890 Shares 7690 views

Jak pożyczyć na Tele2, aby naładować

Każdy użytkownik komunikacji komórkowej może być nagle do czynienia z sytuacją, w której pieniądze na telefon, ale nadal pilna potrzeba dokonania ważną rozmowę, i napełniajcie równowagę, niestety, nigdzie. Nie każdy, pozostawiając daleko od miasta, z góry uzupełnić swój rachunek za telefon komórkowy. Ale na szczęście, nie ma beznadziejne sytuacje, szczególnie jeśli jesteś klientem operatora telefonii komórkowej Tele2. Wielu operatorów od dawna opracowane dla swoich klientów szeroką gamę usług w celu uzupełnienia równowagę przy pomocy mikrokredytów. Ale oto jak wziąć na długu Tele2? To proste, a teraz będzie można zobaczyć na własne oczy.


Jak pożyczyć na Tele2 korzystania z usług „obiecanej zapłaty”

Ta funkcja jest dostępna dla niemal każdego. Jednak, jak się okazuje, zarówno Tele2 pożyczyć, wielu użytkowników sieci nie wiem. I sprawiają, że bardzo proste. Aby to zrobić, trzeba aktywnie korzystać z operatorem usług telefonii komórkowej w okresie czasu. A jego wartość zależy od regionu lokalnego, a znalezienie zakresu od 120 do 180 dni. Dlatego też, jak pożyczyć w Tele2, aktywny użytkownik staje się coraz bardziej jasne.

Ponadto, istnieją inne warunki dla uzyskania mikrokredytem. a mianowicie:

  • saldo na rachunku operatora komórkowego abonenta nie powinna być wyższa niż 30 rubli;
  • Minimalne saldo może być również inna, będzie to zależeć od tego, jak i kiedy wartość w okresie czasu od lokalizacji abonenta: gdzieś powinno być zero, a w niektórych regionach może pójść w nieco mniej. Aby zdefiniować to lepiej użyć oficjalną stronę firmy Tele2, wybierając żądany obszar i klikając odpowiednią sekcję na usługi dla osób prywatnych, a następnie przechodząc do sekcji „Usługi”. Tam też będzie wymagane sekcję – „Szanse na zero”, gdzie można znaleźć informacje o tym, jak pożyczyć w Tele2, na jak długo i ile.

Usługa ta nie musi być połączony z góry, ale jego zastosowanie do każdego konta zostanie zastrzelony opłatę od 1 rubla. Kwota ta zostanie odjęta od salda mobilności podczas korzystania obietnicę zapłaty, która została przyjęta wcześniej.

Mikrokredyty są przyznawane na okres nie dłuższy niż trzy dni. Do czasu jego powrotu konta należy uzupełnić do minimalnej wysokości 31 rubli 30 rubli sam jest obiecanym płatność i 1 rubel – prowizja za korzystanie z tej usługi.

Częstotliwość, z jaką można otrzymać wypłatę obiecanej „” zmienia się również w zależności od regionu abonentów operatora komórkowej za.

W tym przypadku, jeśli są spełnione, a chcesz skorzystać z tej usługi, należy wysłać z telefonu następujące polecenia USSD-* 122 #. Już w odpowiedzi na jej otrzymaniu nowej wiadomości tekstowej, która będzie zawierać wszystkie instrukcje, aby aktywować „obiecanej zapłaty”.

Jak pożyczać w Tele2, ten artykuł czytelnicy już wiedzą, ale chcę dać użyteczne informacje, które będą przydatne w przypadku, gdy masz na rachunku za telefon jest szybko zbliża się do zera. Można podłączyć sobie taką usługę jako „Avtoplatezh”. Usługa ta jest taka, że jeśli saldo spadnie poniżej pewnego progu, to jest automatycznie uzupełniany o kwotę określoną przez ciebie z góry. Wadą takiej płatności jest to, że jest ona dostępna tylko dla klientów aż Oszczędności Banku, którzy mają karty debetowe. Ale jeśli nie będzie to wygodne, można otworzyć konto bankowe i uzupełniać ją w gotówce płatności telefonem komórkowym w trybie automatycznym. Wybór należy już do Ciebie!