736 Shares 7859 views

Program do usuwania programów narzędziowych. Najlepsze narzędzie do usuwania programów

Programy dla komputera stworzył wiele. I co roku są nowe, często bardziej skuteczne niż to na komputerze. Ale jeśli nowy lepszy niż stary, więc stary nie jest już potrzebny, można go usunąć. Jak to zrobić poprawnie? A co zrobić, jeśli program został pobrany malware lub wirusa?


Jak odinstalować?

Usuń niepotrzebne Program łatwiejsze niż kiedykolwiek. Istnieje kilka sposobów:

  • Standardowe usunięcie. Trzeba przejść bezpośrednio do katalogu z programem i znajdź plik, w którym tytuł jest deinstalacja słowo. Należy go uruchomić (tj. E. Kliknij 2 razy), a mistrz usunięcie ekran. Więc wszystko jest proste i jasne.
  • Za pomocą panelu sterowania. Idź w następujący sposób: Start Control zmiany wyświetlania ikon panelu na „kategorie” i wybierz „Odinstaluj program” pod „Programy”. Na liście, która się pojawi, wybierz niezbędne i naciśnij „Usuń”.

  • Program do usuwania programów narzędziowych.

Wielu użytkowników komputerów lubi zajmować się programami w następujący sposób: przejdź do dysku C w plikach programu, znajdź folder i po prostu usunąć. Nie jest konieczne, aby to zrobić, ponieważ program nie został całkowicie usunięty, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. W uzupełnieniu do folderu w pliku, informacje o nim pozostają w rejestrze w „Moje dokumenty”, które zatykają system i zakłóca jego normalnej pracy. W związku z tym, „znosić”, aby poprawnie. Dzięki temu jest to najlepiej skonsultować się specjalne narzędzie Usuń Programy w systemie Windows 7, 8, XP.

CCleaner

Popularny wśród wielu użytkowników i całkowicie darmowe narzędzie do pracy z plikami. Prawdopodobnie najlepsze narzędzie do usuwania programów, wyczyścić pamięć podręczną, pliki tymczasowe i rejestru. Można również wyłączyć programy startowe podczas uruchamiania. Jednocześnie na tyle prosty w użyciu. Język rosyjski jest obecny.

Usunięcie z pliku pomocy jest następujący: w kolumnie po prawej stronie wybierz „Narzędzia” dodaj lub usuń programy. Wybierając prawidłowe, kliknij przycisk „Odinstaluj”. Po tym, natychmiast oczyścić rejestr, aby pozbyć się pozostałości, jeśli w ogóle.

IObit Uninstaller

Dość potężny program do usuwania narzędzi i wtyczek przeglądarek.

Natychmiast po uruchomieniu, lista, z którego można wybrać „ofiara” usunąć, i kliknij przycisk „Usuń”, który znajduje się po drugiej stronie ulicy. Po wyjęciu będzie oferować do skanowania komputera, aby znaleźć szczątki i je usunąć. Jednak jest to ciekawa funkcja „Batch Usuń”, który usunie kilka narzędzi jednocześnie. Ponadto, w zakładce „browser plug-in” może być usunięta, odpowiednio, wtyczek i rozszerzeń. Dostępny w języku rosyjskim.

Advanced Uninstaller Pro

Dobre narzędzie do usuwania programów, wyczyścić pamięć podręczną, pliki tymczasowe, z menu „Start” i zmienić starcie. Co ciekawe, każdy ma rating prog wśród użytkowników. To może pomóc w spornej kwestii „delete – nie usuwać”. To jest tylko w języku angielskim, ale dobrą wiadomością jest to, że jest całkowicie darmowa.

usuwania złośliwego oprogramowania

Nie wszystkie programy są przydatne. Są te, które hamują układ, wciśnięty reklamy w przeglądarce, zamiast strony startowej lub wysyłać anonimowe informacje, które nie są niezbędne, i sprawiają wiele innych nieprzyjemnych rzeczy.

Aby podnieść ich jest dość prosta. zwykle pójść jako wolny aplikacji z kilku przydatnych usług. Są, oczywiście, nie można zainstalować, usunąć kleszcza tyle we właściwym miejscu. Często jednak ludzie nie widzą, nie chcą widzieć lub po prostu szybki kliknij „Dalej”. Jednocześnie rozpoznać czy nawet znalezienie ich jest trudne. Ale ta katastrofa może pomóc specjalny program do usuwania złośliwych plików i mediów.

Malwarebytes Anti-Malware bezpłatny

Dość popularne wśród użytkowników narzędzie do usuwania programów i złośliwego oprogramowania. Opłata licencyjna, ale są wolne i dość silny wersja. Język rosyjski jest dostępny.

Zasada działania jest taka sama jak wszędzie indziej: najpierw zeskanować, sprawdź, czy jest coś ważnego zostanie usunięty.

AdwCleaner

Przydatne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, reklamy wirusowej stronę startową przeglądarki, a wszystko inne w tym kierunku. Jego użyteczność jest potęgowane przez fakt, że jest całkowicie za darmo, po rosyjsku i jest stale aktualizowana.

Praca jest bardzo prosta z nim: po uruchomieniu nacisnąć przycisk „Scan”. Po zakończeniu skanowania, to najlepiej udać się w zakładkach i upewnić się, że nic ważnego nie zostaną usunięte. Jeśli jest coś, czego potrzebujesz, wystarczy usunąć kleszcza. Przed hit „Czyszczenie” powinna być zachowana wszędzie, ponieważ deinstalator zamyka wszystko, a następnie ponownie uruchomić system. Bardzo zadowoleni z notatki ze wskazówek, jak uniknąć podobnych problemów w przyszłości natychmiast po czyszczeniu.

HitmanPro

Potężny program do usuwania narzędzi, które są szkodliwe dla systemu. Ma doskonałą szybkość skanowania, rozpoznawanie niedostępnych plików, a nawet pozostałości po programach do usuwania, które mogą przenosić szczególnego zagrożenia.

Nie wymaga instalacji, więc będzie to dość łatwe do pobrania – i można od razu używać. Problem polega na tym, że opłaty licencyjnej. Jednak nie jest to okres próbny, który jest podany na miesiąc. Aby go otrzymać trzeba wprowadzić kod aktywacyjny, który przyjdzie w mailu. Język rosyjski jest obecny.

Trojany nie są przeszkodą

Trojan – najprostsza forma wirusa. Nazwał przez analogię z koniem trojańskim, ponieważ jest przebrana za pomocne narzędzie. W przeciwieństwie do innych wirusów i robaków, wysyła tylko człowiekiem. Może być tak nieszkodliwe i zdolny poudalyat ważnych plików z dysku systemowego. To wszystko zależy od przeznaczenia. Walka z tą plagą antywirusowe – narzędzia do usuwania trojanów, wirusów, robaków, spyware. Powinny one być na dowolnym komputerze i zawsze chronić.

360 Total Security

Niezawodne i wydajne oprogramowanie antywirusowe, które chroni komputer w czasie rzeczywistym. Plus, jest całkowicie za darmo i po rosyjsku.

Raz zainstalowany, poprosi natychmiast zaktualizować bazę wirusów. To zajmie trochę czasu i wymaga dużo pamięci RAM. Ale po tym, że będzie działać szybko i cicho, a zużycie RAM jest znacznie zmniejszona. Chroni przed prawie wszystko .. przed wirusami, oprogramowaniem spyware, atakami hakerów, szkodliwych obiektów z internetu, nieautoryzowanego dostępu do kamery, itd. Ponadto, oferuje natychmiast umieścić na rozszerzenie swojej przeglądarki dla ochrony przed niebezpiecznymi stron.

Avast Free Antivirus

Dobre i darmowe ochrona antywirusowa przed niebezpiecznymi plikami, spamem, oszustwami online oraz zainfekowanych stron WWW. Uwolnić to będzie działać 30 dni, a następnie trzeba zarejestrować się na stronie, bezpośrednio lub za pośrednictwem Facebooka. Następnie zostanie ona wolną klucz licencji na 1 rok.

Niestety, pamięć RAM zajmuje trochę więcej niż inne programy antywirusowe, ale niezawodnie chroni układ i uwolni nas do zrozumienia języka rosyjskiego. Ma dość proste i szczere intereys z którym nawet początkujący będzie zrozumieć.

Avira Free Antivirus

Idealne rozwiązanie różnych rodzajów trojanów, wirusów, programów szpiegujących i złośliwego oprogramowania. Free Antivirus, który ma rosyjski język interfejsu. Urządzenie zostało przetestowane przez niezależnych ekspertów, którzy udowodnili swoją skuteczność w walce przeciwko „szkodników”. Posiada prosty i intuicyjny interfejs, w którym można zrozumieć proste.

Bądź na poszukiwania

Nie do pobrania złośliwego lub nadziewane program antywirusowy, trzeba być ostrożnym. Nie jest konieczne, aby pobrać oprogramowanie z podejrzanych lub nieznanych stron, najlepiej jest to zrobić na oficjalnej stronie. Komputer musi być zawsze antywirusowego, ale w przeglądarce – rozszerzenie, które poinformuje o niebezpiecznych miejscach. I podczas instalacji trzeba ostrożnie przejść przez wszystkie etapy i usuwania kleszczy ze wszystkich niepotrzebne.