najsłodszym aniołem płci, zgodnie z grzechu tych lat była osoba z cienkiej i wrażliwej duszy, marząc o szacunku. Myślała, że stając żona prezydenta, podniosła się do jego poziomu i stylu bycia niezawodny. Było to samooszukiwania człowieka, który wszystko odczuwane przez jej obrazu na ekranie, a uśmiech, który wydawał nazywając ludzi „Vladey mnie”.

Marzyła nie tylko miłości, ale także o poważną rolę, angażując się w szkole teatralnej i chcąc grać Gruszeńka w „Braciach Karamazow”. Próbowała rozpaczliwie znaleźć zrozumienie, na etapie ustalania wszystkich nowych powieściach (Iv Montan, Frank Sinatra), ale to było używane jako zabawki, nawet nie podejmowania prób wniknąć w duszę aktorka, gdzie była trochę mysz z sierocińca. Nadużywanie nasenne coraz prowadzić do problemów związanych z przedawkowaniem. Wszystkie znaki wydawało nadchodzącej śmierci. Marilyn Monroe została przeniesiona bliżej Patricia Kennedy, tak, że prezydent był świadomy jej intencji. Podczas jednej z awarii rzekomo nawet wysłał swojego brata Roberta, który także zapalił jego piękne uczucia przetargowe. Jednak nie ma dowodów na to realne.

04 sierpnia 1962, według Peter Lawford, aktorka rozmawiałem z nim przez telefon, nagle żegnał, który spowodował mu troskę. Następnego ranka śmierć Marilyn Monroe stała się własnością szoku Ameryce. Stwierdzono w łóżku z telefonem w ręku. W chwili przybycia „pierwszy” aktorka wciąż w śpiączce z rozrzuconych po całym pustych opakowaniach tabletek nasennych. Do tej pory śmierć gwiazdy jest tajemnicą, nie wyklucza któregokolwiek z czterech wersjach:

  • Samobójstwo niestabilny psychicznie kobieta.
  • Przedawkowanie narkotyków.
  • Leczenie błąd przez psychoanalityka Ralph Greenson.
  • Morderstwo zainicjowane przez rodu Kennedy, w celu uniknięcia skandalicznych znaki.

Kilka tygodni temu śmierć Marilyn Monroe będzie główną natchnieniem prasy, zatarcie wydarzeń kryzysu w Karaibach, podczas którego świat był na skraju katastrofy.

Słowo wstępne

Życie Marilyn Monroe dowodzi, że ten czarujący sukces nie jest szczęściem. Jego zjawisko nadal podnieca ludzi. Marilyn Monroe, której postać jest często krytykowana, pozostaje niezrównanym symbolem płci. Piękno na ekranach telewizyjnych i wybiegach zastępuje siebie nawzajem, ale nikt nie potrafi prześledzić głównej blondynki z dwudziestego wieku, która w tym roku sięgnęła 90 lat. Ze wszystkich mężów i kochanków jeden człowiek wyszedł za trumną – Joe DiMaggio, który pozostawał wierny swojej byłej żonie do ostatnich dni. A ta, w której szukała wsparcia i pocieszenia, ledwie mogła dać jej prawdziwą miłość, ponieważ był poświęcony tylko polityce. Dla Amerykanów John Kennedy, który zginął rok później z rąk Lee Harvey Oswald, pozostanie najbardziej ukochanym prezydentem, który zrobił wiele dla tego kraju. Jego imię wciąż kojarzy się z przezwyciężeniem kryzysów w Berlinie i Karaibach, uruchomieniu programu Apollo i walce o równe prawa obywateli tego kraju, w tym czarnych.

Analityk polityczny Valentin Zorin, który poświęcił swoje życie studiowaniu Ameryki, w wywiadzie powiedział, że śmierć 35. prezydenta kraju będzie największym żalem Amerykanów, z którymi musiał zmierzyć się. Nie wierzył w zaangażowanie klanu Kennedy'ego w śmierć gwiazdy Hollywood, wierząc, że zaciemnienie się polityków, zainicjowane przez Franka Cappela i Jacka Clemmona, może zostać zainicjowane przez siły Lee Harvey Oswalda i mordercę Roberta Kennedy'ego podczas kampanii wyborczej prezydenta w 1968 roku Rok. A skandaliczne szczegóły połączenia, w którym Marilyn Monroe i John Kennedy nie są w najlepszym świetle, zaczęły się od książki Roberta Sletzera, znanego pod nazwą czwartego męża Marilyn, ale to nie zostało potwierdzone. Ameryka jest niesamowitym krajem, gdzie najłatwiej jest zarabiać, napędzając skandale, które zawsze będą potrzebne. Ponieważ los dwóch wybitnych postaci w historii świata będzie nadal agitować społeczeństwo przez długi czas.