639 Shares 1733 views

Refinansowanie kredytu, "Bank of Moscow": warunki

Wiele instytucji finansowych oferuje refinansowanie kredytu. "Bank of Moscow" jest jednym z nich. Obsługa jest świetna dla tych kredytobiorców, którzy mają przejściowe trudności finansowe. Przy jego pomocy będzie spłacić dług, ale na akceptowalnych warunkach.


pojęcie

Restrukturyzacji, o którym mowa na zmiany warunków rejestracji umowy. Może to być przedłużenie okresu kredytowania, opóźniając, zmniejszając wielkość płatności. Ponadto, koncepcja ta zakłada wydanie nowego kredytu, która jest wypłacana przez obecnego zadłużenia.

W przypadku zmiany sytuacji gospodarczej w kraju dochodzi do refinansowania kredytu ratunkowego. „Bank of Moscow” oferuje klientom kredytów na dłuższy okres czasu, co zmniejszy obciążenie finansowe.

rodzaje kredytów

Z kredytów hipotecznych, kredytów konsumpcyjnych i innych dzieł, „Bank of Moscow”. Refinansowanie kredytów od innych banków, z których opinie można spotkać różne, klient może zmniejszyć obciążenia finansowe. Wielu kredytobiorców skorzystać z tej usługi. Zalecają oni ośrodek do niego na niższe koszty.

Regularnie pojawiają się nowe opakowanie refinansowania. Są one istotne dla tych, którzy wzięli kredyty hipoteczne w wysokich stóp procentowych. Ale do korzystania z usługi nie będą działać w przypadku, gdy bank ma siedzibę ograniczenia dotyczące wcześniejszej spłaty zadłużenia.

Plusy i minusy

Klienci mogą spełniać różne propozycje. Refinansowanie pozwala obniżyć stopy i zmienić inne warunki kredytu. Wypłata należności staje się łatwe. Ale ta usługa, są też wady:

 • wymaga nowej procedury rejestracji;
 • Mogą być pobierana prowizji;
 • często wymagają rejestracji ubezpieczenia;
 • Musimy drugorzędną oceny nieruchomości.

Ze względu na pragnienie, aby zmienić warunki umowy nie może być bardzo opłacalne. Dlatego trzeba dokładnie obliczyć wszystko przed wykonaniem dokument.

Funkcje procedury

Refinansowanie jest możliwe w tej samej organizacji, w której pożyczka zostanie wypłacona, a w drugiej. Bardziej opłaca się wydać kredytu w drugiej instytucji, jeśli nie ma lepsze warunki i spłacić dług w pierwszym. A następnie można łatwo spłacić dług w ramach umowy. Więc zaoszczędzić trochę.

Dla wielu klientów, zyski refinansowania kredytu. „Bank of Moscow” oferuje procedurę dla kredytobiorców, którzy mają karty kredytowe. Wykonanie nowego kredytu pozwala płacić za starego długu.

warunki

Refinansowanie kredytu , „Bank of Moscow” jednostka jest zaproszona na następujących warunkach:

 • okres do 2 lat;
 • Ilość 3 000 000;
 • stawka 16,9%, ale są oferty specjalne;
 • brak opłat za wydanie, wykupu.

Kredytobiorca musi spełniać wszystkie wymagania, aby mógł on zostać klientem banku:

 • obywatelstwo Federacji Rosyjskiej;
 • wiek 21-70 lat;
 • doświadczenie w pracy z 3 miesięcy.

Klienci mogą ubiegać się o specjalną refinansowania kredytu. „Bank of Moscow” oferuje specjalny program perekreditatsii klientów, którzy zostały dotknięte przez klęski na Dalekim Wschodzie. Specjalne warunki dla tych klientów.

dokumenty

Każdy warunki banku i lista dokumentów może się różnić. „Bank of Moscow”, są prawie takie same jak wszędzie indziej. W celu zawarcia nowego traktatu będzie wymagała następującą listę papierów wartościowych:

 • paszport rosyjski;
 • INN;
 • rachunek zysków i strat;
 • umowa i harmonogram spłaty;
 • zaświadczenie o długu;
 • Informacje o kredyt;
 • rachunek płatniczy;
 • Umowa zastawu oraz szacowanej wartości czynu.

Dodatkowo można podać zapis pracy. Wszystkie dokumenty złożone w banku, który przeprowadzi refinansowania. Następnie należy się spodziewać decyzji. Następnie należy skontaktować się z organizacją, która wydała kredyt, ostrzegając specjalisty na wcześniejszą spłatę zadłużenia. Po podpisaniu umowy, środki przekazywane są do zapłaty długu. Jeżeli zabezpieczenie zostało wydane, jest również transmitowany.

Jak wygląda procedura?

Istnieje kilka etapów kredytów refinansowych, które koniecznie trzeba iść do rejestracji zamówienia:

 • Musisz złożyć wniosek do banku lub przez telefon.
 • Aplikacja jest uważana za 30 dni.
 • Powiadomi klienta o decyzji banku do operatora w telefonie. Jeśli odpowiedź brzmi tak, to uzgodnienia szczegółów.
 • W ustalonym czasie, klient musi odwiedzić urząd banku, podpisać papiery. Spłacić natychmiast idzie na spłatę długu.

W ramach tej procedury kończy. Więc można uruchomić refinansowanie kredytu hipotecznego. „Bank of Moscow” oferuje korzystne warunki dla klientów, więc będą one łatwiejsze do spłacenia długu.

Porady dla kredytobiorców

 • Procedura ta jest korzystna dla klientów, jeśli nowa pożyczka jest wydawane w niższych stóp procentowych, a okres od bieżącego salda zadłużenia i długoterminowy.
 • Konieczne jest, aby obliczyć koszt wcześniejszej spłaty, a także porównać je z korzyściami płynącymi z redukcji stóp. Jeżeli ten ostatni nie jest widoczny ze względu na koszty zamknięcia kredytu, nie należy uciekać się do usług, które są pod uwagę.
 • Refinansowanie kredytów konsumpcyjnych w Moskwie pozwala odpisać grzywny;
 • Trzeba dokładnie przeanalizować dokumenty, które są dostępne do podpisu. A jeśli coś nie jest jasne, to powinna być określona raz.

W przeciwieństwie do restrukturyzacji

Usługa ta często ma „Bank of Moscow”. Refinansowanie kredytów z innych instytucji kredytowych nie powinny być mylone z restrukturyzacji. Ta ostatnia polega na zmianie kwotę, termin, częstotliwość i inne warunki umowy. W tym przypadku konieczne jest, aby odwiedzić bank do napisania oświadczenia, na przykład, w celu przedłużenia okresu kredytowania. Następnie jest rozpatrzenie wniosku, a następnie podejmuje decyzję. Klient otrzymuje nowy harmonogram spłaty zadłużenia, ale umowa jest taka sama.

Refinansowanie polega nowy traktat. Zwykle zmienić umowę tematy. Zabieg przeprowadzany jest w banku, który udzielił kredytu lub innej instytucji finansowej. Ale rzadko wykonywane refinansowanie ich kredytów, ponieważ jest to nieopłacalne. Dlatego klienci powinni być traktowani w tych instytucjach, które mają specjalny program.

niuanse

Jeśli refinansowania kredytów konsumpcyjnych w Moskwie, konieczne jest, aby wskazać następujące dane:

 • Kategoria: lekarz, nauczyciel lub pracownik publiczny. W tym przypadku, rozciąga korzystne stawki na podstawie specjalnego programu.
 • szczególne warunki nowego kredytu jest ważna dla klientów wynagrodzeń.
 • pracowników korporacji można oczekiwać korzyści z kredytu.

Koniecznie wyznaczyć zapłaty w innym banku, dług do instytucji finansowej. Po rejestracji na telefon odbiera wiadomość o wstępnej decyzji. Jeśli odpowiedź brzmi tak, to należy skontaktować się z biurem banku. Pieniądze w wyznaczonym terminie zostanie przeniesiona do innej organizacji. Jeśli klient z umową o dodatkowe fundusze, pożyczka zostanie przelana na karcie lub koncie.

Jeśli stosuje się do każdej instytucji, w tym „Banku Moskwy”, refinansowanie kredytów od innych banków może mieć kilka pułapek. Dlatego cała dokumentacja powinna być starannie badane. Należy również być odczytywane jako oprocentowane: ważne jest, aby stało się to od momentu przekazania pieniędzy, ale nie z podpisaniem umowy.

Konieczne jest, aby dowiedzieć się, czy całkowity koszt kredytu dostępnego i czy harmonogramu spłaty jest taka sama w umowie, że określona w załączniku. Klient musi wiedzieć o warunkach wcześniejszej spłaty. Gdy dług nie zostanie zwrócona w terminie, bank ma prawo do przepisywania kar, jak również umorzenie środków z rachunków, ale tylko wtedy, gdy jest on określony w umowie. Zazwyczaj, dokument wskazuje, że instytucja finansowa ma prawo do własności kredytobiorcy w przypadku uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego. Dlatego trzeba dokładnie przeczytać umowę przed jej podpisaniem.