663 Shares 6852 views

Standardowa karta kredytowa 20 lat

Każdy potrzebuje pieniędzy. Jak teraz panuje w kraju kryzysu, są one nieliczne. Ale potrzeba pieniędzy nie jest zmniejszona. Ponieważ ludzie mają szukać wyjścia. I najczęściej, niestety, jest to pożyczka. W celu umówienia się na pożyczkę pieniędzy z banku, potencjalny klient musi spełniać pewne wymogi. Zazwyczaj jest to wiek, doświadczenie, oświadczenie o dochodach. Ale co z młodych ludzi, którzy z wielu z nich są problemy? Dla nich też jest sposób. I to jest karta kredytowa. Mając 20 lat, jest całkiem możliwe do uzyskania.


o warunkach

Wszyscy wiedzieli, że główna linia produktów kredytowych zawsze był dostępny tylko około 21 lat. Ale wtedy zaostrzone wymagania i ustanowił minimalny wiek 23 lat. Jest to logiczne: w tym czasie na pewno można uzyskać doświadczenie zawodowe. Zdarza się nawet u ludzi, tylko dostać pracę po ukończeniu studiów. Szczególnie trudne wymagania dla ludzi, którzy są zainteresowani w kredytach hipotecznych, kredyty długoterminowe na zakup samochodu lub pieniędzy do inwestowania.

Ale wciąż jest karta kredytowa. Mając 20 lat, aby ją naprawdę. Dotyczy to klientów płci męskiej, dziewczęta mogą udać się do banku lub instytucji kredytowej w 19 lat. Również potencjalny posiadacz karty musi mieć co najmniej jedną współpracy osoby podpisującej. Potrzebny będzie również dokument stanowi potwierdzenie wypłacalności klienta. Odpowiednie informacje na formularzu PIT 2, zaświadczenie o otrzymaniu emerytury, stypendia i tak dalej. D. i potwierdzenie czasu (co najmniej 3-6 miesięcy).

"Tinkoff"

A teraz można powiedzieć więcej o tym, gdzie wydała kartę kredytową z 20 lat. Pierwszy bank, który warto zwrócić uwagę na uwagę – to „Tinkoff”. To pozwala, aby „platyna” Katochkov nawet zdalnie wysyłając wniosek za pośrednictwem Internetu. A następnie zajmie kuriera bezpośrednio do klienta w domu.

Limit na mapie "Platinum" (system płatniczy "Master Card") – 300 000 rubli. Roczny serwis osoba płaci 590 str. Decyzja o zatwierdzeniu wniosku wziąć w tym samym dniu. Oprocentowanie – od 24,9 do 34,9 procent rocznie. Do wycofania zostanie obciążona prowizję 2,9% + 290 rubli powyżej. Więcej o „platyna” właściciela eksploatowane okres karencji 55 dni (tj nieoprocentowane). I, co najważniejsze, minimalny wiek do dowodu rejestracyjnego – 18 lat.

To wygląda całkiem atrakcyjnie. Ale są niuanse. Na przykład, żeby dostać kartę z limitem 300 000 rubli będzie trudne. Banku najpierw ustalić „sufit” w 4000 s, a następnie – przy 10 000, a następnie – 15 000 potarciu. I to jest zrozumiałe. Bank musi wiedzieć, w jaki sposób klient jest niewypłacalny. A gdy był przekonany o tym, limit kredytowy zostanie podniesiona (jak popyt ludzi).

"Alfa-Bank"

Jest to kolejna popularna instytucja finansowa, która wydała kartę kredytową do 20 lat. To się nazywa „100 dni bez odsetek”. A główną „atrakcją” karty kredytowej jest to najdłuższy okres karencji. Co rzeczywiście, można się domyślić, patrząc na kartę identyfikacyjną.

Limit wynosi 150 000 rubli, koszty utrzymania 1290 / rok. Zainteresowanie jest dość wysoka – od 26,99% do 33,99%. I dla komisji karencji wynosi 6,9%. Zrób kredyt karta może ludzie w wieku 18 lat. Jest on dostępny w postaci wolnej chipa, a wraz z nim. Nawiasem mówiąc, są karty, które działają nie tylko w systemie „Master Card”, ale także „Wiese”.

Stopa procentowa banku jest wysoka, ale istnieją pewne niuanse. I to jest taka: im więcej informacji o sobie zapewnić – tym bardziej prawdopodobne, aby uzyskać korzystne warunki. A jednak – do otrzymanej mapie osoba może dostać trzy więcej. I tam jest możliwość ustawienia dla każdego z indywidualnych limitów.

dotykowy Banku

Instytucja finansowa OTP Grupa słynie z odległego brzegu nazwie dotykowy Banku. A on oferuje potencjalnym klientom otrzymać kartę kredytową z 20 lat. I ten pomysł nie jest zły. Po zarejestrowaniu karty debetowej i używać go ludzie będą mogli korzystać z pożyczonych funduszy instytucji finansowej.

Limit wynosi pół miliona rubli. Usługa nie trzeba płacić, i wydać decyzję podjętą w tym samym dniu. Nawet za wypłaty z opłaty karty nie jest pobierana. A klient, który posiada kartę mogą korzystać z bankomatu w dowolnym kraju na świecie.

Okres karencji, nawiasem mówiąc, trwa 61 dni. A oprocentowanie zaczyna się zaledwie 15,9% (maksymalna jest równa 36,9%). Jest to jeden z najbardziej lukratywnych ofert na rynku rosyjskim. Ponadto, system oblicza premie na koszt klienta w wysokości 9% dla reszty.

"Avangard"

Należy zauważyć, uwagi i akcyjnej organizację handlową, mówimy o bankach, które zapewniają karty kredytowe. 20 lat – nie jest przynajmniej w przypadku „awangardy”. Można złożyć wniosek i 19. Bank zwrócił uwagę na karcie klienta Świat Railbonus, płacąc tym, można gromadzić mile, które są potem bardzo opłaca się wydać na zakup w / e i bilety. Kalkulacja jest następująca: jeden mila = 30 rubli. I jeszcze „Vanguard” podoba się klientom naliczone tysiące mil rocznie.

Limit karty jest pół miliona rubli, koszty utrzymania 1000 / rok. Wniosek został zatwierdzony w ciągu 3-7 dni od daty jego złożenia. Roczne procentowa od 21 do 30%. Okres karencji wynosi 50 dni.

Nawiasem mówiąc, „Vanguard” – jeden z niewielu banków, które karty kredytowej z 20-letniego paszportu jest faktem, a nie fikcją. Nawet z 19, które mają być dokładne. I nie więcej nie wymaga dokumentów – paszportu. Idealny dla studentów, zwłaszcza dla tych, którzy nie uczą się w swoim rodzinnym mieście – bardzo mile po prostu nie będzie. Nawiasem mówiąc, jeżeli średni miesięczny koszt klient będzie 20 m. P., to w przyszłości będzie on w stanie wydać karty Priority Pass.

„Moskwa Banku Kredyt”

Jest to kolejna organizacja, która daje potencjalnym klientom możliwość uzyskania karty kredytowej. 20 lat to nie jest problem. Rzeczywiście, w „ICD” set wieku co najmniej – przychodzi z wiekiem. Że ma 18 lat.

Limit wynosi 300 m. P., Konserwacja kosztuje 850 / rok. Szybkość waha się od 24 do 33%. O rejestrację jednej karcie z ICD potrzebna jest tylko paszport. Wnioski można składać w trybie online lub w siedzibie banku. Nawiasem mówiąc, wspomniane powyżej ograniczenia – jest to minimalna. Człowiek może definiować go dla siebie. Status "Classic" – limit 300 ton p .. "Gold" – 500 m p .. A "Platinum" – 800 m. P. Wybrana pozycja będzie zależeć od kosztów corocznej konserwacji i więcej bonusowych naliczania odsetek.

Więcej z tej karty kredytowej 20 lat bez odniesienia zapewnia swoim użytkownikom innych świadczeń. Po raz pierwszy zakup na nią przypada 250 punktów. Wtedy oni też są gromadzone. 100 $ – to 7 punktów. Akumulacja można przeznaczyć na zakup biletów lub płatności rezerwacji w hotelu.

Korzyści jest wiele. Ale dla tak szerokiej gamy przydatnych funkcji trzeba zapłacić na własną odpowiedzialność. Jeden dzień zwłoki kosztuje 1% całkowitego zadłużenia.

Mapa „Gazprombank”

Organizacja ta sprawia również młodym ludziom ciekawych ofert. Ona ma swoją kartę kredytową. 20 lat, banki uznane za wystarczające wiek dla osoby do skorzystania z usługi pożyczki.

To wymaga nie tylko rosyjski paszport. Osoba, która chce otrzymać kartę kredytową, klient musi być już „Gazprombank” i otrzymują wynagrodzenie na konto, zavedonny w tej organizacji. Więcej na ludziach powinno być żadnych zaległości, gdyby wcześniej wziął pożyczkę.

Istnieje wyraźna przyrost kartą kredytową z „Gazprombank”. Jego właściciel może uczestniczyć w programie bonusowym stacji benzynowych. Każde wydane 20 rubli – to jest 8 punktów. Kumulacja może być wydane na stacji benzynowej „Gazprom”. A nawet dostać szansę zorganizować rat za nic. Odsetki karty kredytowej stawka wynosi 27,9% rocznie, roczny koszt korzystania z usługi – 750 s. Limit – 200 000 rubli.

Sbierbank: Brak szczególnych warunków

Oczywiście, przy omawianiu tego tematu, nie można zapomnieć o karcie kredytowej Sbierbank. 20 lat – nie jest to minimalny wiek dla potencjalnego klienta instytucji finansowej. W można uzyskać PKO w 18 i 14. W tym ostatnim przypadku, minimalny udział wynosi 1000 rubli. Można go uzupełnić, w którym dowolny sposób. Pieniądze shoot – też, ale tylko w biurze.

Ponadto, w „Savings Bank” można nawet wziąć pożyczkę do 18 lat, jeśli masz pracę już odebrany. Ale nadal trzeba gwaranta w postaci rodzica lub opiekuna, a także ich zaświadczenie dochody (oprócz własnych).

Jak otrzymać kartę kredytową w PKO?

Mimo wszystko lojalny wobec warunków dla młodych ludzi, kartę można otrzymać od 21 lat. Kredytowej zamiast debetowej. Warunki sprzyjające – trochę więcej niż 60 rubli miesięcznie. Okres karencji wynosi 50 dni.

Limit – od 15 000 rubli, karta jest ważna przez trzy lata, a kwestia jego studenci nie mogą nawet zorganizował pracę. Ponadto, w przypadku debetowych i zakupu na premie kart, które mogą zapłacić za zakupy, kawiarni, bilety do kina, i tak dalej. D. W każdym razie, Sbierbank jako najbardziej wiarygodne instytucję finansową, która oferuje najkorzystniejsze warunki i wiele miłych dodatków, o, można zobaczyć, że jeśli chcesz więcej.

inne opcje

W Rosji istnieje wiele innych instytucji finansowych wydających karty kredytowe dla młodzieży od 20 lub nawet 18 lat. Na przykład, "Ak Bars" banku. Oferuje on limit 100 000 rubli, usługa za rok do 750 p, a roczna stopa procentowa – w 30,9%. okres karencji – 56 dni. Karta wydawana do wszystkich osób w wieku powyżej 18 lat, świadczenie paszportu (minimalny wiek – 18 lata).

Jest „Sovcombank”. Można tam zorganizować natychmiastowy kartę, która jest tzw. Granica jest bardzo mały – 30 000 rubli. oprocentowanie – 29,9% rocznie, a minimalny wiek klienta musi być 20 lat (chłopcy). Dziewczęta mogą korzystać z tej usługi do 18 lat. Daj kartę tego samego dnia, czyli natychmiast. Żadne dokumenty nie trzeba – tylko paszport. I nadal muszą być pisane w regionie znalezienie oddział banku.

Więcej oferuje dobre warunki „METROBANKU”. Jego młodość karta kredytowa Smile jest wydawana do wszystkich osób w wieku 18 i więcej lat. Wystarczy dać im niezbędnej dwa skuteczne dokument. Na przykład, paszportu cywilnego i prawa jazdy, albo „wyjechać za granicę”. Chłopaki zdecydowanie okazać dokument tożsamości wojskowej lub rejestracji usług. Limit wynosi 500 000, bezobsługowe. Stopa procentowa jest zaskakująco małe – 14-20% rocznie. Okres karencji – 50 dni.

Jak widać, kredyt oferuje dla młodych ludzi, którzy nie są jeszcze pracy – ciężar. A powyżej – to nie jest cała lista z nich.