541 Shares 3745 views

Jak wypełnić Mapa Transport: popularne metody

Oprócz kart debetowych i kredytowych, wiele instytucji finansowych do produkcji pojazdów, które mogą wykonywać wszystkich klientów. Ich właściciele mają możliwość Płatności bezgotówkowe podróżowania środkami transportu publicznego, co jest znacznie wygodniejsze. W porównaniu z Classic Travel, mają karty mają więcej funkcji. Posiadanie ważne, aby wiedzieć, jak wypełnić mapę transportową.


Co to jest?

Produkt nie jest prosta PASS bankowego. karta transportowa służy jako wygodne płatności za usługi transportowe. Jednocześnie może to być debetowej i kredytowej. Można go stosować w każdym rodzaju transportu, gdzie znajdują się terminale lub układ bezstykowy odczyt.

Aby zapłacić za podróże, konieczne jest okazanie karty do przewodu transportu. Ma specjalny terminal, który bierze zapłatę. Metro jest wystarczające do zastosowania tworzyw sztucznych do kołowrotu. Właściciele takich produktów wydaje zaletę: nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo środków znajdujących się na rachunku karty, a także danych osobowych. Jak wypełnić mapę transportowej, konieczne jest, aby znaleźć się w umowie.

zalety

Produkt nadaje się do podróży ze względu na następujące zalety:

  • nieograniczona liczba przejazdów;
  • używać karty do płacenia za podróżniczy wszystkich członków rodziny;
  • Opłata pobierana jest w miesiącu ważności.

Opłata za przejazd będzie musiał zapłacić za przejazdy metrem. Kwota pobrana automatycznie, ale trzeba śledzić jej bilansu. Jak wypełnić mapę transportową, zwykle napisane w umowie. W niektórych organizacjach, usługa sms-alert. Dzięki jej pasażer zawsze będzie świadomy liczby wyjazdów, które są naładowane. Roczne koszty utrzymania około 300-450 rubli.

W przypadku, gdy karta zostanie wydana?

Choć plastik jest bardzo łatwy w użyciu, nie rozprzestrzenił. Sprawdź produkt może być w "SMP Bank", "Moskwa Industrial Bank", "Kredyt Bank Moskwy", "Bank of Moscow". W tym samym wierszu, w jaki sposób zasilić kartę transportu.

Procedura rejestracji jest podobna do normalnej karty rozładowania. Musisz wybrać emitenta oraz rodzaj tworzywa sztucznego – kredytu lub zapłaty. Na zawarcie umowy muszą być zaznajomieni ze wszystkimi informacjami i wyjaśnić wszystkie szczegóły, jeśli to konieczne.

Uzupełnienie Sbierbank

Dzięki bezstykowych kart nie trzeba długo stać w kolejce do przejęcia dokumentów podróży. Gdzie doładować mapę transportową? Można to zrobić za pomocą portmonetki elektroniczne, terminale płatnicze, bankomaty, poczta, Sbierbank. Każdy rodzaj uzupełnienia ma swoje plusy i minusy.

Jak wypełnić mapę transportowej w PKO? Aby to zrobić, należy użyć urządzenia samoobsługowego. Traktowana jako gotówki i bezgotówkowych. Procedura obejmuje następującą sekwencję działań:

  • znaleźć „akceptacją płatności«sekcji, a następnie»mapy drogowe„;
  • uwierzytelnić kartę i podłączyć go do urządzenia;
  • zarabiać w drodze zapłaty;
  • potwierdzić procedurę, odebrać czek.

W przypadku tej usługi, Sbierbank nie pobiera prowizję, która jest kolejnym ważnym atutem. Nie ma lepszego sposobu, aby dojrzałości – w internecie, że jest za pośrednictwem osobistego konta na oficjalnej stronie internetowej. W tym przypadku operacja jest przeprowadzana w podobny sposób, ale to wszystko można zrobić w domu.

Kartę należy obchodzić się ostrożnie, więc nie musi być złamane, gięte. Plastikowa nie powinny być w bardzo wysokich lub niskich temperaturach. Zabrania do przechowywania materiałów osłonowych, ponieważ ograniczenia oddziaływania produktu z terminalu. Użyj karty powinny być zgodnie z jej przeznaczeniem, tj. E. Dla taryfy.