387 Shares 6174 views

"pogoń" (system płatności), instrukcje, opinie

Rynek płatności nie stoi w miejscu, stale się rozwija ze względu na dodanie nowych usług. Niektóre z nich mogą zaoferować rewolucyjnych rozwiązań, co znacznie upraszcza życie tak ogromną liczbę ludzi, podczas gdy inne pozwalają używać najniższe ceny, a niektóre mają korzystny kurs kursów w ramach usługi, zwiększając tym samym zapotrzebowanie na ich usługi. Taki czy inny sposób, a każda z platform, działających w tej niszy, mają coś do zaoferowania swoim klientom.


To samo można powiedzieć o ukraińskim serwis „pogoń” (system płatności). Jest to kompletna platforma do płatności rachunków, rachunków w różnych systemach, interakcji pomiędzy klientami i sklepów internetowych i innych obszarach usług. Fakt, że usługa jest to, co ma zalety i wady, opisujemy w tym artykule.

Przegląd

Musimy zacząć od prezentacji firmy „pogoń”, która rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku w Kijowie. Początkowo usługa została zaangażowana w uzupełnieniu do kont w różnych systemów płatniczych, elektronicznej wymiany walut i prostego transferu środków. W przyszłości usługa „nabył” znaczna liczba stałych klientów, co pozwoliło osiągnąć zupełnie nowy poziom.

Dziś „Torebka” (system płatności) – pełny produkt finansowy, który zapewnia interesy tysięcy klientów. Firma niedawno uruchomiła aktywną kampanię poprzez umieszczenie swoich reklam w samochodach kijowskiego metra.

Współpraca z bankami

Service, według informacji na oficjalnej stronie internetowej, to aktywna współpraca z różnymi instytucjami bankowymi, zapewniając szeroki wachlarz usług. W szczególności obejmują one dostarczanie faktur elektronicznych dla klientów dokonujących płatności za pośrednictwem Internetu, aby zmotywować uczestników systemu wydawania kart bankowych i tak dalej. Jak wskazano bezpośrednio na stronie internetowej spółki, banki partnerskie systemu to: „Privatbank”, „Oschadbank”, „Raiffeisen Bank Aval”, „Alfa-Bank”, UniCredit Bank i inne konstrukcje.

sklepy internetowe

Jak można znaleźć na stronie internetowej firmy, kolejny obszar, w którym uczestniczy „pogoń” (system płatności), jest to usługa sklepów internetowych. W szczególności, system jest gotowy do dostarczenia narzędzia do dokonywania płatności między klientem a sprzedawcą, zapewniając niezawodne połączenie, w oparciu o wysokie technologie wraz z odpowiednimi certyfikatami. wszystkie one spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa w sieci, o czym świadczą dokumenty. Bardziej zaznajomieni z materiałami na ten temat można następnie przeglądać informacje na stronie serwisu.

otrzymywanie płatności

Oprócz sklepów, korzystać z narzędzi do wpłaty środków na konto może być każdy podmiot prawny. To wystarczy, aby połączyć się z rozwiązań, które firma opracowała „portmonetka” (system płatności). Należą do nich: automatyczne płatności, usługi płatność kartą lub usługi telefonii komórkowej za pomocą systemu rozliczeniowego, i tak dalej. Wszystko to sprawia, że możliwe jest przeniesienie funduszy bez prowizji, najprostszy sposób, ale w tym samym czasie, w najbardziej wygodny dla nabywcy (klienta) formie. W związku z tym, można powiedzieć, że „Torebka” (system płatności) jest wiarygodnym partnerem dla każdej firmy.

taryfy

Wszechstronność firmy, które opisujemy, jest to, że może zaoferować korzystne warunki zarówno dla banków i firm i osób, które bezpośrednio korzystają z jej usług. Można to sprawdzić samemu, analizując informacje zawarte na stronie serwisu. W szczególności interesuje nas w tej zakładce kontekstowego „Opłaty”, który opisuje Komisja „torebkę”, naładowany dla każdej transakcji.

I to jest bardzo prosty sposób tworzą: dla każdej płatności od klienta jest usuwany od 0 do 2 procent (w zależności od rodzaju pracy). Minimalna stawka jest równa 1 hrywna. Jednak na stronie z warunkami jak jest jedna uwaga w kwestii prowizji. To pokazuje, że usługa „portmonetka” tłumaczenie z jednej karty do ładowania na indywidualnych warunkach. W szczególności, 1% ilości wprowadzanego plus 5 hrywien.

Na specjalnych zasadach i inne transakcje przeprowadzone. Na przykład, wypłata dowolnych informacji posiadanych przez klienta, będą prowadzone w Komisji od wysokości 2 procent plus 4 hrywny. Kolejna kategoria – wpłaty budżetowe do Komisji o 2% (z minimum 8 hrywien).

opłata

Biorąc pod uwagę systematyczne podejście w świadczeniu różnego rodzaju usług „pogoń” firmy, która dokonuje oceny opiszemy nieco dalej, pracując dla opłaty abonamentowej należnej każdemu użytkownikowi miesięcznie. Jak podano na oficjalnej stronie serwisu, to jest 9,90 hrywien miesięcznie. Do tej kwoty klient otrzymuje, po pierwsze, lepsze procent prowizji niż ten zainstalowany w innych systemach płatniczych, a po drugie, jest on otrzymać dostęp do wygodnej funkcjonalności sprawiają, że dodatkowej pracy, aby zaplanować swoje wydatki i dostarczyć wszystkie konta na które należy przelać pieniądze. Szablony do automatycznego wysyłania środków w przyszłości, można dodać, jak podano na stronie „pogoń”, tłumaczenie z jednej karty na drugą.

usługa

Co jest tak dobry, że ten system jest jego wykorzystanie dla abonentów skłonny dokonać płatności miesięcznych? Pierwszym z nich jest dostępność. menedżerów zasobów podjęły wysiłki, aby jej usługi stale dostępne dla wszystkich użytkowników. Po pierwsze, zawarł umowę z firm-dostawców usług, zgodnie z którym klient może korzystać z witryny Portmone.com nawet jeśli on nie ma pieniędzy na kontach osobistych. Jest to przydatne, na przykład, jeśli chcesz zaktualizować swoje konto, aby odzyskać dostęp do internetu.

Po drugie, jeśli zarejestrujesz się na „Portfel” konta usługi, będziesz mógł korzystać z różnych wygodne narzędzia w tych lub innych celów. Na przykład te obejmują szybsze płatności (wystarczy podać dane nadawcy i odbiorcy karty i kliknąć przycisk, aby przelać pieniądze).

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że z proste i znane nam wszystkie funkcjonalne autorzy projektu udało się zrobić coś bardziej wygodne i komfortowe do działania niż inne podobne usługi i usług. To z kolei przyciągnąć klientów i sprawić, że platforma tak popularne nie tylko na Ukrainie, ale także w Rosji i innych krajach.

Witryna, którą opisuje, naprawdę korzystne. Za symboliczną opłatą miesięczną oferuje przystępne ceny. A wcześniej (na akcje), pod warunkiem, sądząc po opiniach, na „pogoń” usługi bez uzupełniania Komisji w ciągu dwóch miesięcy. Jednak w czasie pisania, propozycja straciło na znaczeniu.

opinie

Wreszcie, w celu stworzenia wrażenia witryny do pełna, chcielibyśmy dać pewne zalecenia przedstawione przez klientów z doświadczeniem interakcji z usługą. Tak więc, według niego, cała Portmone – to naprawdę jest w stanie wykonać wszystkie zadania szybko, wygodnie i łatwo. można przesyłać pieniądze w dowolnym kierunku w najlepszych cenach za pomocą tej usługi. Najwięcej użytkowników powiedzieć byli zadowoleni z usług tutaj.

Istnieje jednak niewielka część tych, którzy nazywają oszustwa usług i powiedział, że pieniądze zostały skradzione. W szczególności, ludzie piszą, co chcą wysłać 5 hrywien, i zniknął z konta 300. Jak to może być, i dlaczego usługi wsparcia, w zależności od ich wersji, nic nie pomogło – pozostaje tajemnicą.

Jednak w tysiącach innych ludzi wszystko działa dobrze, więc zapraszamy i spróbuj!